0 oy
362 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (536 puan) tarafından
Kızlar belki hatirlarsiniz bronşit olmuştu oğlum doktor günde 3 defa buhar verin dedi ama bizimkiler gunde 1 defa götürüyor ve kaynanam beni dinlersin hiç götürme alıştırma diyo bende bunda alışacak bişi yok iyileşmesi için diyorum ama o doktoru değilde milleti dinliyor . Sizce ne yapmalıyım?

11 Cevaplar

+1 oy
(6,136 puan) tarafından

Kaynananin ölüsünü çiğne yinede git buhara çocuğuna millet mi bakıyor :angry:

(536 puan) tarafından
Eşim burda değil mecbur onlar götürüyor ama günde bir defa malesef. Alismasin diyo ya neye alışacak bu çocuk
(6,136 puan) tarafından
Öfff sende haklısın eşin konuşamaz mi?
-Reklam-
+1 oy
(1,567 puan) tarafından
Bu nasil bi zihniyet ya. Cocuk senin. Gerekli olmasa doktor vermez heralde di mi buhar. Esinle konus anlat durumu o da ailesiyle konussun.
+1 oy
tarafından
Alisilcek bisey deil canim benimkide oldu makina aldik eve 4 saatte bi veriyodum ben ilaclari bitincede kestim zaten aliskanlik falan yapmadi esinle konus annesiyle konussun hic bisey bebeklerimizin sagligindan onemli deil
+1 oy
(337 puan) tarafından
Eve buhar makinesi al eğer durumun varsa eczaneden kullanırsın 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Birak kaynananin ne dedigini cocugunun cani yansa ilk senin canin yanar unutma ne derse desin he de gec yinede gotur canim gecmis olsun
(150 puan) tarafından
Cnm mesafe uzakmi  eyer ailen yakinsa onlar gotursun belki utanir
(536 puan) tarafından
Ben Van da onlar İstanbul'da
(150 puan) tarafından
Uzakmis cnm  peki hastaneye yakinmisiniz
(536 puan) tarafından
Sağlık ocağı var yakinimizda
(150 puan) tarafından
Kendin gotur cnm hazirlan gelirlwrse gelmezlerse     kendileri bilir
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Sakın dinleme onu oda millette doktordan daha mı iyi bilir ya delirtecek beni bu kaynanalar ya 
(536 puan) tarafından
Hep doktor yalan söyler modundalar millette doğru söyler
(4,759 puan) tarafından
Madem öyle hastaneler doktorlar niye var ki
0 oy
(332 puan) tarafından
Canım dr ne derse o tabiki de hatta günde bir defa yeterli mi diye bence doktora sor tekrar  eğer yetmez derse kayınvalideni dinleme 3 kere götür derim
(536 puan) tarafından
Perşembe kontrol var sorucam mutlaka
0 oy
(772 puan) tarafından
Canım bizimkinede bronşit dediler günde 6 kez hava demişti doktor eve nebilizatör vermiştiler bize rapor çıkarmıştı doktor raporla beraber eczaneden 30 tl ye fln almıştık herkes ömründe bi kez alabiliyomuş bu makineden raporsuz halide 120 150 fln dı sanırım sende rapor çıkartıp ewe bu şekilde hava makinesi alabilirsin 
(536 puan) tarafından
Evet canm iyi diyosunda eşim burda değil bayrama anca gelir inşallah o zamana kadar iyilesir
(772 puan) tarafından
Hava için doktora götürdüğünüzde raporu alabilirsin canım. İnşallah düzelir tez vakitte
(536 puan) tarafından
Hım tamam canm Perşembe gittiğimde soylicem. Teşekürler
0 oy
tarafından
gitnek bi tarafina zor geliyordur bronsit bu yer etti mi kolay kolay geçmiyor ki gerikafali kendi bi yeri agridakosa kosagider ama
(536 puan) tarafından
Bende astım hastasıyım bu yüzden çok endişe ediyorum ama o çocuğa bronşit deyip durma diyo
tarafından
benim kizimda oldu hastanede hava verdiler abimdede vsrdinkucukken ne cektik
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Yani bu buhar işini öneren de var onermeyende canim ben daha doğal yollardan yapmayı düşünüyorum ilerde şu buharına tutmayı falan eski usul yani evet bi zaman sonra az öksürükte bebek havaya ihtiyaç duyuyor alışkanlık oluyor bünyeye. Kaynananın niyetini tam bilmiyorum ama üşeniyor diye götürmüyorsa da bunu bahane ediyorsa ayıp ediyor
(536 puan) tarafından
Usenmek değil canm zaten bı oğlu var ve bizim 7 sene olmadı o da alışır diye cekiniyo
(3,458 puan) tarafından
Hımmm sen daha iyisini bilirsin evladin için canim ALLAH şifasını versin
(536 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(150 puan) tarafından
 Cnm    bunun makinasi var   doktoruna soyle ondan versin hem kaynananin agzindan kurtulursun hemde icin rahat eder

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 747 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...