0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (4,994 puan) tarafından
Yaşı kadar okunması gerekiyormuş 70 kere bir kere bile okusanız olur annem de dağıttı benim aklıma burası geldi hucurat süresi okuyandan da okumuyandan da Allah razı olsun

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bu tarz postlar olunca kimse yazmaz

Ben okurum arkadasim
(4,994 puan) tarafından
Okuyandan da okumuyandan da Allah razı olsun yavrum kimseye zorla okutamam ki Allah sendende razı olsun seninle birlikte 3 etti Allah bin kere razı olsun sizden
tarafından
Eksik kalirsa soyle imkanim oldukca tamamlarim eksikleri
(4,994 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim söylerim
-Reklam-
+1 oy
(48,491 puan) tarafından
gecmis olsun canim hastayım okuyamam 
(4,994 puan) tarafından
Olsun canım okumuş kadar oldun Allah razı olsun
+1 oy
(395 puan) tarafından
Ben okurum hucurat suresu 1 tane rabbim sifa versin
(4,994 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım geçmiş olsun
(4,994 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(4,994 puan) tarafından
...............
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Süreyi bilmiyorm int den bakıp okuyorm adaşım 
(3,750 puan) tarafından
Babanın durumu nasıl cnm
(4,994 puan) tarafından
Durumu kiritik canım bu gün aradılar 12 de nefes almakta zorluk çektiği için makineye bağlamışlar durum da iyleşme olursa ya da kötüleme akşam 8 izde de arayıp bilgi veriyorlarmış dün aramadılar diye hastaneye gittik akşam doktor öyle söyledi inşALLAH bu gün ararlar zaten aramazlar ise durum aynı her gün 12 de arayıp bilgi veriyorlar beklemek çok zor be adaşım koşa koşa babama gidesim var onu çok özledim görmek istiyorum ama izin vermezler diyorlar yoğun bakım diye
(3,750 puan) tarafından
Allahım Şafi ismiyle şifa versin amcama inşallah tez zamanda iyileşir de bol bol sarılırsn cnm ya
(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim amin Rabbim hiç kimseye bu acıyı yaşatmasın bol bol sevdiklerinize sarılın ölüm korkusu gelince çok geç oluyor ben babamdan bunu öğrendim
(3,750 puan) tarafından
Aynen cnm bn ailemi günde 3 4 sefer arıyorm uzaklar görmesem sesleri duymasam olmuyo cnm ya

Bu arada okudum amcama bol bol şifa olsun inşallah
0 oy
tarafından
Ben okdum Allah kabul etsin inşallah
(4,994 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun canım benim
tarafından
Amin inşallah senden de , babanın durumu nasıl oldu hic
(4,994 puan) tarafından
Durumu kiritik canım bu gün aradılar 12 de nefes almakta zorluk çektiği için makineye bağlamışlar durum da iyleşme olursa ya da kötüleme akşam 8 izde de arayıp bilgi veriyorlarmış dün aramadılar diye hastaneye gittik akşam doktor öyle söyledi inşALLAH bu gün ararlar zaten aramazlar ise durum aynı her gün 12 de arayıp bilgi veriyorlar beklemek çok zor be adaşım koşa koşa babama gidesim var onu çok özledim görmek istiyorum ama izin vermezler diyorlar yoğun bakım diye
tarafından
Kurban olurum ben sana ya :( cok zor inan ki helle beklemek dahada zor
,.

Ama Allah büyük insan bilmiyor ki birazdan ne mucize ile karşılaşacak , umutlu olalım Rabbim bize verecek inşallah güzel haber canım kardeşim. ..

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 222 göst.
12 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sadce melek (997 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 526 göst.
1 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
14 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde Y.emin (113 puan) tarafından soruldu

378,177 soru

11,318,695 cevap

34,765 kullanıcı

...