0 oy
1,217 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından

Kizlarrr napiyonuz bakım ya varya yemekten nefes alamıyorum 32 haftalık hamileyim ama oruç tutamıyorum yine de en çok yemek yiyen benim eşim diyo zaten aynur doğum yapana kadar git babanlarda kal benim maaş seni doyurmaya yetmiyor diye :D adam haklı anacim sizde durumlar nasıl 

14 Cevaplar

0 oy
(153 puan) tarafından
Ahahahah :))) bende çok yiyom valla maşallah sen yolu yarilamissin biz daha 21+4 gunluguz 
(34 puan) tarafından
Canim 54 le hamile kaldım su an 32 haftalık olduk 68 kiloyum:D
(150 puan) tarafından
Masallah cok degio aslonda
(153 puan) tarafından
İnsaaallah canimm Rabbim hepimize nasip etsin o günleri :))
(34 puan) tarafından
Yok değil canim da alışkın değiller yememe boyle:D
(150 puan) tarafından
Saka  bi yana hamileyken kitliktan cikmis gibi olabiliyoruz bazen
-Reklam-
0 oy
(104 puan) tarafından
Bizde 12 haftaligiz kayınpederim önce gelinim dostun sonra geri kalan yer diyor yedigimde bir tabak çorba sonra para verir git annenle ne istiyorsan al dışardan diyo canım babam yaa 
(150 puan) tarafından
Ne kayinbabalar var ya masallah agzinizn tadi bozulmasin insallah
(104 puan) tarafından
Yok babam benim için çok değerlidir kayinpedrim eşimin babası olduğu için daha değerlidir benim babamda eşim için değerlidir ama
(153 puan) tarafından
Amin canım cumlemizinkini
(104 puan) tarafından
Amin canım rabbim kimsenin evinden huzuru eksik etmesin
(150 puan) tarafından
Canim oyle  vala ama bazilari degerini dusiriyo el kapisi oluyo iste
0 oy
tarafından
Leyla ile Mecnun açtım onu izliyorum cnm bnim iştahım baya açıktı ama bir kaç gündür bulantım var 
(34 puan) tarafından
Yok gülüm benim valla bulandım hic olmadi da agirligim vardi kaç gündür yataktan kalkamıyordum serum falan kendime geldim masallah deli gibi yiyom :D
tarafından
https://youtu.be/ZrrQMrd_edA

İşte tamda buyum sena insanı :D
(34 puan) tarafından
Sen mi ben mi gülüm tüm gün yataktayım gidip gelip yemek yiyom bi yere gittiğimde yok insanliktan ciktim resmen allahtan bu program var:D
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Aklıma Avrupa yakası Burhan altıntop un bi sahnesi geldi kız :D cem için alın bunu alın alın bu niye bende kalıyor ki diye yalvarıyordu sjsjsjsjjs :D senin koca da o hesap olmuş resmen :D 
(34 puan) tarafından
Kiz hic sorma valla hatta az once diyo al al tabağı çanağı da ye doymamışsındır belki diye;) yiyom bu sefer yerimden kalkamıyorum sofrayı kendi topluyo kurban olduğum:)
0 oy
(150 puan) tarafından
   masallah umarim bebeisinede yarari oluyodur
(34 puan) tarafından
Yok kiz ona yaramiyo;) dr diyo yemene icmene dikkat et bebek zayıf kalmış diye anam napim ne yiyim daha:D
(150 puan) tarafından
Hahaa cok komik gercekten benim wsinde gecen gun diyo kendine bi yemissin oglum   incacik kalmis diyo
(34 puan) tarafından
Herhalde bu aydan sonra yarar şekerim ya 32 haftalık 1600 gr napim anası gibi cılız bi kiz olacak bence:D
(150 puan) tarafından
Umarim kilo alir
(34 puan) tarafından
Hadi inşallah canim
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Bnde cok kilo aldm 28 haftaligz 8 kilo aldm esm dio bu gidisle duba gbi olucaksin azalt bnce cok kilo alma askm iyi degl dio :)) kiloyu sevmio smdiden soluo dogumdan snra iste mekik cekersn askm plates topun var kosu bandinda var evde oh hemen verirsin kilolarini die :))

Esm hizli yedgi icn hp sfradan bnden once kalkar . Kalkti gitti bn yemege devam ettim . Aradan 20 dk gecti geri geldi sen halen yemk mi yiosun yoksa dedi yoo yedm sofrayi topluom dedm he tamam o zamn bi an korktm dedi adam ya :)))

(2,351 puan) tarafından
Kac hftaliksn :))

Boy uzn olunca cok blli olmuor cnm
(34 puan) tarafından
Şu an 31+3 canim boy 170 ondan belli etmiyo sağlık ocağına gittim Az once tam 69.5 olmuşum maşallahı bana :D tam gaz devam ben aldıkça aliyom bakalim bebiş nasıl olacak :d
(2,351 puan) tarafından
Haha hemsire ne diyo   kilona iyi mi cok mu ?
(34 puan) tarafından
Valla bisey demedi iyi kilo almışsın dedi sekerim bilmiyorum artık
(2,351 puan) tarafından
Him anladm demkki cok fazla degl bisey demedgine gore..
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Aynen yaa oruc tutanlardan once sofraya oturuyorum en sonda ben kalkiyorumm ne olcak bizim bu halimiz
(34 puan) tarafından
Kiz senin ki daha fenaymış benim akşam yemeginden sonra tik yok hareket de edemiyorum çok yiyorum diye e haliyle yer kalmiyo:D
(6,827 puan) tarafından
Benim hareketlerim iyi canim bi dakika oturmam ki evde hemen bi is yaparim bulasik yika sonra yataklari ser etraftaki daginikliklari topla falan hareket halinde olunca gece rahat uyuyorum
(34 puan) tarafından
Ayyy valla canim be güzel kaç haftalık senin bende ortalığı falan toplarımda valla çoğu zaman yapamıyorum halsizlikten kaliyo napim
(6,827 puan) tarafından
28+5 gunluguz canim senin bebis kac haftalik
(34 puan) tarafından
32 haftalık canim benim
0 oy
(1,294 puan) tarafından

