0 oy
1,269 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından

image

image

kkizlar bunlardan kullandiniz mi nasil kullanisli mi? Beyaz kundagi hastaneden cikarkende kullanmak istiyorum olur mu ki

39 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ilkinden kaynanam almış kullanisli degil
(55 puan) tarafından
Neden ince mi nasil
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben kullandım canım ikisinide bir aya kadar kullanılabilir bunlar sonra ise yaramıyor haberin olsun 
(55 puan) tarafından
Hadi ya neden oyle o sallanan da mi kullanisli drgil yatip tv felan izler uyur felab
tarafından
Ya battaniyenin içi de iyiyse sıcak tutuyordu benimki sallananaa da küçükken alisirsa yatıyor benimki çok yatmadı üstünde
(55 puan) tarafından
Bizim besigimiz de varda o yatak odasinda dursun bunu oturma odasina alayim sallanir az buyuyunce tv izler felan
tarafından
Sen bilirsin
+1 oy
tarafından
Boş şeyler ya ne hevesle aldım hiç kullanmadım
(55 puan) tarafından
Neden kullanmadin
tarafından
İlk doğduğunda dışarı cikarmadim sonra havalar ısındı zaten gerek kalmadı ayrıca hastaneye gittiğimizde de normal battaniye kullandım ikinciside diğer beşiği vardı bunu kullanmadım
+1 oy
(759 puan) tarafından

<3

İlki pek kullanıslı deyil ama 2 ci süper aldım ve gayet memnunum 

(55 puan) tarafından
Ilki neden kullanisli drgil ben puset veya anakucagi diyorlar ondan almak istemiyorum tasimasi bana zor geliyor
(759 puan) tarafından
Kuzum  ondan bende var Annem almısdı hiç kullanmadım Bebeyi sıcak tutmuyor zaten 1 ay kullanıslı sonra kullanıslı olmuyo  Dantelli hemde Bebek içinde yüzüyor yani .Hastaneden çıkartdıkda kullandım bir tek
+1 oy
(913 puan) tarafından
Ana kuxağı kullanıyorum süoer bişey onsuz düşünemiyorum nasıl olurdu nereye misafirliye gitsem yanımda götürüyorum. Çok kullanışlı
(55 puan) tarafından
Tesekkurler brn bi dusuneyi.
(913 puan) tarafından
Kızım 6.ayına giriyo hayla ben nerdeysem o ana kucağı da ordadır. Ayağımda koyarım onunla sallarım uyur. Oturma pozisyonuna getiririm onda oturur lazım olduğunda. Çok kullanışlı ben 130tl almıştım ebebekten
(55 puan) tarafından
Ayy bende cok begeniyorum insallah benimki de durur simdide o foyat araligan 120 150 tl arasi
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Canım kundak için bise diyemem de diğerini boşuna alma onun yerine oyun halısı al ben aldım pişman oldum şimdi bidaha oyun halısı alicam..3 4 aylik olduktan sonra kendi kendine sağa sola dönmeye başladıktan sonra Allah korusun düşer,çok yüksek değil ama bebiş için yüksek gelir onun yerine oyun halısı al onunda tepesinde oyuncaklar var hem yerden daha sağlıklı koruma açısından düşmeme acisindan 
0 oy
(1,657 puan) tarafından
4 ay nerdeyse yanımda o ana dizinde uyudu canum ıcıne yatak yapmıstım gunduzde heryere ya onla ya pusetle yanımda geziyordu 4. Ayda uyku egıtımı verıp besıgıne alıstırdım park besıktı yat kalk sureklı goz onunde olmuyordu kalkmakta zoe gelıyordu o hemen dıbımde anne yanı besık nıyetıne kullandım :)) dıgerı de dıkılmıs ınce battanıye gıbı bence kullanılır yanı
(55 puan) tarafından
Brnde biraz o niyetle dusunuyorum besigimiz var ama onu evin icinde gezdirmek istemiyorum bu kucuk gene durur yanimda
(1,657 puan) tarafından
Kesınlıkle kullanıslu ben 4. Ay besıge alıstırdım ama 7. Aya kdar buna koyup kemerını baglıyordum baya duruyordu yanımda
(55 puan) tarafından
Buna sevindim alasim var cok hosuma gidiyor insallah benimkide durur
0 oy
tarafından
1.ben kullandim tavsiye etmem
(55 puan) tarafından
Neden
tarafından
Terleriyo canm bebegi.inan 1 2 kere ancak kullandim
(55 puan) tarafından
Kış mevsimde dogacak zaten kendimizi yaza atana kadar doktora saglik ocagina felan giderken kullansam yeyer gibi geldi bana
tarafından
Canm benim bebegimdw kisin dogdu.yine terletiyo du yani tabiki almak veya almamamk senin kararin ama insan pisman oluyo keske daha kullanisli biseyy alsaydim diyo cunku daha birsuru eksigi olacak
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Bak ben daha iyisini almıştım 120 liraya altyapından foto atayım sana hem daha güzel bence her türlü sallanıyor hem oturuyor hem kalkıyor bence çok guzel
(55 puan) tarafından
Atsana fotografi bu tam oturma pozisyonuna kadar oluyor
0 oy
(912 puan) tarafından
Kundaktan annem almisti.hic kulanamadim kabami desem kullanisli degil bnce hic. Salincak yada adi herneyse o guzel ona benzer vardi kizim bazen icinde uyuyordu bnce kullanisli.
(55 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(15,965 puan) tarafından
Battaniye sanırım çıtcıtli. Ben onun farmuarli olanını kullandım. Kızım kışın doğduğu için rahat oldu benim için taşırken düşüp ya da açılma gibi bir derdim olmazdı. Ama diğerini kullanmadım. 
(55 puan) tarafından
Battaniye iyi demi benimkide kısa denk geliyorda  hastaneden cikarken saglik ocagina giderken felan kullanmak istiyorum
0 oy
(72 puan) tarafından
canim kundak battaniyenin daha büyüğü var oda kundak oluyor açında bugük battaniye oluyor onlara bak istersen 
(55 puan) tarafından
Link yada foto atar mısın bi tane
(72 puan) tarafından
fermuarlı kundak battaniye diye yazınca çıkıyor canim benim kızımda ocakta doğdu biyere giderken sariyordun evdeyken de battaniyeyi açıp üstüne ortuyordum kullanışlı yani
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Anakucagının aynısı bende var valla hayat kurtarıcı her yere onla taşıyom evde nerde iş yaparsam Ömer bey onun içinde, gündüz de onda uyuyo çok güzel tavsiye ederim Tommy baby benimki. Gerçi biz biraz haşin kullandığımız için şmdi gıcırdıyo demirleri yağlanıcak :D 
(55 puan) tarafından
Tesekkurler insallah bizim paşa  da yatar
0 oy
tarafından
2.Bende var çok kullanıyoruz sayılmaz boş yere para verdik bir kaç defa içinde uyudu bence paran varsa bunların otomotik titreşimli leri oluyor onlardan al 
(55 puan) tarafından
Onlar biraz beni asar beşik  felan var zaten  ben bunu oturma odasinda felan ufak gene yatar diyr dusunuyorum
tarafından
Inşallah canm belkide ben kullanamadım bu arada onu ileri geri itince hoşuna gidiyor sadece ara sıra uyuyor için de alıp yerine bırakınca uyaniyor
0 oy
(173 puan) tarafından
Ikinciyi bilmiyorum 

