0 oy
1,375 göst.
Aile kategorisinde (732 puan) tarafından
Mrb arkadaşlar ben ailemdeyim şuan bütün ailece pozitifiz 13 yaşındaki oğlumda hasta ve 9 aylık kızım. Çocuklara test yapılıyor mu.? Evden birinin pozitif çıkması yeterli dediler. Ve ben astım hastasıyım bebeğim sakin bir bebek değil 5 dakika bile bensiz duramaz. Napmam gerekiyor çok korkuyorum çocuklarım için

24 Cevaplar

0 oy
(1,006 puan) tarafından
Cift maske tak ve oyle idare et komsumuz cocugunu emziriyordu ona cift maske tak eldiven tak cocugunla öyle temas kur demisler
(732 puan) tarafından
Kızım maskeyi çekip çıkarıyor ağlıyor
(7,208 puan) tarafından
Kızına takmıyorsundur umarım
(732 puan) tarafından
Yok bebek nasıl taka bilirim
-Reklam-
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Ayy cnm korkmayın evdeyseniz bolca yasin okuyun dua edin rabbim şifa versin inşallah
(732 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cnm
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Allah yardimcın olsun ya:'(insallah biran önce kurtulursunz

(732 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun.. inşallah
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşallah. Korkma inşallah Allahın izniyle geçer hemen beslenmene dikkat et moralini yüksek tut hemen atlatırsınız inşallah. 
(732 puan) tarafından
Oğlum kızım ikiside hasta malesef
tarafından
Hm anladım canım inşallah çabuk atlatırlar Allahın izniyle Rabbim şifa versin inşallah canım.
(732 puan) tarafından
İnşallah cnm Allah razı olsun
(662 puan) tarafından
Hasta derken kuzum onlarda mi pozif cıktı cok gecmis olsn bu arada Rabbim şifa versin
(732 puan) tarafından
Saol cnm ewt ailemdeyim ben tatile geldim 1 yıldı göremiyordum. Şimdi 4 abim 4 yengem annem pozitif ve. Ben malesef ki. Evime nasıl gidecem ne kadar kalcam burda bunları düşünmek of ya eşimde evde tek ilgilenecek kimse yok kafayı yiyecem
0 oy
(281 puan) tarafından
Insaallah biranönce atlatırsınız beslenmenize dikkat edin bol bol su için bebeğide çift katli maskeyle emizirin 
(732 puan) tarafından
Öyle bişey ki hiç bişey canın istemiyor su hiç içirtmiyor malesef
(281 puan) tarafından
Benim arkadaşta yakalanmıştı o da aynı şekilde hiç su içmek dahi istemiyorum dedi ama kendini zorlayarak yedi içti çünkü bağışıklığın kuvvetli olması gerek yemezsen güçsüz düşersin
(732 puan) tarafından
Ewt öyle malesef ki artık Bi şekilde zorliycam bakalım
0 oy
tarafından
Çocuklara da ve hatta bebeklere de test yapılıyor korkmayın arkadaşım da bir yaşındaki ogluyla birlikte pozitif cıktı ve bu süreci evde atlattı iyileşti 
(732 puan) tarafından
Peki bebeklere tedavi yapılıyor mu
tarafından
Hayır zaten anne sütü alıyorsa en etkili ilacı almış olur. Almıyorsa da bol sıvı tükettirmek gerekiyor onun dışında biseye gerek yok sanılanın aksine bebekler büyüklerden daha kuvvetli bünyeye sahip
(732 puan) tarafından
Evet emziriyorum ve ek gıdada veriyorum inşallah atlatır kızım
tarafından
O zaman sizde bol c vitamini tüketin sizin sütünüzden geçer bebek anne sütünden başka bise istemezse ısrar etmeyin merak etmeyin anne sütünde şifalı antikorlar olduğu bilim adamları tarafından bile tescillendi geçmiş olsun
(732 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
(6,825 puan) tarafından
İnş tez vakitte kurtulursnz
(732 puan) tarafından
İnşallah cnm inşallah
0 oy
tarafından
Allah sifa versin. Korkma ablamda yakalandı bebegi 1 yasinda. Cok dikkatli oldu bebegine bulasmadi cok sukur. Insallah senin cocuklarina bulasmamistir. Bide belirtilerin nelerdi canim. Bende bugun grip var ve gozlerim kaşınıyor cok korkuyorum
(732 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum gece 12 de baktım pozitif daha aramadılar zaten nasıl bilcem kaçıncı gün olduğunu
(8,351 puan) tarafından
Semptom lar ne zaman gorundu bacım
(732 puan) tarafından
3 gün oluyo
(8,351 puan) tarafından
Hala kotu olman normal canım bıraz vakıt gecsın ınsallah toparlanırsın.
(732 puan) tarafından
İnşallah cnm ya
0 oy
(235 puan) tarafından
Hangi belirtileri.var sizde
(235 puan) tarafından
Nerelisnz şuan hangi şehir desin bizim burda da baya yükseldi
(732 puan) tarafından
Vandayım ben vaka sayısı çok fazla
(235 puan) tarafından
Aynn bende vandayım bizde korkudan çıkamıyoruz
(732 puan) tarafından
Dikkat edin ya hastaneye kesinlikle gitmeyin. Hastanede herkes pozitif
(235 puan) tarafından
Yok zaten gtmiyorz ki
0 oy
(48,731 puan) tarafından
gecmis olsun canim
(732 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
(673 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun allah yardımcınız olsun bende atlattım çift maske eldivenle emzirdim bide belirti olmadan çocuklarada ayile bireylerinrde test yapmıyolar belirti olmadı lazm
(732 puan) tarafından
Ben dün gece test yaptım gebe yengem kapmıştı hemşire kendisi dün ağrılarım başladı hemn test yaptık bu akşam sonuç çıktı ama çocuklara yapmadık
(673 puan) tarafından
İnşallah geçmez canm sanada geçmiş olsun allah acil şifalar versin inşallah hafif bi şekilde atlatırsın
(732 puan) tarafından
İnşallah cnm ya çok saol
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canm ya 
(732 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(894 puan) tarafından
Bol c vitamini al d vitamini kullan. Moralini yüksek tut panikleme. Kanı sulandırmak gerekiyormuş ağrı kesiciler kan sulandırır. Bağışıklık güçlendiren damlalar var eczanelerde onu kullanabilirsin. Yeşil sebzelerde c vitamini olur biberde bol bol var. 
(732 puan) tarafından
Çok Saol cnm benim
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Canım yaa inşallah hemen atlatırsınız 
(732 puan) tarafından
İnşallah cnm benim ♥️
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Geçmiş olsun umarım geçer gider biran önce 
(732 puan) tarafından
İnşallah cnm çok saoll ❤️
0 oy
tarafından
Canım sürekli bal pekmez ye iyi beslen ılık limonlu su iç ayaklarını suya koy sürekli evi havalandır sakın camlar kapalı uyuma canım 
(732 puan) tarafından
İyide hava çok soğuk kızım Zaten hasta camlar açık olmaz ki
tarafından
Nefes almakta zorlanmaya başlarsın içeriye bol oksijen girmeli bu soğuk algınlığı değil soğukta artsın virüs
(732 puan) tarafından
Yok bebeğim için diyorum
0 oy
tarafından
Ins ataltirdun canim moral cok önemli 
(732 puan) tarafından
İnşallah cnm.❤️
0 oy
(35 puan) tarafından
Rabbim şifanızı versn canım.. 
(732 puan) tarafından
Amin cnm çok sağoll
0 oy
(8,351 puan) tarafından
Cıft maske tak bacım sonra astım hastalıgından dolayı nefes alama oksuruk tutsun aha corona etkı edıyo dıye panıkle bagısıklıgın zayuflasın hastalıgın agırlassın. 9 aylık bebekte reseptör yok kı nasıl bulassın? Rica ederim gerek yok maskeye herkes covıdlıyse maske niye eldıven niye ayırın odaları yemeklerı ayrı yıyın bı süre ev sürekli havalansın ev yapımı tuesu yogurt elma sirkesi meyve sebze bol sıvı ılacınız bu işte cok G ecmıs olsun 
(732 puan) tarafından
Haklısınız maske taktığımda ökrüsürük nefes alamama artıyor tabiki böyle bir durumda korku basıyor illa
(8,351 puan) tarafından
Bnde gexıedım bı kac gn once bitti karantına astım bnde de var maske tkınca oksurmeye baslıyodum kllanma maske
(732 puan) tarafından
Emzirirken takın diyorlar mutlaka
0 oy
(365 puan) tarafından
Allah şifa versin yaa
(732 puan) tarafından
Amin  Allah razı olsun sizden

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 547 göst.
3 Eylül 2020 Aile kategorisinde BEJNAMIN (732 puan) tarafından soruldu
0 oy