0 oy
317 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün pttde fatura yatırırken birden gözüm karardı basım döndü terledim hemen yere çöktüm ambulans çağırdı güvenlikci geldiler tansiyonum yediye düşmüştü kan şekerim 55se düşmüştü ambulansla hastaneye gittik serum taktı doktor tahlil istedi serum bitti kendime geldim tahliller normal dedi kadindogumda randevum vardı gittim kaç defa bebeğimin durumunu sordum takmadı bile son adet tarihime göre 12haftalgm sekretere 14haftalk dedi nedenini sordum yine cevap vermedi dedim sürekli tansiyonum düşüyor vitamin filan yazın gerek yok sıradaki gelsin dedi saçını yolmak istedim hiç bı hastaya değer vermiyorlar sorularına yanıt Yok USG fotosu bile vermiyor lar iyidir yada yaşıyor diyorlar o kadar 12haftalkmym 14mu şaşırdım

6 Cevaplar

0 oy
(48,481 puan) tarafından
bazen ultrasonda fazla çıkabiliyor bebek gelisimine gore devlet hastanesi mi
tarafından
Aynen son adet tarihimi iki defa söyledim ondort haftalık kaydetti
-Reklam-
0 oy
(1,948 puan) tarafından
İşte bu yüzden özel hastaneye gidiyorum.

Devlet hastanesini allah bildiği gibi yapsın. 

Özelde müşteri devlette hastasın.
tarafından
Kızımın hamileliğinde özele gidiyodum cokkk ilgiliydi bunda eşimden ayrldgm için mecbur devlete gidim dedim doğuma kdr gitmem artık
(1,948 puan) tarafından
Ya üzüldüm canım
0 oy
tarafından
Devlet hastanesinin kadın doğumu cinsiyeti geç söyler ultrason fotoğrafı vermez eşini içeri almaz sana sürekli bilgi vermez en iyisi özele gitmek 
tarafından
İlk gebeligimde özele gidiyodum bunda eşimden ayrldm dava açtım o içeri girdi ailemin yanında kalıyorum devletten başka şansım yok maalesef ondort haftalık diyo cinsiyeti sorunca bı ay sonra bakarız diyo
0 oy
(1,426 puan) tarafından
 Ah camım ah ben doğum da o rezilli gördüm damarim kolay kolay bulunmuyor o gun suni vercekler ebeler her yerimi deldi anestezi uzamnini çağırdılar gelmek bilemedi o sırada ebe baş parmağının az üstünde bi yerde buldu o sırada geldi bunda ne varda bulamadınız dedi geldi iğneyi bastırdı kanatti elimi çektim napıyon sen dedim hemşireye ver suniyi dedi defolup gitti mal adam ama her yerim kan mos mor oldu ama allahtan bana denk gelen 2 ebe çok iyilerdi de o anestezi uzmanını bi elime geçirsem şikayette ettik ama kimi kime şikayet ediyoruz Allahindan bulsunlar 
tarafından
Aynen ztn yukardakilerden korkuları olsa yapmazlar hastanedekilerin hepsi birbirinden yüz buluyorlar
(1,426 puan) tarafından
Devlet hastanesi malesef böyle
0 oy
tarafından
Sana öyle denk gelmiş malesef canim ben devlete gidiyorum cinsiyeti de erkenden söyledi ultrason kağıdı da verdi eşimi içeri de aldı Allah iyilerle karşılaştırsin 
tarafından
Heryer aynı değil işte kuzum burdakiler yaşı büyük hamile bı kadın geldmi kızıyorlar çocuk yaptığı için
tarafından
Terbiyesizler sanki onların haddine
0 oy
(969 puan) tarafından
Ben Afyonkarahisar'da yasiyorum kızımı burada doğurdum hamileliğim doğumum hepsi devlet Hastanesi'nde geçti Allah binlerce kez razı olsun abartısız söylüyorum çok ilgililer di çok temizdi kızımı ultrasonda bakıp severdi doktorum doğumda ebeler elimden tutup moral verdiler doğum doktorum ayrı iyidi yine olsa devlete giderim 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 698 göst.
9 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 459 göst.
+4 oy
20 cevap 473 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde kucuk_pasam (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 323 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aymira34 (1 puan) tarafından soruldu