0 oy
1,013 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Subatta tasindim ikamrtgahim eski evde gözüküyor eger dersem subatta tasdindim 87 tl odicem yeni dersem odemem. Eger yeni dersem anlarlar mi sadece dogalgaz esimin üzerine?

16 Cevaplar

+4 oy
(1,329 puan) tarafından

Kız bı nüfus müdürlüğünu karistirmadigin kaldiydi:D

tarafından
Hic sorma)
-Reklam-
+2 oy
(2,020 puan) tarafından
Degil 87 200 tl bile olsaydi boylebir topa girmezdim sonuc olarak bunun obur tarafida var. Ayriyetten kiz niye bu kadar dert ettin bi sor ogren 5 dkkani almaz , sonuc olarak adres degisikligini bildirmemeniz sizin hataniz nufus müdürlüğünün degil :D
tarafından
Kiz ne 5 dksi uzak baya aradım acmadi
(2,020 puan) tarafından
Ne kadar uzaklikta bacimmm kac dk suruyor , esin falan gidemez mi
tarafından
1 saat kizimi birakacam anmeme
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Afiyet olsun 
(119,461 puan) tarafından
Waaaaaattttt
(25,224 puan) tarafından
Boşver karşıki daflar yıkılır :D
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Benim 3 yıl oldu
tarafından
Senin koca gelmedi mi kız ne dolaniyon buralarda :D
(8,081 puan) tarafından
Geldi cicim yanım da oturuyor su an:D
tarafından
Benimki kiziyo çok telle oynuyon diye:D
(8,081 puan) tarafından
Benimkide kızıyor ama nafile hahahahhh
tarafından
Iyi yapiyoz :D jsjsjsj
0 oy
(528 puan) tarafından
Bilmezler ki canim ne zman tasindin. O kadar sorgulama da yapilmiyo endiselenme.
tarafından
Yaaaa yoksa vebalmi alicam
(528 puan) tarafından
Baskasindan sira sana gelmez veballik:))
0 oy
tarafından

Senin paran çok öde 87 TL yi :) 

Kıyamet kopacak değil ya ✨

(2,634 puan) tarafından
Hihihihihi :D bütün hatunlardan 10gr süt alırız, kimyasal mimyasal derken sütle mumyalarız  :D
tarafından
Bende mama veririm :))) bir kaşık :))
(2,634 puan) tarafından
Hihihihi bende mama veririm :D
tarafından
Hahahaha mamali mumya :) kız baş ucuna bir tabak aşure koyak :)))
(2,634 puan) tarafından
ayyy dogru onu sakin unutmayalım allah korusun aşuresiz kalırsa ortalığı yıkar hahahahaha :D
0 oy
tarafından
Iyi şöyle selâmda şöyle ana burda dert ettiğin kadar 5 dakika gidip sorsan bu kadar sorun olamayacak 
tarafından
Baya uzak bana
tarafından
Mecbur gidecen yoksa o cezayı paşa paşa odeyecen sana böyle mesaj gelmesinin sebebi eski evine biri oturmuştur senin nüfus boşa çıkmıştır
tarafından
Hayir yeni eve taşındık
tarafından
Tamam onu anladım şuan sana mesaj gelmesinin sebebi senin daha önceki evine biri oturmuştur ikametgahini oraya saldırısı için senin ki boşa çıkmıştır şuan bi yerde oturuo gozukmuosun oda suç
0 oy
(242 puan) tarafından
ben evlendiğimden beri halen almadım :D babamın evi gözüküyor esımınde öyle :D
tarafından
Esime surekli evrak geliyod almak gerekir
tarafından
Benimde kız hala annemlerin üstüne kayitliyim eşimde annesigile kayıtlı gerçi alsakta bizim evimizin adresi yok
(242 puan) tarafından
aman kaynanamada kendi annemede çok yakınız bes dk yol :Dd kiradayım uğraşmak istemiyorum bir gün evimiz nasip olursa taşırım :D
tarafından
Anam karşımda oturuyo kaynanam iki sokak arkamda oturuyo biz almak istedik ama oturduğumuz evin adresi yok yani bizim ev çok büyük bi evmisti ev sahibi çocukları evlenip gidince napcaz bu kadar büyük evi demiş ortadan ikiye bölmüş bı tarafta onlar kaliyo diğer tarafta biz öyle olunca da kapı numarası falan yok inşallah sonradan sorun olmaz bizw
(242 puan) tarafından
sıkıntı olsaydı vakti zmanında onlarda yaşardı diye düşünüyorum
0 oy
tarafından

Eee dogalgaz ustuneymis ordan belli olmaz mi ama sen yinede once yeni tasindim de baktin biliyorlar ayyy ne zaman tasindigimi unutmusum gel-gitlerim var dersin seni tutuklayacak degiller :D

0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben ikametimi dogum dan sonra aldırdım hala babaların evinde görünüyodum :) şimdide kaynanamgilin evde gene kendi evimde değil
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bu ne alaka . Benm ikametgahim kaynanamgildeydi . Benm evim ayri 1 sene sonra aldik ikametgahi kimsede bsey sormadi
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bunun bide obur tarafı var, 85 tl kar edecegim diye yalan soyleyip hakka girmeyi goze aliyorsan bisey diyemem tabim ama değmez bacim. Eninde sonunda alacaksin
(449 puan) tarafından
Ne hakkı?
(6,978 puan) tarafından
Yalan soyleyecegim memura yazıyor, yalan sevapmi?
Nufus mudurlugunu kandırmak niyet, kandirmak hakka girmek degil mi? Karaida ki devlet olunca hersey müstehak mi oluyor
(449 puan) tarafından
Bizden, Herşeyden kat kat vergi alıp lüks içinde yaşarlarken onlar bizim hakkımıza girmiyor mu. Karşıdaki devlet değil hükümet karıştırmayalı bu kavramları :) kul hakkı yemek başka ama burda kimsenin hakkı yenmiyor bence
(6,978 puan) tarafından
Pardon kavramlar karismis :) onlar hak yiyor diye sende ye bir farkin kalmasin o zaman canim, ne deyim yani. Gönlü harama el verene bisey diyemem. Herkes kendi kalbinden, davraniskarindan sorumlu. Ben uyardim, ozgur irade yine sizin. Aynen devam :)
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Eski adresinde başkası kalıyorsa şuan anlarlar bence sonuçta onlar da bildirim yapmışlardır 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
O öyle değil eğer senin eski eve başkası ikamet aldiracaginda nüfusta senin ikametin o boş evde gozukurse ceza yiyorsun.hem sormuyorlar ne zaman tasindin diye onlarin baktığı  şu an oturduğun evde birinin ikameti varmı yokmu varsa o ceza yer.
0 oy
tarafından
Tugba sonucta oraya gittiginde dogalgaz ustune aldin dimi gozukur 
(119,461 puan) tarafından
Ahahahaaaa
0 oy
(27,357 puan) tarafından

MasAllah her yerde fırfır dönüyon :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 354 göst.
4 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu