0 oy
696 göst.
Diğer kategorisinde (6,203 puan) tarafından

Bu sadece sevgili degil esin olunca da gecerli

https://www.instagram.com/p/CEhPlhvDoBV/?igshid=w52wsqvoqtuu

7 Cevaplar

+2 oy
(705 puan) tarafından
Kendini bir birey olarak göremeyen kadınlar maalesef kısıtlaninca keyifleniyor. Hele bide muhabbetlerinde övünürler 'ay benimki camdan baksam kiyameti koparir' 

Cakicaksin ağızlarinin ortasina sen camdan bakamazken o ne haltlar yiyor acaba diyeceksin

En hassas olduğum noktaya değindin gece gece sinirlendim :))
(6,203 puan) tarafından
Bende sinirleniyorum o yuzden derinden nefes aliyorum.Seni oldugun gibi kabul eden adam zaten sana kural koymaz beynin var sonucta birisinin seni yonetmesine gerek yok
(705 puan) tarafından
Aynen öyle. İlişki saygi ile ayakta durur seven insan eşinin kararlarina saygi duyar sen yapiyorsan bir bildiğin vardir der güvenir. Herşeyi kisitlamaya çalışan kıskançlık yüzünden huzurunu bozan kadinlarada erkeklerede tahammül sınırım sıfır
(6,203 puan) tarafından
Nereye kimle gitrigini kacta donecegini soyle bitti oda merak etmesin diye :D Yoksa ayy goruntulu ara bakayim kim vaaar ayy fotograf at ohoooo
(705 puan) tarafından
Hahahh adam olana çok bile :D
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Çok şükür öyle bir kadın değilim eşime sonsuz saygı duyarım ama önce ben ve benim düşüncelerim kararlarım ☺
(6,203 puan) tarafından
Aaaa olur mu oyleee sacmalamaaagg birak esin yonetsin seni bak hayatin pespembe olacak :D
(8,081 puan) tarafından
Şey eşim perdeyi bile açmama izin vermiyor güneşi nasıl görebilerimmm:Dd
(6,203 puan) tarafından
Tovbee :D Google amca sagolsun arama motoruna gunes gorseli yaz hemen cikiyo
0 oy
tarafından
Kendisi istediğini yapıp dışarı çıkıp ben erkegim diyenlerden nefret ediyorum 

Haa bi es o kadar her yere de git dememeli tabi

Yeri geldiğinde benimde ona hayır diyeceğim yerler oluyo. Ama ben kırıkkalede oturuyodum esimle ankarada yaşıyoruz o nedenle tek basina dışarı cikmami istemiyor tam bilmiyorum o yüzden 

Bi kere zaten gece tek cikmam olmasi gereken bu

Ama etrafimda sunu bile duydum erkek arkadasi tv de erkek var izleme muzik dinlerken bayanların soyledigi sarkilari ac vs vs evlenince hali nolacaksa bilmiyorum üstelik hoşuna gidiyor böyleleri bana göre mazosist
(6,203 puan) tarafından
Ornek biliyosun demi ne?Ornek veriyorum sen bence videoyu bile almamissin da neyse sen izin verme:)
tarafından
Ben Video izlemedim ki zaten:):):)
Cevabima verdiğin yoruma yazdim ahaha dur bi izliyim yahu
tarafından
İzledim canim benim ilk yorumda anlattigim gibi iste ben ddm cevremde es bile degil sevgili olan yakinim gelmis bana erkek arkadasim erkek sanatcilarin sarksini dinleme diyor dedi. Bayramda kimseye gitme, evden cikma vs vs ustelik afedersin kendisi de kötü yerlere gidip erkegin namusu olmaz dus alınca temizlenir namus kadinindir diyen biri. Ve bizim saf mazosist kiz bunu sahiplenme sevme vs gibi görüp mutlu oluyor. Ben esimle nisanliyken bile senden izin almam sadece söylerim
Gidebilir miyim demem gidiyorum derim dedim. Evlenince de öyle bi kisitlama yok zaten.
(6,203 puan) tarafından
He tamam yanlis anlamisiz birbirimizi :D
tarafından
Aynen aynen:):)
0 oy
(554 puan) tarafından
Çok doğru demiş ama bende TM tersi nisanliyken dinlemezdim ne yapacam derdi evlenince mecbur birşey diyemiyorum :)
(554 puan) tarafından
Cnm karşılıklı öyle huzur oluyor saygı bunları düşünerek herşeye değil o benim bazı arkadaşımı sevmez bende onun
(6,203 puan) tarafından
Siz ya da esiniz iyi,kotu kavramini ayirt edebilecek yastasiniz bence.Kotu arkadasliginiz varsa sonucta goruyorsunuz kotu oldugnu
(554 puan) tarafından
Beden üstünde hak yoksa  öyleyse her iki taraf gidip başkaları ile birlikte olsun nasıl birbirlerini bedeninin üzerine hakları yok öyle dünyamı var öyleyse boşanmalar aldatmalar ne için
(554 puan) tarafından
Bazen yAkindan olduğun için görmüyorsun dıştan bakınca daha net görünebilir
(6,203 puan) tarafından
Dedigimden aldatmayi anladiysaniz benim artik diyecek bir seyim yok.İyi gunler.
0 oy
(13,696 puan) tarafından
Sanırım bu yüzden çok seviyorum seni,frekanslar aynı çünkü.

Kısıtlamaya SAHİPLENMEK

fikrinin yok sayılmasına BENİ BENDEN İYİ TANİYO demek başta çok şirin geliyo kadinlara.

Fakat öyle değil..
(6,203 puan) tarafından
Kiz ne sirini :D
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kadın ilk önce kendine değer verip kendisine saygı duymali.kisnkaniyor eşim bu tavrı hoşuma gidiyor diyor oysa ki içinde ne fırtınalar esiyor bıraksan kosa koşa kaçar kendini o cümlenin altına saklıyor.sonra neden erkeklerin gözü dışarda neden kadınların gözü dışarda fırsatı başta vermeyin bir birey olduğunuzu unutmayın diyorum hep diyirum ama işte insanlar öyle kabullenmek istiyor sanki erkek kıtlığın da kalmış gibi 
(6,203 puan) tarafından
:DD En basindan yani sevgili olduklarinda kabullenmeseler sonuc boyle olmaz aslinda
(7,441 puan) tarafından
Kıskanınca aşık zannediyorlar zaar:-) benim eşimde de var kisknaclik ama baktı bana işlemiyor içten içe kıskanıyor
(6,203 puan) tarafından
Benimki de oyle ben en basindan dedim beni kisitlayamazsin,boyle kabul ediyosan et etmiyosan kapi orda.İstese giderdi:D
0 oy
(2,575 puan) tarafından
İzin konusu çok değişik ya. Eşim benden izin almadan biyere gidemez. Abooo perdeleri bile bna actirmaz. Niye ? Hangi hakla? Herkes sevdiğini kıskanır. Ama kısıtlamak kıskanmak değil bence. Karısı bı erkekle(kuzeni dayısı amcası vs.) Konuşunca kıskanıyorum adı altinda kıyameti kopartıp kendisinin birsuru iş arkadaşı adı altinda bayan arkadaşı olan birsuru erkek var. Kocaam benim iyiliğimi düşünüyor. Niye sen kendini düşünmeden mi hareket ediyosun. Değişik düşünceler yani. Bana ters
(6,203 puan) tarafından
Tabi amcasi goz koyar kadina ya da kuzeni ne kadar sacma

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,378 göst.
0 oy
1 cevap 68 göst.
23 Mart 2024 Aile kategorisinde Fatmabcoskun (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 287 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy