0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (188 puan) tarafından
Ben bebek odası yapmak istiyorum ama ağırlık olur diye cesaret edemiyorum sizcr yapsam mı?

8 Cevaplar

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ben yapmadım. Bu sene son senemiz batıya gidince yapicam hem daha büyümüş olur anlar şimdi yapsaydım zaten orda yatmayacakti. Bir de nakliye aşamasında zor oluyor ne kadar az eşya o kadar iyi
(4,725 puan) tarafından
Aynen canım, Mardindeyim şuan insallah Haziran da gidicez buradan
(119,365 puan) tarafından
Vaayy beee ben seni istanbuldasin saniyodum
(4,725 puan) tarafından
Ay yok İstanbul'da yaşayamam herşey var orada olaylar şehri resmen. Küçük şehirleri seviyorum ben
tarafından
Kız bende mardindeyim midyata sen neresinde kalıyorsun
(4,725 puan) tarafından
Artukludayim canım ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende yapmadım zaten evimde müsait değildi şimdi taşınmaya çalışıyoruz yapicam ınsallah kardeşi de olcak 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ben de yapmadım vala. Çok sıkıntı sırf taşınma derdinden bile eşyalarım çok az aldım evlendigin gibi. Bir yılımız daha var tayine yinede yapmadım oğlum bir yaşına girecek yani
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ben park besik aldım yatak odasına koyucam burda görev bitince doğuya gideriz kısmet olursa 3 yaşında falan olur ozaman ev uygun olursa yapmayı düşünüyorum şuan gerek yok 
0 oy
tarafından
Yapmadım valla cok isterdim. Chicconun anne yanini aldim. Onumuzdeki yaz tayinimiz cikicak Cunku. Minicik de dolabı var. Dogu da oda yapicaz Allahin izniyle.
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hayir yapmadim cunku orda oraya tasiyinca kirila ya da cizilebilir
0 oy
(449 puan) tarafından

Ev alırsak yapmayı düşünüyorum tabi için de çok yatamayacak ama evimizde dursun alayım da

0 oy
(653 puan) tarafından
2 sene sonra tayinciyim ama yaptrdm güzelce konulduktan sonra kutusuna bişe olacağınida zannetmiyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 249 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bir deniz annesi (683 puan) tarafından soruldu

380,393 soru

11,389,541 cevap

34,895 kullanıcı

...