0 oy
598 göst.
Diğer kategorisinde (247 puan) tarafından

image

Bence çok iyi oldu yasak gelmesi sizce kızlar ?

12 Cevaplar

+7 oy
(369 puan) tarafından
Düğün sezonu bitince gelmesi iyi olmuş 

Bu zamanlamalar bir harika dostumm
(2,633 puan) tarafından
Şuraya emojiler koyup da seni onaylıyor işareti yapsam keske :) +ladımmm
(247 puan) tarafından
Bu eleştiride çok haklısın ama ekim sonuna kadar sürüyordu düğünler en azından bir kısmı engellenmiş oldu.
-Reklam-
+5 oy
(173 puan) tarafından
Plajlar, turistik mekânlar, eğlence mekânları, daha bir çok kalabalık ortamlar bir yaz boyunca doldu taştı 

Ekonomi yeterince canlandı, ülkeye eurolar, dolarlar girdi kış geldikten sonra yasaklar gelse kaç yazar.

1, 2 tane vaka varken bile 3 ay eve tıktılar bizi

Nasıl oluyosa yaz gelince tüm vakalara ölülere ramen heryer serbest oldu

Bu ülkenin işine geldiği gibi insanlara muamele etmesi beni çileden çıkarıyor.
(247 puan) tarafından
Valla hak veriyorum. Artıladm
(4,961 puan) tarafından
Ama ekonomi de canlı tutulması gerekiyordu yasaklari kaldirdilar bu sebeple fakat baktılar bizim insanimiz ma.l geri.zkli ceza olmadan kısıtlama olmadan bişey basaramayacak tekrar geldi.. önce biz kendimizi koruyacağız devlet daha ne yapsın ya herkesin g.otune polis takamaz ya
(173 puan) tarafından
Bu sonucu küçük bir çocuk bile tahmin edebilirdi
Ayrica kış geldikten sonra mı anladılar bizim insanımızın kısıtlama olmadan bişey yapamayacağını zaten yaz başından beri heryer yikiliyo milletin sorumsuzlugundan
+1 oy
(310 puan) tarafından
O 1 saat icinde de bulaşır canim gor bak sen
(13,202 puan) tarafından
Aynen kapı önünde kına vardı da inmedim inanki saçma sapan şeyler için inat ediyorlar.
(247 puan) tarafından
Anlamıyorum bu kadar savaşan sağlık çalışanlarına da acımıyor kimse. Merhamet kalmamış. Duyar kalmamış. Bana cahillik gibi geliyor.
(13,202 puan) tarafından
Evet tabii ki cahillik o kadar severim düğünleri bu saatten sonra korona da bitse işim olmaz. Hiç kimse bilmiyor nasıl çalıştıklarını
(247 puan) tarafından
Herkes ister tabiki ama ertelemek istemiyorsanız evlenmeyi düğünden vazgeçmeyi de bilmeliler bu dönemde yap nikah mis gibi otur evine.
(2,765 puan) tarafından
Bu ucuncu artin
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Aynen iyi oldu vaka artıp sorumsuzlar yuzunden
(247 puan) tarafından
Bence de gelmedin diye trip yiyorduk birde
0 oy
tarafından
Millet eve yine toplanır 
(247 puan) tarafından
Valla eve gidenin aklından şüphe ederim.
0 oy
(654 puan) tarafından
Ne iyi olmuş ya ablamın eylülde düğünü var 2.hafta sonra 1 yaşına girecek oğlum düğünde kara kara dusunuyodum inşallah bize gelmez su virüs diye ama yinede inşallah gelmez 
(247 puan) tarafından
Kimseye gelmez inşallah biz tedbirimizi alalım keyfi işler yapmayalım takdir Allah 'ın.
(654 puan) tarafından
Inşallah canım haklısın
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Virüs zaten sadece düğün de nişan da tatil yerlerinde yok toplu taşıma da yok avm de yok Cafeler yok günah ne bileyim ya hiç birisi olmasın ya da böyle insanları umutlandirip sonra iptal etmesinler hepsinden önce oralardan ekmeğini kazanan çok insan var ve suan bir sürü ürün hep çöp oldu hazırlıklar falan günah ya ben üzülüyorum 
(247 puan) tarafından
Çokça hak veriyorum ama cafeye ya da tatile gitmiyorum diye kimse tavır almıyor en azından. Oralara gidenler bulaş riskini alarak gidiyorlar. Çok büyük hata olsa bile. Ben hala mecbur kalmadıkça bakkala bile gitmiyorum. Toplu taşımalar içinde acil bi çözüm bulmalılar tıklım tıklım gerçekten.
(14,032 puan) tarafından
