0 oy
844 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar siz saniyorsunhzki bu kiz saka yapiyor veya dalga geçiyor asla yemin ederim dalga degil benim esim biraz cins bana etmediğini bırakmıyor nişanlı iken kuzu gibiydu. Ya Allah askina cumartesi ark esi davet etti bende gitmek istemiyom dedim neler ett8 artık bana dedi ne senin ailen ne bnm ailem dedi sadece ablası var burda bn aile apartmanindayim

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ksuura bakma hayatta hep senin isteğin olmuyor dört dörtlük yasanilmiyor bazı şeyleri kabul etmek zorundasın. Ve kusura bakma postların çok çelişkili 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ama cnm sende cok tutarsiz davraniyirsun onun icin on yargiliyiz sana karşı lütfen daha kararli ve mantikli ol bende sana tavsiye kişisel gelisim kitaplari oku allah emanat ol
+1 oy
(2,931 puan) tarafından
Kendi isteklerin olsun diye esine cok baski yapiyo olabilirmisin gitseydin canm nolcaktiki orucunuzu acip cay icip gelirdinz eşinin gönlü olurdu
+1 oy
(2,351 puan) tarafından
Insanlarn o kadr ciddi problemleri varken seninkiler cok trajikomik gelior insanlarada ondan
+1 oy
(12,861 puan) tarafından
Ben seni çok merak ediyorum profil resmi yapar mısın tuba :) 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
2 saat önce adına post açtım admine hanımla konuştuk ve postumu gizledi seni takibe alacağını söyledi.
0 oy
tarafından

Aman canım boşver keyfini çıkar ;);)

0 oy
tarafından
Gerçekten çok farkli tutarli olmayan konusmalarin var.. ya ,kendini geliştir  konuşma  konusunda yada, bilerek  yapiyosan bir son ver bence bu konuşmalarina
0 oy
tarafından
Bazen yanlış da verilebiliyor canm hem takma iş ver 
0 oy
(642 puan) tarafından
Bak canim,bence kimse sana inanmiyor degil. Paylasimlarindan anlasiliyor ki,empati yapmıyorsun esine karşı. Adam da patlamis oyle anlaşılıyor. Kimse sizi tanımıyor sonuçta senin anlattiklarindan cikariyoruz bunlari. Tokat atmak falan hicbir kosulda kabul edilemez orasi ayri. Ama adami hor görüyor gibi tutumlarin var. Ben kamyonete binmem babamdan al arabasini dersen,hakli olarak zoruna gider adamin. Kendini bi düşün bakalim,diyelim misafir gelecek kocan da dedi ki senin yemegin kotu git annem sunu yapsın al da gel. Hosuna gider mi yani. Adam da benzer seyleri surekli yasiyorsa patlamis bi yerde.yoksa takdir edersin ki kimsenin sana garezi olamaz. Elimizden geldigince yardimci olmak derdimiz 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 218 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Birkucukbebis (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 126 göst.
15 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze ortakara (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 157 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mervenar (300 puan) tarafından soruldu

384,772 soru

11,509,652 cevap

35,167 kullanıcı

...