0 oy
306 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Simdiye kadar cok endiseleniyodum sonra kafayi yemektense salayim dedim eskisi gibi dert etmiyorum artik kaderimizde varsa yasariz diye gecirenler naisl gecirdi veya cevresinde ölen olanlar anlatabilirmi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bnm esimde hastanede calisiyo virus kapacak diye cok korkuyom ya :'(

-Reklam-
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Evet cevremde ölenler var ama her hasta olan ölmüyor korkma olacağı varsa oluyor zaten önlemleri de sal gitsin yani sal derken tamam maskeni tak falan ama kendini çokta korkutarak önlem alma çünkü korkana daha çok bulaşıyor inan. Biz çok dikkat ederdik dışarı çıkmadık kimseyi kabul etmedik gitmedik dışardan gelen şeyleri sirkeli suda yıkar kurular temiz poşetlere atardik kaynanam sırf virüs yüzünden top halinde temiz poşetler alıyordu benim için de çift dikkat ediyordu hamileyim bulaşmasın diye ama nerden geldiğini bilmiyoruz bi gün çok hastalandı ateşi çok vardı eller ayaklar buz vücut yanıyor kadın titriyor falan sonra eller ayaklar sıcak vücut buz gibi oluyordu biz korona olduğunu bilemedik ama kaynanam hep ağzını kapattı kimseyle temas kurmadı uzak durun benden korona olabilir diyodu bizimle aynı sofraya bile oturmuyodu aşırı dikkatliydi hastaneye kendi isteğiyle gitti test almamışlar enfeksiyon diye eve göndermişler geldi ilaç kullandı daha beter oldu burnumun önünde les gibi bi koku var dayanamıyorum diyodu tekrar hastaneye gitti kendi isteğiyle ona test yaptılar 3 gün sonra çıktı ki koronaymış onu zorlamış baya cigerine leke olarak inmiş hastaneye yatıracaklardı ama doktorlar eve göndermiş evin daha temiz git orda izole ol demişler tabii o sürede benle görümcem de geçirdik ne tat vardı ne koku yediğimiz içtiğimiz şeylerin samandan farkı yoktu inan çok kötü günlerdi rabbim kimseye göstermesin kaynanam elimizinnicind3 olecek sanmistim çok korkmuştum bide insan korona olunca koronaya canavar gözüyle bakıyor galiba ben ister istemez korkuyordum heran her yerden karşıma çıkacak ta üstüme atlicak diye:) eşimle yatagimi ayırmadim sürekli birlikte uyuduk ama ne eşime ne kayinbabama bulaşmadı tuhaf bi şekilde.  Gerçekten korkana bulaşıyor korkmadan hareket edene bisey olmuyor o yüzden korkmamak lazım 
(165 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Eşinizle yatağı ayırmamanıza çok şaşırdım daha doğrusu ona bulaşmamasına. Adammı seçiyor bu virüs
(1,618 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun bende atlattım sayılır tat ve kokum yoktu 3 haftadır hala öyle ne zaman almaya başladınız tat ve kokuyu
(1,096 puan) tarafından
Valla biz 1 ay boyunca çektik onu kaynanam 1 ayı dolduktan sonra gitti hastaneye sonucları negatif cıktı bi kaç gün sonra tat ve koku geri geldi
(1,096 puan) tarafından
Bilemiyorum ama eşime bisey olmadı çok şükür onlar iyiydi sadece üçümüz geçirdik sadece
0 oy
tarafından
Eniştem virüs kapmış erkek kuaförü müşteriden bulaşmış. İlaç kullanıyor evde dinleniyor kas agrısı varmış Bi günde ateşi 38 buçuğa çıkmış onun dışında iyi
0 oy
(10 puan) tarafından
Ben yakaladım şuan geçiriyorum evde ilaç verdiler onu içiyorum normalde kayseride yaşıyorum şuan istanbula geldim annemlerin yanına 2 aylık da bebegim var meğerse bizim yaşadığımız binayı komple sarmış şuan sitede 5 daire kitli.asansörden bulaştığını düşünüyorum istanbula gelmeden önce hafif kırgınlığınım vardı hiç ihtimal vermedim korona olduguma komşularımı duyunca bende test yaptırdım sonuç pozıtıf en çokta annemlere üzülüyorum bu zamana kadar kimseye le görüşmediler kimseyi almadılar eve dışardan gelen herşeyi yıkadılar şimdi ben korana getirdim onlara üstelik annem kardeşim babam kronık hasta test yaptılar bakalım ama inşallah negatif çıkar yoksa kendimi hiç affetmem.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
16 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
18 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,031 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 111 göst.
29 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz334 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
2 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu

379,069 soru

11,345,865 cevap

34,812 kullanıcı

...