0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde (3,770 puan) tarafından

Hakediyormyuz blmiorm ama özlemi ile yanıp tutuşuyorum hacca gitmek Mekke medineyi görmek öyle böyle değil çok çok çok anlatılmaz şekilde özlüyorum gitmek görmek orda namaz kılmak dua etmek çok istiyorum keşke tuvalet temizlikçisi bile olsaydım da orada olabilseydim hep :((((

Gitmek çok mu zor ? Çok mu pahalı:(?

Ne kadar a gidilip geliniyor:(( 

9 Cevaplar

0 oy
(447 puan) tarafından
Ah kuzum orası bile ticarete dönmüş:(
(3,770 puan) tarafından
Aynen öyle yaa canısı onlar yzunden gidemiyoruz:(((
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oralara gitmek paradan çok nasip meselesi canim Rabbim nasip etsin bize de inşaallah ❤
(3,770 puan) tarafından
Amin amin inşallah canisi inşallah çok ama çok istiyorum hep dua ediyorum Rabbim den nasip etmesi için
0 oy
(251 puan) tarafından
Umre diye gitsen 5 bin tahminimce ama şuan ne kadar olmuş bilmiyorum ama hac olarak 30 bin dir 
(3,770 puan) tarafından
Aboooo uçmuş fiyatı:((  Allah'ın yerini bile ticaret haneye döndürdlr :( mahrum kalıyoruz onlar yüzünden:()
(7,165 puan) tarafından
Ne 30 bini geçen yıl 45 bindi
(251 puan) tarafından
Kayinbabam la kaynanama çıkmış ti canm onlardan biliyorum ama hediye alınmazsa sadece gidip görmek olursa düşük ama dediğin fiyatta olabilir
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Yaaa Rabbim nasip etsin inşallah, ne güzel bişey böyle birşeyi özlemek. Benim yüzüm yok özlemeye düzgün namazlarımı kılmıyorum daha
(3,770 puan) tarafından
Herşeyin yeri farklı kuzum
Bende sürekli kılan biri değilim bu süredir kilmaya başladım yine

Ama onun hasreti onun aşkı bambaşka ben görür görmez ağlıyorum içim ciğerim yanıyor
(5,492 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah canım benim
(3,770 puan) tarafından
Amin inşallah canisi inşallah Allah razı olsun ♥️
0 oy
tarafından

Sen bir kere git yanmayı o zaman gorursun:(

Inan parayla pulla asla alakalı değil. Rabbim 3 kere nasip etti. Ve ben lise mezunu bir ev hanimiyim üstelik o zaman evli bile değildim. Ama Rabbim ol dedi ve oldu Elhamdülillah <3 Allah'ım tüm isteyenlere ve tabii ki banada tekrardan nasip etsin 

(3,770 puan) tarafından
Amin amin amin inşallah canisi inşallah ne olur yalvaririm benim için de dua et ciğerim yanıyor hasreti ile bana nasıl olsun ♥️
tarafından
Ederim tabii nasip Olur inşallah
(3,770 puan) tarafından
Allah razı olsun ♥️:((
0 oy
tarafından
Rabbim inşallah nasip etsin inşallah
(3,770 puan) tarafından
Amin amin yüreğine kurban canısı
0 oy
(140 puan) tarafından

Rabbim gönlüne o istegi verdiyse nasipte olur inşallah.ben bekarken gitmiştim dediğini çok iyi anlıyorum resmen deli divane oluyordum sürekli rüyalarımda görüyordum. biri umreye gideceğini söylese ağlıyordum hüngür hüngür. şimdide inşallah eşimle çocuklarımla gitmek istiyorum Rabbim nasip ederse. hatta eşime diyorum taşınalım felan diye ama orası zor biraz :)

Sen dua et eline geçen paraları da biriktir nasip bu niyetini al gerisi gelir inşallah canm.burda böyle bi post görmekte çok hoş ayrıca teşekkürler.

(3,770 puan) tarafından
Biriktrmk çok zor bı asgari ücret ile kiramiz da çok :( kızımında özel eğitime ihtiyacı var onun masrafı var sağlık olsun:((

Ama elimden geldiğince atmam gerek dimi kenarima:((

Ciğerim yanıyor hasreti ile inşallah nasip olur :((

♥️❤️❤️❤️❤️♥️
(140 puan) tarafından
inşallah canm.ama emin ol bu sadece parayla felsn olacak iş değil Rabbim nasip ederse paran olmasada gidersin ben sadece öyle niyet al anlamında dedim aslında. çevremde örnekleri var gitmek isteyip durumu olmayıp bi anda bişeylerin sebep olup gidenler.
Ama kendini manevi olarak daha güçlenirebilirsin canm mesela tesettüründe eksikler varsa daha dşkkat edebilşrsin namazında konuşmanda ne biliyim hani bu tarz konularda kendini iyiye yönlendirebilirsin bnm nacizane tavsiyem.
(3,770 puan) tarafından
Haklısın balım ❤️
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Geçen sene Haziran ayında tüp bebek için biriktirdigimiz para ile gitmiştik... Hamile kaldığimi öğrenip tüp bebeğe gerek kalmadığı kesinleşince direkt gidip pasaport vs başvuru yaptık hemen gittik . O kadar özel bir yer ki rabbim yavrumla da girmeyi nasip etsin inşallah... 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Maşaallah Rabbim nasip etsin. Mehrimde eşimden umre sözü aldım bende . Rabbim.nasip etsin 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 433 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde Az (431 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 210 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,182 göst.
17 Ocak 2019 Diğer kategorisinde NY (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.