Ay maşallah benim zavallı tüm hamilelik boyunca bana yemek yedirmek için yapmadığı kalmadı artk ućak geliyor falan bile diyordu sanki çocuğuna yemek yedirmeye çalışıyor gibi :)

(34 puan) tarafından
Yok kiz yok benimki sofrayı kaldiriyo artik ;)
(1,294 puan) tarafından
Ye kuzum ye bebeģin kilosu iyi olsun kendi kilonu takma   verirsin doğumdan sonra
(34 puan) tarafından
Veriyom zaten canim ya ilk gebelik sezeryanli ama allaha şükür doğumdan hemen sonra tekrar 69 kilodan 54 kiloya düştüm kilodan yana sıkıntım yok kalsada olur;D
(1,294 puan) tarafından
Ay bende sezeryan oldum 28 gün önce doğumda  7 kilo gitti zaten toplam 10 almıştım diyar 3 gitti mi gtmedi mi bakmadim bile
(34 puan) tarafından
Az almışsın valla canim ben şimdiden 14 kilo almışım doguma kadar bakalim
0 oy
(800 puan) tarafından

Ben de ayniyim  :D sofraya oturunca doymuyorum doyunca nefes alamıyorum 

(800 puan) tarafından
:)) esim işi  dalgaya alan tiplerdendir. Yuz versem sürekli  dalga gecer. Amca firenliyorum. :))
(34 puan) tarafından
:D kiz bide insani  göbeğiyle dalga geçmiyorlar mi alacan tavaynan kafasına kafasına gecirecen valla:D
(800 puan) tarafından
:)) benimkinin kendi gobegi var ben de onunla dalga geciyorum hamile olan benim gobek sen de var diye ama ben onu sinir edemiyorum o başarıyor  dedigin gibi supurgenin sopasiyla dovmeyi düşünmüştüm  ben de bir ara
(34 puan) tarafından
Döv anam döv valla bak hamilesin diye kiymazds şimdi sana :) daha sonra bu fırsat geçmez bak eline yada sınır ettikçe terlik fırlat  ne kendini yoracan:D
(800 puan) tarafından
:)) erkege siddete hayir diye cikiyormus sokağa
0 oy
tarafından
Ama.sen tek degilsnki cnm iki canlisin yiyecksn tabiki senin yedigini bebeginde aliyor 
(34 puan) tarafından
Kiz bebekte almiyo:) zayıf kalmış haftasına gore demek ki hepsini ben aliyom baksana 14 kilo almisim:D
0 oy
(244 puan) tarafından
34 haftalik oldum. Orucumu tutuyorum. Abartili yedigimi düşünmüyorum.

Annem cenesinden kemik fazlaligi varmis onu aldi doktor. Benim yanimda, belkide o sebepten az yiyorumdur. Yoksa bende doymak bilmezdim. Anacigima üzülmekten istahim kesildi. Ama kilo aliyorum yinede.
(34 puan) tarafından
Ayyy allah şifasını versin canım hem allah kabul etsin valla bende 8 gün tuttum sonrasında hastanelik oldum çok çok zorladı yoksa benimde niyetimde orucu tutmak vardi:( allah kolaylık versin canım sana da
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Maşallah canım benim afiyet olsun bu haftalarda bu kadar fazla yeme insan zaten nefes nefese kalıyor gece kuzum 
(4,759 puan) tarafından
Kaç kilo aldın kız
(34 puan) tarafından
14 15 kilo aldım canim ya
(4,759 puan) tarafından
Böyle devam ederse o zaman sonuna kadar 20yi tamaölarsın son haftalarda insan daha çok klo alıyor kuzum
(34 puan) tarafından
Muhtemelen tamamlarım gülüm ya ama sikinti değil kilo kalsada bana uyar:D
(4,759 puan) tarafından
Hım iyi bakalım canım
0 oy
tarafından

Bende aynıyım hiç doymuyorum :)

(34 puan) tarafından
Allah doyursun sekerim hepimizi:D
0 oy
(806 puan) tarafından
Bende durum bu aralar kötü gebelik şekeri çıktı ve yemeğe çok düşkünüm malesef diyete başladım ve istediğini yiyememek çok kötü gebelik varken bide piskolojikmen çökmüş durumdayim
(34 puan) tarafından
Ayyy canim allah yardımcın olsun umarım sonlara doğru gelmissindir yoksa valla geçmez benim ilk gebelikte de şeker çıkmıştı ama sona doğruydu artik
(806 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşallah az kaldı insallh 25+3 üz
(34 puan) tarafından
Hadi allah kurtarsın diyim canim :)
(806 puan) tarafından
Amin canm çok sağol :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 437 göst.
5 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,895 soru

11,372,408 cevap