0 oy
910 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimle ortak face kullanıyoruz yarısından fazlası eşimin arkadaşı ve eşim balik tutmayı çok sever hep öyle sayfalara gruplara üye gün içinde Facebooka girdigim zaman saçma sapan adamların tuttuğu balıkları görüyorum kendime dair hiç Bi şey yok bende instagram açalım diyorum olmaz diyo sahte hesap olsun kendi adımıza olmasın kımseyo takip etmem sadece sayfaları takip ederim 60 yaşında ki annenin bile var diyorum olmaz diyo fotoğraf paylaşan Bi insan da değilim deli ediyo beni ya telefonu elime alınca giricek yapicak hiç Bi şeyim yok haksız mıyım sizinkiler de mi oyle

31 Cevaplar

0 oy
(251 puan) tarafından
Kendime ait instagramım da var profilde yalnız resmimde var eşimde aynı şekilde kullanıyor ben bazı eşleri anlamıyorum ne oluyot şahsına ait birşeylerin olunca bence bu tamamen güvenle alakalı hayır yani Allah korusun aklında bi pislik olan gizlide olsa herşeyi yapabilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizim de ayrı ayrı sosyal medya hesaplarımız var. Birbirine güvenen eşler için bunlar sorun olmamalı biz zaten sınırımızı biliyoruz fotoğraf vs paylaşmayız aksine faydalı şeyleri takip eder bilgi ediniriz 
0 oy
(458 puan) tarafından
WhatsApp hariç hiçbirşey kullanmıyorum ki eşime teklif dahi edemem v e kendisi de kullanmaz kullanmasını da hiç istemem aman sende boşver kullanma inan ki böylesi daha hayırlıdır değmez yani huzur bozmaya 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Benimkide izin vermiyor cokta tın bosver cnm bende esim hesabından bakıuorm
0 oy
tarafından

Nicki görünce direk aklima 

Çalgıcı karisi binnaz esnaf karısi binnaz binnaz biiiinnnnaaaazzzzz:D

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ortak degil hesabimiz benim ayri onun ayri instagram hesabi var
0 oy
tarafından
Ben hiç kullanmıyorum dostla medya eşim de hiç kullanmıyor en güzeli benin telefonum3da da tek nu uygulama bide whatsap var zaten çocuktan ev işinden ancak ikisine kadar vaktim var 
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Aman olmasn Bea nolcek sanki  Bnm de yok face kendinin var bnm yok:)

0 oy
(229 puan) tarafından
Bnmkide oyle canm a.sosyaliz resmen ne face ne instagram. Whatsap bile sk kullanmama karsi dagda yasiyoz sanki..
0 oy
(396 puan) tarafından
Ortak bi hesabımız yok ama istediği zaman o bnmkini bn onunkine girebilirim şifrelerimizi biliriz face de kullanıyoruz ınstagram da eşim daha çok face de takılır cevresi hep orda bnde instagram ama giripte ne yapmışız diye baktığımız olmaz birbirimize güvenimiz tam her ne kadar es olsak da aynı hayati paylaşıyor olsak da her bireyin özeli var bnm kendi arkadaş çevremle konuştuğumla onunki bir değil bu konuda ikimizde birbirimize karşı anlayışlıyız
0 oy
(291 puan) tarafından

Facebok ortak ınsagram ortak kendiis kuaför ve hep musterilerini eklemiş erkek görmekten gına geldi. Ama gene de ayrı hesap actirmam:D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 377 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Smsnur (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Snm55 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 125 göst.