0 oy
905 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimle ortak face kullanıyoruz yarısından fazlası eşimin arkadaşı ve eşim balik tutmayı çok sever hep öyle sayfalara gruplara üye gün içinde Facebooka girdigim zaman saçma sapan adamların tuttuğu balıkları görüyorum kendime dair hiç Bi şey yok bende instagram açalım diyorum olmaz diyo sahte hesap olsun kendi adımıza olmasın kımseyo takip etmem sadece sayfaları takip ederim 60 yaşında ki annenin bile var diyorum olmaz diyo fotoğraf paylaşan Bi insan da değilim deli ediyo beni ya telefonu elime alınca giricek yapicak hiç Bi şeyim yok haksız mıyım sizinkiler de mi oyle

31 Cevaplar

0 oy
(528 puan) tarafından
Ortak bi hesabimiz yok daha yeni ınstegram açtım karismaz. Ben onunkine bakarim tabisi:))
tarafından
En iyisi valla canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Huzurunuz olsun yeter , saçma sapan bir sosyal medya için evinize huzursuzluk sokmayin ..

Huzur herşeyden üstün ve önemlidir
tarafından
İnşallah canım keşke kocan düzelse
tarafından
Esrarengiz anne :( o pislik kocan hani bin tane yemin etmişti hani bi sürü söz vermişti :( çok üzüldüm ama işte malesef tahmin ediyordum bende yine eski haline döneceğini. Huylu huyundan vazgeçer mi hiç. Baba evine gitmen olmaz biliyorum ama sen kendince bi karar al ve bu koca denen insandan hiçbir şey beklemiycem söyle hiç muhatap olmamaya çalış belki biraz uzaklaşınca sana iyi olur. Bu tür insanlara hep taktik ile yaklaşmak gerekiyor
(7,935 puan) tarafından
@esrarengiz anne ya Vedud de sayısı önemli değil eşine farkettirmeden uyurken falan  eşinin yüzüne üfle bunu burdan biri demişti , bi başkası da işe yaradığı için teşekkür etmişti.Allah yardımcın olsun , eşini ve babanı da ıslah  etsin
tarafından
Esrarengiz anne: Bacım özel mesajı açar mısın konuşamadık ne zamandır
(396 puan) tarafından
Altinlarini nasıl almış vicdansız altın kadına mahsus bi takıdır izni olmadan kimsenin almaya hakkı yok ama malesef ki günümüz insanları bilmeden günaha giriyorlar rabbim yardımcın olsun inşallah konuyu bilmiyorum ama derdin çok büyük anladığım kadarıyla
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Bence hiç bir evli insanin sosyal medyası olmamasindan yanayım özellikle fotoğraf vs atılmasından benim instgramim var ama ne fotoğrafım ne kişisel bilgilerim yer alır sadece doktorları takip ediyorum.  Düzgün kullanınca faydalı ama bunun için hiç eşinle aranı kötü yapma olmasa çok büyük eksiklik yaratmaz sosyal medya
tarafından
Ya bende hiç paylaşmam ki ayda yılda bir çok nadir o da sadece watsapta bende kendi adıma olmasın Bo Kac yer takip ederim diyorum olmaz diyo
(4,285 puan) tarafından
Benim eşim de öleydi evliliğimizin 2. Yılında ikna ettim
0 oy
tarafından
Bizde sevgili olup öyle oyle evlendik sevgili donemindeyken girerdi instama akrabalarıma kadar bu erkek kim şu erkek kim soy adlar aynı olmasına rağmen sonra bende kapattım kafam şuan rahat valla hiç uğraşamam sosyal medyayla falan
tarafından
Benimki de hiç sevmiyo gerek yok yuva yıkar böyle şeyler diyo istemiyo
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Sende face den senin ilgini çeken sayfaları takip et. Sosyal medya kullanmıyoruz ikimizde 
tarafından
Takip ediyorum ama eşimin ağır basıyor ya
(396 puan) tarafından
Canim takip ettiğin sayfaları başta göster seçeneği var öyle yaparsan öncelik onlar görünür ana sayfada
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Valla cok haklisin benim facemde esimle ortak hep motor traktör sayfası takip ediyo bende ondan faceye girmiyom  instagram kullaniyorum yoksa tl de yapcak bisi yok
tarafından
Ay evet çok bunaliyo insan iki kafa dağıtmak için girmek istiyo ama yok
0 oy
tarafından
Sen de ayrı Facebook aç ben ortak hesaba karşıtım açıkçası ben eşimin arkadaşlarını niye takip edip göreyim ya da eşim benim arkadaşlarımı niye görsün? Eşimin Facebook ve  instagram hesabı var benim sadece instagram 
tarafından
Onu da kabul etmiyo ki değişik benimki
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Ya herseyden once huzurunuz olsun ama bana gore ortak hesap fikri cok ters canim ya :) her insanin bi ozel hayati var  mesela esimle benim ayri ayri instagram hesaplarımız vardir bilirizz ama yani ortak hesap sacma geliyor bana sonucta arkadaslarimizla mesajlasiyoruz ne kadar evli de olunsa bir ozel hayat var  :)
tarafından
Ay söylüyorum ama anlatamıyorum ki
0 oy
tarafından
Keşke sosyal medya diye birşey olmasa 
tarafından
Keşke ama hayatın Bi parçası oldu maalesef
tarafından
Benim yok açmadım. Eşimin var mecburi olarak var kullanmıyor. Bildirim gelirse bakıyor onun dışında açmaz ama oda oyun oynuyor :/
0 oy
(652 puan) tarafından
Aynı benimkide öyle indtagram açmıyor face yaşlı işi giriyorum sıkılıyorum allahtan bu uygulama var biraz da olsa vaktimi alıyor bide benim bebe mızmız durmayan bebe olduğu için çok elime alamıyorum alsam benimde canım sıkılırdı napar ne eder instgramı açtırırdım
tarafından
Valal bende çabalıyorum açtırmak için ya zor gibi
(652 puan) tarafından
Benimkide zor gibi ama inat edersem açtırmam 5dkmı almaz
0 oy
(903 puan) tarafından
Benim instagram hesabım var bayağı da aktif kullanıyorum ama eşimin sosyal medyası yok :) karışmaz da bana güvenir 
tarafından
Ay ne güzel en iyisi :)
0 oy
(163 puan) tarafından
Benimki internet bile kulanma der ona kalsa istegramim var herkeside takip ederim herkeste beni eşimin haberi yok kayınlarım bile bilir çocuklarimi paylaşırım vatsap bile kulanmam eşime baksam fesbuktan hariç herşeyim var 
tarafından
Aaa esin ya öğrenirse kız büyük sorun olmaz mı Allah korusun
(163 puan) tarafından
Telefonumu hayata eline almaz ve şifresini 1 kere bile sormaz 10 yildir evliyiz 6 yıldır kulanıyorum sadece eşimi vatsaptan engeliyorum istegramı yok görümcem kayınlarım hepside biliyor eşimede demiyor
0 oy
(520 puan) tarafından
Düne kdar bnm kide oyleydi hesabi olmasina ragmen bna actirmazdi.sonra bigun kizimiz dogduktan sonra dedimki kizin fotograflari tlf bozulsa hpsi gdcek usb yede guven yk  oda kaybolabilir.ınstagram ac yukle ddi o gun bugundur kullanirim bise demez goz degmeyim.
0 oy
(241 puan) tarafından
Benim Instagram var .foto atmam aile arkadaş tek takip ederim eşimin de var hiç bakmıyorum oda benimkine bakmaz 
0 oy
(123 puan) tarafından
Çok gereksiz birşey ne ben kullanıyorum nede eşim 
0 oy
tarafından