Ama ilkini boşuna alırsın derim
0 oy
(816 puan) tarafından
Ikısıde var 3cocugumada kullandım ılk kıs ayında doguyorsa harıka sıcacık tutuyor hastane saglık ocagına gıderkn cok ıyı sedyeye koyup gıydırırkn cıkarırkn feln yumusacık gelıncede hemen makıneye atıyodum mıs tertemız ıcım rahat edıyordu. Sallamam ana dızı mutfak salon banyo nereye gıdersem koydum ıcıne salladım uyuttum ılk dıgdugunda yanımda onda yattı hatta o usttekı ortuyude ana dızıne sermıstım ılk sıralar sıcacık mıs gıbı yatıyordu bnce gayet kullanıslı seyler tavsıye ederım. Yazın dogacaksa ustekıne gerek yok kısa buyur sıgmaz ıcıne
(55 puan) tarafından
Kış  mevsimde dogacak bizimki  almayi dusunuyorum bende begeniyorum
(816 puan) tarafından
O zamn kullanırsım bnım işime cokyaradı pıset o bebek konan canta feln agır seyler bn bebegımı kundagına sarıyordum bunun ıcınede kuyordum aman batyanıya acldı aman corabı dustu derdım olmuyordu ayak kısmınada mendılını koyuyodum sili akarsa hmn ordan alıp sılıyordum cantadan aramıyodum
0 oy
tarafından
Hastaneden çıkarken kullanmak için portbebe aldım hatta ikili satılıyor smbebek bakım çantası da aldım asiya falan gidince de portbebe rahat oluyor hepsiburada sitesinden aldım bak istersen çok memnunum
(55 puan) tarafından
Portbebe kizimda kullandim zor taşıdım  biraz ya baya zorlandim aslinda portbebemiz var da daha ele gelen bisey olsun diye baktim
tarafından
Valla ben çok rahat taşıdım hanı şu kaliteli olanlar var ya biraz sert gibi onlar çok rahat içinede battaniye serip bebeği bırakıyordum martta virüsün en yoğun zamanında doğum yaptım bebeği de korumak için üstünede eşarp örtüyordum portbebenin
0 oy
tarafından
Pusetin varsa ikisin e de gerek yok canim ben puseti hala kullanıyorum  oğlum 7 bucuk aylık 
(55 puan) tarafından
Ne bilim alasimda var kararsizim biraz fikir alayim dedim
tarafından
Ilk 4 ay gündüzleri pusetinde uyudu sonra da yemek yaparken yemek yerken hep pusetindeydi ben çok memnunum
0 oy
(10,504 puan) tarafından
Ilki değil.bence 

Ama ikinci çok memnunum ben 
0 oy
(119,282 puan) tarafından
2.fotodakinden var toplasan 5 kez kullanmisimdir cokda gerekli degil

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 299 göst.
4 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 344 göst.
18 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Loli (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 527 göst.
2 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.

379,523 soru

11,361,391 cevap

34,839 kullanıcı

...