Gerçekten hani adam akıllı bir çözüm olmalı düğünü kısıtlayıp avmlerin açık olması bana çok saçma geliyor insanlar avmye de düğüne de keyfi gidiyor iş hariç gidilen her yer keyfi bana göre. Eşim toplu taşımayla gidip geliyor işe evde küçücük çocuğum var aklım çıkıyor ama bakan çıkmış diyor ki düğünler iptal bana ne ya Allah aşkına düğün sezonu bitmiş zaten
(247 puan) tarafından
Bende acayip korkuyorum eşim her gün işe gidip geliyo bazı kişiler yorum yapıyor ya sen evde otursan ne olur esin çalışıyorsa falan diye okuyorum burda buna katılmıyorum. Aynı evde olup bulaşmayan çok insan var. Bence 65 yaş üstü 18 yaş altı kısıtlamaları geri gelmeli. Toplu taşıma bi derece rahatlar o zaman.
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Düğünler bitti kısıtlama gelse ne olucak ki 
(247 puan) tarafından
Benim cevremde eylül ayında 3 tane vardı daha valla seviniyorum o yüzden.
(12,856 puan) tarafından
Bizim de bitane kaldı önümüzdeki hafta içi ama zaten gitmeyi istemiyordum iyi oldu
(247 puan) tarafından
Kesinlikle en yakınımda olsa gitmek istemiyorum.
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Keske bukadar yayilmadan once yapsalardi bunu bizim burda lunapark kultur park agzina kadar dolu kimsenin umrunda degil dugunden once eglence yerlerini bi kapatsinlar esimin is yerinde virus yokken 3 ay kapattilar simdi virus doldu kimse önlem bile almiyor dezenfekte bile edilmiyor cok farkli sistem bizim turkiyemizde nedense
(247 puan) tarafından
Biz bireysel olarak yapmamız gerekenleri en azından yapalım. Sistem kafalarına göre işliyo çünkü. Mantık bulamıyorum bende.
(4,237 puan) tarafından
Cok dikkat ediyoruz koca yazi evde gecirdik disarilara hasret gezip tozup tatillerde gunlerini gun edenlerin sayesinde bu hale geldik hâlâ viruse inanmayan cahil bir kesim var
(247 puan) tarafından
Pozitif olup gezenler var ben en çok onlara kinleniyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Haber kendiyle çelişiyor hem yasak geldi düğünlere diyo hemde düğünler nikahla 1 saat sürecek diyo. Bu yasak yetmez malesef virüs için virüs yasade düğün dernekten bulaşmıyo
(247 puan) tarafından
Kesinlikle öyle başta mitingler yapilmamali bu dönemde zaten.
0 oy
(56 puan) tarafından
Çok iyi olmuş cnm da çocukları nasıl okula gondercek
(247 puan) tarafından
Bence çocuklar kasıma kadar evdeler. Ben olsam yollamam evladımı zaten.
0 oy
(292 puan) tarafından
İnşallah sadece nikah kalır çok zor durumda kalan kudurmuşlar için.hatta şehirler arası kısıtlamada gelsin ama gelen defaki gibi çok katı olmasın daha esnek hali kafeler kapatılsın yine ne zaman açıldı bunlar iyice yayıldı 
(247 puan) tarafından
Bence de yasakların hepsi geri gelmeli 2 ay dişimizi sıksak ülke olarak çok güzel savasiriz bu illetle
(292 puan) tarafından
Keşke keşke 16 mart bebeğim doğdu doğumdan bi kaç gün önce türkiyede vaka açıklandı çocuğumun keyfini çıkaramıyorum kimseyi görmeye görmeye bi beni biliyor o yüzden koala gibi yapışık olduk:)kafede keyif yapacak diye tatilde kirli sularda çimecek diye bazı bencil insanlar biz bunları çekiyoruz bizim canımız yok sanki bide pozitif dolaşıyorlar utanmadan hakkım hepsine haram olsun
(247 puan) tarafından
Benimde bile bile dolasanlara hakkım haram olsun!  Doğumuma bile kimse gelemicek bu yüzden.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 778 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Havvanursms (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 1,075 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ipekipek (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 403 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 387 göst.