0 oy
739 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar aşiri dokuluyo saclarim heryer kıl yaptgm temizlik bile icime sinmiyo saclarimi kesicem sizce kabakmi olsam yoksa baglancak kadar biraksammi kapaliyim

13 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Örsene saçlarını dökülme 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kabak mi olsam derkenn, o ne kiz ?

tarafından
3 numara sıfir
tarafından
Kel.herhalde
tarafından
Yok koz daha neler :)
0 oy
tarafından
Bağlanacak kadar kessen yeter o kendine gelir badem ve argan yağı  kullan dökülme icin de iyi geliyor
0 oy
tarafından

Benim de saçlarımı 3 numaraya vurma gibi bi düşüncem var :getlost:  bi kadına bunu düşündüren hayat:(

tarafından
Hic sorma
0 oy
(816 puan) tarafından

Ayy bn kazıttım tesetturluyum zaten huc sorun olmadı kafam bı rahatladı bas agrısı feln kalmadı jiletede vurdurdum esıme sık cıksın dıye sımdı 5ay oldu uzadı 6numara kadr galıba boyu dokulsede anlamıom stres yapmadıgım için cok dökülnede olmuyo ;) ılk sıralar dık dık buyudu esim ınatsn ya bak savların dıkelmış dıye dalga gecıyıdu sımdı yana yatmaya basladı aşkm uysallastı artık dıo :D:D:)

tarafından
Benm dogum yaptm yapali dokuluyo
(662 puan) tarafından
O dert bende de war ya off cok doluluo kafam da sac klmadi
0 oy
tarafından
Benim fogumdan sonra asiri dokulmeye baslamisti. Ensemde kestirdim 2 defa simdi daha az dokuluyor.  Saclarini cok sıkarak baglama gece yatarken sal sacini. İslakken de baglama yavas yavas duzelir. 6 ay oldu dogum yapali yeni yeni toparlaniyor saclarim
0 oy
tarafından
Bence kel yapma canım sonradan strest yaparsın yine dökülmeye başlar 

Sarımsak özlü bitkisel sampuanlar var onlardan kullan sls içermeyen ama 
0 oy
tarafından
Kozmik bakımdan saç kesim tarihlerine bak o tarihlerde kes saçını bı kaç kez tekrarla bunu saçların dikulmez hemde bütün ihtiyaclarini görür herkez için geçerli.uzasin die dökülüyor die kepek vs hepsi icin
0 oy
(427 puan) tarafından
Çok uzundu saçım dün kestirdim bende kapaluyim bağlancak kadar var çok rahatladım keşke önceden kestireydim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kabağa yakın yaptım başın bağlı değilse uzarken daha çok erkek saçı gibi dökülür. Faydasını da görmedim. 2 yıldır bekliyorum uzasın diye. 
0 oy
tarafından
Bağlanacak kadar yap. Ben yarısını kabak ettim bi kısmı başörtü yaparken bağlayacak kadar kaldı ama şimdi o kabak kısımlar uzarken enseme değiyo çok kaşınıyo kulaklarım falan
tarafından
Tmm canm saol
0 oy
(85 puan) tarafından
Çok güzel bi çözüm buldum kızlar toplaşın :) kesmek dökülmeye çözüm olmuyor bende çok çektim. En son bunu buldum. Çam terebentin yağı ve zeytin yağını karıştırıp saç diplerine sürüyorsun ve yarımsaat bekletiyorsun. 3. denemede dökülme baya duruyor. Tavsiyemdir :)
tarafından
Alcam kuzum sagol
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Canim saçını ucundan kes kalanı örgü yap
tarafından
Öyle yaptm canm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 213 göst.
19 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy