0 oy
1,381 göst.
Aile kategorisinde (732 puan) tarafından
Mrb arkadaşlar ben ailemdeyim şuan bütün ailece pozitifiz 13 yaşındaki oğlumda hasta ve 9 aylık kızım. Çocuklara test yapılıyor mu.? Evden birinin pozitif çıkması yeterli dediler. Ve ben astım hastasıyım bebeğim sakin bir bebek değil 5 dakika bile bensiz duramaz. Napmam gerekiyor çok korkuyorum çocuklarım için

24 Cevaplar

0 oy
(1,635 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım yaaa. 

Senin testin pozitifse çocuklarına da yaparlar elbette test. 

Bebeğin küçük daha nasıl ayrı kalabilirsin bilemedim ki. 

Allah yardımcınız olsun. 

Kimden geçti acaba 
(1,635 puan) tarafından
Korkma çiğdemciğim Allah'ın izniyle hafif atlatırsın geçer gider.
Beslenmene dikkat et. Oğluna da vitaminli şeyler yedir bünyeyi güçlendirin. Minnak kuzuma da bol bol anne sütü ver herşeyden daha iyi.
Bebelerde ishal ateş kas ağrısı falan varsa hemen test yaptır.
Eşin idare eder bi şekilde kuzum koca adam sonuçta.
Sen iyileşmeye bak boşver eşini.
Valla üzüldüm kuzum yaa. Çar çabuk iyileşin inşallah
(732 puan) tarafından
Sabah doktor geldi ilaç felan verdi süt verme dedi ilacı almadan bejnayı son defa emziriyim dedim ağlamaktan nefesim kesildi daha çok küçük ve diş çıkarıyor çok kilo kaybetti bu aralar hava değişimi felan derken kıyamadım kuzuma almasam ilaçları diye sordum kuzenim doktor al ve emzir dedi maske takarak kesin emzir dedi ama ilaçlardan 3 4 saat sonra diye. Neyse rahatladım enazından bejnanın üzüntüsünden iğleşemezdim zaten vermeseydim
(1,635 puan) tarafından
İlaç konusunda bişey diyemem ama pandemi doktorunun söylediğini yapman daha doğru sanki.
Kuzenin ne doktoru ilaç içeriğinde bebeğe zarar verecek bişey varsa ya.
Bari ilaç içmeden emzir 2 saat sonra sağ sütünü 4 saat sonra emzir minnoşu.
Allah acil şifalar versin canım yaa.
Habersiz bırakma beni
(732 puan) tarafından
Bu durumu yaşayanlar emziriyor gamzem ya baya araştırdık eşimle. Tam cnm arada girerim buraya❤️
(1,635 puan) tarafından
Emziren var tabii kuzum ama verilen ilaçlar aynı mı işte onu bilmiyorum.
Tamam canım Allaha emanetsiniz
-Reklam-
0 oy
(704 puan) tarafından
Geçmiş olsun benimde testim pozifti 8.günümüzdeyiz 14 aylık kızım var ona gecmedi çok şükür gecsede anlamazsınz dedi doktor. Esimede gecmedi o da negatif. Keciboynuzu özü kullanın günde 2 sefer 1 yemek kaşığı bide bal yarım limon 1 tatli kasıgı zencefil ve 1 tatlı kasigı zerdaçalı karıştirin günde sabah aksam oglen 3 kere 1 tatli kasigı yiyin cok iyi geliyor gercekten. Sumaklı soğan salatası ve kavun yiyin bol bol su icin bide sürekli iyilesirsiniz Insallah ben bu sekilde hic bilmeden atlattm Maşallah sadece tat koku alamadm o kadar.
(732 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm ya sizede geçmiş olsun
(704 puan) tarafından
Ne demek canm cok sagol snde tekrar gecmis olsun
0 oy
tarafından
Kesinlikle udu hundiyagi spariş edin hepiniz kullanın allahuallem cok faydasinj göreceksiniz canm 
(732 puan) tarafından
Tm cnm teşekkür ederim
0 oy
(381 puan) tarafından
Yapılıyor cnm 3 aylık kızım a yaptırdım 
(732 puan) tarafından
Cnm yapılsa da onlara tedavi uygulanmıyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 553 göst.
3 Eylül 2020 Aile kategorisinde BEJNAMIN (732 puan) tarafından soruldu
0 oy