0 oy
387 göst.
Aile kategorisinde (2,080 puan) tarafından

18 haftalık hamileyim galiba kızım olacak net bir şekilde öğrenmedim ama iki Dr  tahmini kız denildi ve Bnm his ettiğim kızım olacak gibi bugün bu şarkıya denk geldim keloğlan dan rüştü alasyali uyan ay kızım sultanim  o kadar duygulandım ki açıp açıp dinledim bnde yavrumu çok bekledim Rabbim herkese nasip etsin insallah bizimde yavrularımızi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 

2 Cevaplar

0 oy
(56 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Amin canım inşallah kız bebekler kendini göstermez derler bizimki de 20. Haftada gösterdi kendini :) bu arada aynen bende çok bekledim yavrumu 4 sene boyunca olmadı ama eşimde de bende de hiçbir sorun yoktu şubatta hamile kaldığımı öğrendim ama bebeğim gelişmedi çok fazla martın sonunda kürtaj oldum aradan 3 ay geçti tekrar hamile kaldım :) şimdi çok şükür 22+4 haftalığız Rabbime çok dua ettim hayırlısıysa çocuğumuz olsun hayırlısını ver Allah'ım diye  Rabbim herkese kolay doğumlar nasip etsin inşallah sağ salim bebeklerimizi kucaklarımıza alırız inşallah cnm

(2,080 puan) tarafından
Allah bağışlasın cnm Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
(56 puan) tarafından
Amin inşallah canım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Mayis ayi kiz ayi :) bizimde kiz dedi doktor

(2,080 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah o kadar mutluyum ki inşallah kucağımıza aldığımız günüde görelim çok sabırsızlanıyorum
(103 puan) tarafından
Allah bagislasin canimm, benimde kizim olacak insallah mayista
(2,080 puan) tarafından
Allah razı olsun hepimizinkini cnm sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
(103 puan) tarafından
Aminnnnn canim insallah rabbim nasip eder

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 164 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde damlademiral0 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 305 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,293 puan) tarafından soruldu