Bak kuuzm valla ayni durumdayiz ve ogretmenim okuldaki arkadaslar artik beni kocadan korkan olarak goruyo sayesinde.sosyal medya yabanisiyim resmen bir watsap var birde bu uygulama.bu uygulamayida cok anlamiyo o yuzden rahatim:D

0 oy
(1,949 puan) tarafından
Benim bi instagram bi WhatsApp var instagramı tam 1 sene önce açtım kendisi istemiyordu önce sonradan kandırdım açtım şimdi kullanıyorum sorun yok. Kendisinin instagram WhatsApp facebook messenger tiktok alım satım sayfası var :)
0 oy
(30 puan) tarafından
Ayri ayrı İnstagram  hesaplarımız  var , ikimizin hesabi da birbirimizde açık  profil  resimlerimiz  var sorun olmuyor  . Neden  istemiyor  ki
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Hesaplarımız eşimle ayrı ve hiç karışmaz.Günlük telefonuna bakmıyorsa farklı bir isimle açabilirsin
0 oy
(2,633 puan) tarafından
ikimizin de ayrı ayrı facebookmuz var ama girmiyoruz öyle duruyor. 

Instagram ortak onu da yemek tarif, fikir, oyuncak, kişisel gelişim vs vs ekli bide akrabalar :) onda da sıkıntı olmuyor. 

Twetter vsr benim onu da gündemi takip etmek için açtım çünkü kanallarda her haberi vermiyorlar 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 376 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Smsnur (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Snm55 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 124 göst.