0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (188 puan) tarafından
Ben yedimde ilk gebeligim korkuyorum bisey olur mu ?

15 Cevaplar

+1 oy
(48,481 puan) tarafından
abartilmadigi sürece nefsinizi korleyin kasmayin bu kadar 
-Reklam-
+1 oy
(59 puan) tarafından

Ben çok sağlıklı beslendim ne kola ne cips ne çikolata ne jelibon yani her şeyin dogalini yedim kuru üzüm dut badem ceviz incir ne ararsan ,  bir tanıdığım da burger king jelibon çikolata meyve suyu yani hep hazır gıda ile beslendi ..sonuç ben 1 kilo 960 gram kızımı erken doğurdum 19 gün kuvezde kaldı o 3 buçuk kilo oğlunu normal dikişsiz doğurdu .. yani diyeceğim o ki her şeyden ye ama abartma . Bı şeyleri de çok düşünme .:) 

(188 puan) tarafından
Doğru diyorsun aslinda
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sadece asiri yerseniz yani hergun 3paket falan karaciger yaglanmasi yapar o kadar ve baharatli olani mide yanmasi yapar
0 oy
(424 puan) tarafından
Valla bende yiyorum kac haftalik
(188 puan) tarafından
13+1 olduk siz
0 oy
(251 puan) tarafından
Olmaz canım canın ne isterse ölçüyü kaçırmadan yiyebilirsin
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Bende korkuyodum cipsi az yedim ama cikolataya gomuldum baaalll gbi cocuk dogdu❤☺️
(2,575 puan) tarafından
Bal mi? Bal değil bal küpü diyeceksin!!!
(2,104 puan) tarafından
Canim benim☺️❤
(188 puan) tarafından
Bende cikolata yerken korkmuyorum
0 oy
tarafından
Ben hamileliğimi neredeyse abur cubur yiyerek geçirdim cips cikolata jelibon kola fanta Allaha sukur hiçbirşey olmadı korkma bu kadar canım birseycik olmaz :)
(477 puan) tarafından
Kola mii
tarafından
Evet kola içecek olan :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Nolacak ay amannnn
(7,972 puan) tarafından
Edosss dilomla konusuyomusun nasil napiyo kankimm soyle cok özledim onuu
(22,070 puan) tarafından
Kiz hesap acti ayni isimle şuan yazabilirsin cevrimici:Ddd
(7,972 puan) tarafından
Vallahami dur yaziyim
0 oy
(59 puan) tarafından
Ben çok sağlıklı beslendim ne kola ne cips ne çikolata ne jelibon yani her şeyin dogalini yedim kuru üzüm dut badem ceviz incir ne ararsan ,  bir tanıdığım da burger king jelibon çikolata meyve suyu yani hep hazır gıda ile beslendi ..sonuç ben 1 kilo 960 gram kızımı erken doğurdum 19 gün kuvezde kaldı o 3 buçuk kilo oğlunu normal dikişsiz doğurdu .. yani diyeceğim o ki her şeyden ye ama abartma . Bı şeyleri de çok düşünme .:) 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben son aylarımda çok yiyodum günde bi paket yiyodum 1 ay falan yedim çok şükür bise olmadı ama sen yinede dikkat et az yemeye çalış ben mümkün olduğu kadar baharatsız olanından aliyodum ama tabi arada baharatlida yiyodum
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Valla bn resmen aşeriyodum sürekli yedim
0 oy
(255 puan) tarafından
Niye noluyomus ki 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ben herşeyden yedim ama abartmadan. Çok şükür bişey de olmadı
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Birşey olmaz canım yaa ne olacak ki. Arada yediğim olurdu çok şükür kızım sağlıklı doğdu
0 oy
(1,309 puan) tarafından
35 haftalık hamileyim yatağımın başucunda çekmede cipslerim var gece kalkıp yiyorum :D abartmadıkca sıkıntı yok bence kasmaya gerek yok

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 143 göst.
0 oy
24 cevap 333 göst.
0 oy
1 cevap 53 göst.
0 oy
2 cevap 48 göst.
6 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (208 puan) tarafından soruldu

377,988 soru

11,313,787 cevap

34,752 kullanıcı

...