0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
kızlar kontrol er özelde yapıyorum ama doğumu devlete yap cam doktor ayın onunda sezeryan günü verecek nasıl yapcam devlette gitsem özel bugunu verdi desem sezeryan yapar mi

9 Cevaplar

0 oy
(271 puan) tarafından
Devlette istege baglı sezeryan yapmazlar normal doguma müsait değilsen ancak öyle gün verirler sezeryan için 
(2,011 puan) tarafından
36 haftalık hala dönmedi ya ondan sezeryan günü verecek
(271 puan) tarafından
Canım benimde bebeğim makat gelişti ama sancıyı bekliyorlar son dakika bile dönebilir diye çatı muayenesinide o zaman yapıyolar gün vermediler bana suyum geldi gittim baktılar dönmediği için acil sezeryana aldılar
(2,011 puan) tarafından
doktor onunda gel dedi bende 20 ye kadar gitmicem döner belki
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Hayır git devlette muane ol kayıt actır onlar sana gün verecek
(2,011 puan) tarafından
öyle mi
(3,669 puan) tarafından
Makat donüsü mecbur sezaryan tabi ama sen git Bi muane ol derım kafanda daha iyi dusunursun
(2,011 puan) tarafından
bugün gittim özel dedi
(3,669 puan) tarafından
Tam birde dogum yapmak istediğin devlet hastanesine git bakalım o ne diyecek
(2,011 puan) tarafından
basaksehir de yap cam hiç gitmedim az önce aradım randevu dolu san cim olunca gitsem bakar mi
0 oy
(242 puan) tarafından
bildiğim kadarıyla şuan pandemiden dolayı zaten devlet sezeryan gün vermiyor diyw duydum aynı normal doğum gibi sancı çekip gidip gerektirirse alıyorlarmış o yüzden emin olmak için sen yinede araştır derim
(2,011 puan) tarafından
ya 36 haftalık oldum bebek hala dönmedi bugün gittim ağrılarım var 10 gün daha dayan bebek donmezse sezeryan günü ver cem dedi
(242 puan) tarafından
anladım canım peki neden devlet diye düşündün acaba
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Burdaki hastanedeki doktor kontrollere gidilmediği için doğum yaptırmak istemiyor bi bahane bulup risk alamam hastane yetersiz diyor gün vermiyor gönderiyor.Doktordan doktora değişir belki
0 oy
(396 puan) tarafından
Devlette isteğe bağlı sezaryen yapmıyorlar son ana kadar normal doğum için deniyorlar 
(2,011 puan) tarafından
isteğe bağlı değil ki kuzum makat gelisi
(396 puan) tarafından
He anladım ama bnm gorumcemin de tersti son ana kadar bekledi devlette doktorlar doğuma 1 hafta kala bebek döndü normal doğum yaptı o yüzden hemen sezaryen yapmayabilirler canim
0 oy
(14,003 puan) tarafından
9 ay özel de kontrole gittim sonra 38de devlete gittim bu bebek bu saatten sonra büyük ihtimal dönmez 39.haftada yani cuma günü gel bir kez daha bakalım donmezse o gün sezaryen olacaksın gece 12den sonra birsey yeme dedi doktor. Cuma günü sabah erkenden randevu aldım baktı dönmemiş dedi evrakları imzalamam ve yatış yapilmasi için yönlendirdi sıra gelince ameliyat à girdim canım 
(2,011 puan) tarafından
hayırlısı ol su  benim daha 35 36
(14,003 puan) tarafından
Az kalmış canım Allah yardımcın olsun dönse de dönmese de canı sağolsun
0 oy
(4,908 puan) tarafından
Senin ilk sezeryan ise son dk ya kadar beklersin dönme ihtimali falan düşünürler 
(2,011 puan) tarafından
yok ilki normal oldu
(4,908 puan) tarafından
Tamam ilk sezeryan işte bekletirler
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Canım devlette istege baglı sezeryan yok hele gün belirlemek hayal orada. Sancını beklerler ve sancıyla cocugu donduurmeye calısır ebeler. 
(2,011 puan) tarafından
o zaman ayın onunda gitmicem 20 sine kadar beklicem
0 oy
(833 puan) tarafından
Bende kontrole hep ozele gittim benim bebegimde terstii doktor donmezse sezeryan dedi .nerde dogum ypcaksin dedi devlette dedim .devlette git dogum kaydini yaptir dedi .ozamana kadar bebegim donmustu tabiii .normal dogum diye 3gun sanci cektim sonuc yine sezeryan oldm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 3,059 göst.
0 oy
0 cevap 21 göst.
11 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sumeyyeefe (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.
0 oy
38 cevap 977 göst.
14 Eylül 2020 Aile kategorisinde Hayalperest0348 (66 puan) tarafından soruldu

377,078 soru

11,284,526 cevap

34,686 kullanıcı

...