0 oy
495 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Varmi bnm gibi cocuguna bakip " onca zorlugu sana sarilip opmek icin cektim agladim " diye aglayan var mi :))

16 Cevaplar

+1 oy
(656 puan) tarafından
Daha da fazlasıyla  ben ♡ :)
tarafından
:)) oglum melek olmasaydi  kizim daha gec dogacakti :(
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Ah bu ben :) 
tarafından
Cok guzel bi duygu demi
(581 puan) tarafından
Çok Güzel kelimesi bazen yetersiz kalıyor sanıyorum ona baktıkça oturup ağlamıştım ilk doğduğunda annem sen ne kadar haklıymışsın diye annemi arayıp ağlamıştım :)
tarafından
;))))
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Ak güzel oğlum ah elimi kolumu sen bağlıyorsun diye ağlamıştım bı gün
tarafından
Bazilarimiz her seye cocugu icin katlaniyor :((
(12,861 puan) tarafından
Evet bazı dönemler öyle oluyor ya da biz kadınlar çok hassas alıngan olduğumuz için her şeye trip atıp ağlıyoruz :)
0 oy
tarafından
Benim kocam Çınar doğduğunda ilk bı ay bakıp bakıp ağlamıştı rabbim ne hayr isledimde bana bu duyguyu tattirdin diye ben o kadar duygusal değilim bakıp bakıp iyi dogurmusum seni diye opuyorum
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Evet bazen oluyor annelik duygusu çok farklı 
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Cocugu kaka yaptı DİE sevincten aglayan bile var :D annelık Baska ya neye gülüp neye aglayacagımızı sasırdık

tarafından
:))) bu ben olabilirim :))
(3,669 puan) tarafından
Aahaahah :) ')')
0 oy
(528 puan) tarafından
Yani zorluktan değil ama ilk dogum yaptigimda aglaya arasında emziriyodum sevgisinden. Simdi bile oyle oluyorum. Hatta bugün:))eşime dedim ağlıcam gülmeye başladı odunum;)
0 oy
(396 puan) tarafından
Daha doğum yapmadım ama merak ediyorum yapar mıyım çok da duygusal bi insanım eşimde öyle bn ağlarsam o da dayanamaz Sjsjsjs:))
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ben annemi hamileyken kaybettim , doğum yaptıktan sonra ilk 6 ay oğluma sarılıp keşke anneannen de yanımızda olsaydı seni görseydi diye ağladım.Oğlum bana derman oldu ben oğluma çok ağlayan bir anne oldum böyle böyle 13 ayı bitirdik 18 gün sonra 14 aylık oolacak
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Geçen aşı olduk  eve geldik. Orda çok ağladı korktu diye oturdum hüngür hüngür ağladım 
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Doğmadan don biçtim bn lazımlığına kadar daha uç atlık hamile iken aldım yaz ortasında doğum yaptığım halde kışlığına kadar almıştım o kışlık kıyafetleri ile de ortada bebe yokken babaaee die eşime seslenirdim oynardım yanıma koyardım yatıyoruz biz babası derdim☺️☺️☺️☺️

Geçen onu hatırladım şimdi kendi dediği için ulan sni BN mi doğurdum dedim içime sokasım geldi ne duygulandım yine gece gece annesi dötünü yesin:)

0 oy
(14,039 puan) tarafından
Sana bir sey olmasın bana olsun anneeemmm diye ağlamışlığım çoktur oda bana bakıp güler :Dd
0 oy
tarafından
Ilk oglum da evliligim kabus gibiydi çok sarılıp ağlamışımdır şimdi çok şükür Rabbime 3.bebegim kucağımda 
0 oy
tarafından

Senin için bu kadar insanla savaşıyorum diye aglamisligim cok var ama artik guluyoruz bolca oglumla bugün ondan ayri ilk gecem keşke yanimda olsa da gozyaslarim dinse :(

0 oy
(271 puan) tarafından
Ben ben ben çok şükür bin şükür rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 
0 oy
tarafından
Kızıma her baktığımda gözlerim dolu yor ve bi gün noldu biliyor musun bişeye çok sinirlendim oturup agladım kızım görmesin diye yüzümü kapattım oda gelip yamacıma sıgın dı ayaklarımın arasına girip alttan bana ciiiik yaptı önümde şimarıklıklar yapiyordu biliyor du bence benim çok mutsuz oldugumu anladı o ara bi mutluluk bi gülme tuttu beni oda benimle beraber mutlu oldu tesellim iyiki varlar Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın Rabbim her isteyene evlat nasip etsin... 
tarafından
Ben agladigimda da oyle masum masum gozume bakar ,:((

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 269 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,712 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
15 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bal oglum (742 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 696 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 245 göst.

381,713 soru

11,427,570 cevap

34,987 kullanıcı

...