0 oy
392 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ya size belki saçma gelecek ama benim oğlum doğduğundan beri aşırı iştahsız iştahsız bebek anneleri anlar belki halimi ne meme ne mama ne ek gıda hespini çok zorlanarak alıştırdım ek gıdayı da mama yi da hala iştahlı yemiyor 9 aylik bu arada normalde mama sandalyesine asla oturmaz çığlık atar bağırır kendini aşağıya atmaya çalışır hep yüksek bir yastıkta yatarak yemeğini yer hep epeydir oturtmuyordum mama sandalyesine alıştık artik yatarak yemesine çünkü bugün hadi bi deneyeyim dedim oturttum biraz once akşam yemeğinde oturdu yemek sularından verdim ağzına hiç itiraz etmeden ağlamadan yedi o kadar sevindim ki kaç kere öptüm oğlumu görseniz dediğim gibi belki bu ne saçmalıyor diyecek içinizden bazıları ama yemeyen bebek oyle zor ki anlatamam size uzun oldu kusura bakmayın sevincimi paylaşmak istedim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne güzel cnm ya anlıyorum seni bnmki hiç yemiyor bir aydır zorlada veriyorum almıyor senin adına sevindim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiçte saçma değil çocuğu sıçtı diye sevinen anneleriz biz inşallah böyle devam eder hep :)))) 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ay ne guzel daim olsun canim bnim yigenlerim oyle yemezler bilirim o seyi ablam yokken ben yedirirdim cildirmamak icin guluodum surekli buyugu hele hade kizim ye demeden diger lokmayi atmaz agzina her lokmada hade kizim diceksin illaki yemek aklina gelsin 
0 oy
tarafından
Ne mutlu sana :)
0 oy
tarafından
Maşallah canım nazar değmesin inşallah bundan sonra hep öyle yer seni çok iyi anlıyorum kızım 10 aylık sadece mama içiyor ve zorla içiriyorum asla ek gıda almıyor 1 kaşık versem öğürüp atıyor o kadar stres yapıyorum ki inan hep mama yapıyorum içer ümidiyle 2 ölçek içiyor gerisini döküyorum çok üzülüyorum napcam bilmiyorum ya. 
tarafından
Benimkide normalde öyle canim hep actigim postlar onunla ilgili zaten ama ne yaparsam yapayım bi çare bulamadım ben bugün yiyince çok sevindim aşı oldu bugün o mu sersemletti bilmiyorum valla inşallah hep böyle olur
tarafından
İnşallah canım darısı bize inşallah Rabbim nazarlardan korusun paşayı ❤️
tarafından
Amin canjm
0 oy
(5,322 puan) tarafından
Bir annenin mutluluklarındandır bu☺️
tarafından
Aynen kuzum ya ne yapayım yemeyen çocuk çok zor
0 oy
tarafından
Yedir kuzum ne seviyorsa onu ver öyle öyle alışır bizim oğlan da ayrı versem yemez biz sofraya oturunca yer geçen annemlerde cicibebe hazırladım asla yemedi iki kişi yediremedik sonra babam geldi sofra kurduk oturdu yemek suyu yedi ekmek yedi 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Rabiatuzcu166 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 346 göst.
12 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu

384,174 soru

11,494,353 cevap

35,133 kullanıcı

...