0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bugun arkadaşıma gittim evinde çok güçlü vantilator calsyodu çok da sicakdi terleyip soğuttu onla alakasi olablrmi yoksa kararms muzla alakali olablr mi normalde aksamları çok yiyen bı çocuk degl ama bı kase yedi yoğrdu fazla geldiği icinmi ayrıca ikinci kusmasi ilk kustuktan sonra su içti baya midesi boş olduğu icinmi ikinciyi kustu ikinci kusması çok degldi birincisi daha fazlaydi ilk kez karsilasyorim böyle kusmasna anlatabilmsmdr umarım kusura bakmayın kizlar uzun yazdim :(

7 Cevaplar

0 oy
(27,177 puan) tarafından

Vantilatör bebekler icin iyi değiki zaten 

Bence muzla alakli degil 
Soguk girmis migdesine nane limon kaynat icsin
tarafından
Denicem hemen çok sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Üşütmüş  büyük ihtimal vantilatör karşısında  büyükleri  bile hasta edebiliyor muzdan olacagini sanmiyorum.gwcmis olsun doktora götür  canim
0 oy
tarafından
Canım kusması için Bi ton sebep saymışsın zaten muhtemelen ya midesini üşütmüş yada yediği fazla gelmiştir 
0 oy
tarafından
Muzun dış kabuğu kararıyor iyice olgıiunlaşıyo içi çürük değilse bişey olmaz ben verdim öyle bişey olmadı. Vantilatör yapmıştır bide etrafa dönüyo bazı evlerde o daha zararlı direk insana çarpıyor bende baş agrısı yapıo genelde
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Muzdan olmaz canım muz tam tersi mideyi yatıştırır oturtur.Soyar soymaz yenmediği için kararır muzun özelliği o , yani kabuğundan ayrılınca kararır yavaş yavaş
0 oy
tarafından
Muz kabiz yapar cnm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 216 göst.
20 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.