0 oy
1,214 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Önerdiğiniz sıvı deterjan ve yumuşatıcı var mı hem koku hem de kalite bakimindan sizler neler kullaniyosunuz

8 Cevaplar

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Ben sıvı deterjanı sevemedim hem bitiyo falan ama yumuşatıcı dalın bahar ninisi açık pembe kapak benim favorim 
tarafından
Bende toz sevemedim ya evde 10 kilo var esimin iş yerinden veriyorlar ama kullanamıyorum anca önemsiz şeylere akşam bi bakıyım dediğine
(518 puan) tarafından
Tozla beyazlari yıka ben öyle yapıyorum geri kalan herşey için sıvı kullanıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bingo renkli omo siyah ve omo beyaz kullaniyorum memnunum ben 
tarafından
Tamam canım sağol akşam markete gidince bakıyım onlara da
0 oy
tarafından
Yumuşatıcı e bebek den aldım cnm omo çok güzel kokuyor toz deterjanı da civilden aldım adını tam hatırlamıyorum %100 bitkisel bebekler için kokusuda çok güzel 
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bizim icin renklilerde perwol kullaniyorum gold renkli beyazlarsa ariel di omo ya gectim. Yumusatici kullanmiyorum kiyafetlerrde ama Perdeleri ve koltuk minder kiliflarini yikayinca kullaniyirum yumusaticiyi vernelin gold renklisini.  Cocuk icinde ebebek babyme sivi deterjan kullaniyorum. Memnunum masallah diyimm. 
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Sıvı deterjan olarak omo

Yumuşatıcı olarak abc
(244 puan) tarafından
Abc hem yumuşatıcı hem deterjan ikisi bir arada olani var. Ben onu kullaniyorum
(3,458 puan) tarafından
Onu hiç kullanmadım ben. Bide deterjana biraz da finiş cosla oksi ekşin ekliyorum
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Renklilere bingo sıvi

Beyazlara peros toz beyazlar icin( cok begendim bunu)

Yumusatici biminkini kullaniyorum bulut mavi
0 oy
(244 puan) tarafından

Abc hem deterjan hemde yumuşatıcı ikisi bir arada olani var. Renkliler için ayri, beyazlar için ayri olarak satiliyor. Ben ondan kullaniyorum.

A101 önce vardi. Şimdi var mi bilmiyorum. 

Ben fabrikasindan alup stoklamıştım. Hala onu kullaniyorum:D

0 oy
(310 puan) tarafından
Duru granül matik aldim ben onunla yikadim bebek kiyafetlerini hâlâ kokuyor kac hafta oldu oysa yikayali. Yumusatici da gerektirmiyor o 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tulay. 123 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 152 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.