0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
Kizlar bi akrabam cocuna kucuk parçalı oyuncaq vermiş hani var ya konserden çıkan bak onu cocun da 2 yaşı falan vardir cocuk onu yutmus,annesinin yanında cocun Qıtlanda kalmış nefes alamiyormus barmani salmis cixarmis uaaqin agzindan onun uzerine yazmis 3 yasa kadar olmaz ama benim fikrimce 5 yaş Ya dahae fazla 6.  7 yaşdan sonra vermek laz im

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah şifa versin canm
(75 puan) tarafından
Allaha qurban olum cocuk iyi annesi cikarmis sagol cnm
-Reklam-
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Bılınclı bı anne vermez zaten ufak parcalı oyuncaklar kı yazıyorda uzerınde cok sukur kı bısı olmamıs
(75 puan) tarafından
Doktor bebeyin disi cikinca bi sey yazmadimi ki bunu yap disine surt agrimiycak insallah tebrik ederim sag salim hepsi rahatlikla cixar
(1,657 puan) tarafından
Bıttı canım zaten son dısler ben doktora her sıjubtıda goturmedım sahsen cok sukur cok hasta olan bı bebekte degıl diş jelı almıstım eczaneden ondan kullanıyoruz ama azı dişler zor oluyo
(75 puan) tarafından
Evet bende onu demek istiyorum diş jeli macun kimi oluyor cox şükür diş cikarmaq cox zor adamin omrunden gidiyor ablamin cocuklari cikarinca gormusum benim daha cocum yox 10 gune olucaq oglum insallah ondan biliyorum geceler uyumuyorlardi diş cikiyordu diye onun isin diş jeli surtuyorduk ağrısı koyuyordu
(1,657 puan) tarafından
Cok bı faydasını goremedık ben agrı kesıcı surup verıyorum canım gece sıkıntı evet 3.5 ta kalktık daha ugrasıyoruz bakalım

Sag salim al kucagına ınsallah
(75 puan) tarafından
Cok təşəkkür edirəm
0 oy
(816 puan) tarafından
Bn artık oyunvak vermıyorum 4yasında oglum 5e gırecek aramanın tekerının ıc kısmını cıkarmıs agz7na almıs onu gordugum gunden berı evımde oyuncak yok araba surcem dıyo legen verıyom al oglum kardasınde sırtından tutsun teren oynayın sılah ıstıo al sana terlık çuf çuf yap sılah gıbı kullan davul dedı kasık verdım legene vur. Buyuk oyuncakta versen kırıp yutuyolar
(75 puan) tarafından
Valla cnm iyi yapiyon yinede cocuk hep yaninda olamiyoruz bi işimiz cikiyor yani mutfak ora bura yalniz kaliyorlar
(816 puan) tarafından
3cocuk var canım hamgı bırının basını bekleyeyım pencere kulplarını cıkardım bı tane pencere acık evımde oda ust kısım yarım acılandan hep acılmıyo bıde bankonum acık. Mutfak sandalyelerını hep kaldırdım balkona cıkarırlar cocuk aklı dıye. Oyuncaklarıda kırıkları attım saglamlarıda kolıledım kaldırdım. Kucuk parca yok dedık kırıp kucuk parca yapıyolar aman oyuncaksız kalsınlar top verdım bıde kocaman kamyon sallanan at yeter tencere tava legen oynuyolar bızım zamanımızda oyuncakmı vardı. Hayal gucunu genısletır bnce legen hem araba hem tren hem davul oluyo sonucta
(75 puan) tarafından
Oyyy Allah seni güldürsün cnm ləyən hem davul həm araba oluyor cox guldum 。◕‿◕。dogru valla bizim vaktimizde oyuncaklar bek yokdu sek sek oynardik top oynardik ne olmus yani adam olamadikmi cox sukur olduk buyuduk dogru diyon valla cnm iyi yapmışsın
(816 puan) tarafından
Aynen öyle canm varsın oyuncagı olmasında saglıgı yerınde olsun.
(75 puan) tarafından
Aynen cnm Amin
0 oy
tarafından
Gecmis olsun. Ben asla oglumun bulunduğu yerde ufak parcali oyuncaklar bırakmam. Ozellikle cok dikkat ederim. Misafirlige bile gitsem ufak yutabilecegi oyuncaklari kaldırırım
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Dikkat etsinler yaz az seyden cok sey cikar Rabbim korusun

0 oy
(6,681 puan) tarafından
Az sen niye sozleri bele yazirsan..ne Azerice nede turkce duz yazmirsan
(75 puan) tarafından
Men niye hansi sözu tez tez taxiram ola biler herfler sehf dusur olan seydi mence canim burda ne varki
(75 puan) tarafından
Birde mene ele gelir az sozu beyenilmeyen kelmedir canim heyatimda rn nifret etdiyim az sözudür neyinki sen hec valideyinlerime icaze vermerem adım ola ola mene az deye cagirsinsan mem hec kime az demirem kimsede mene az demeyini sevmirem cnm

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 442 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde iki bebek (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sihirlieller2020 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu

379,549 soru

11,362,168 cevap