0 oy
559 göst.
Aile kategorisinde (477 puan) tarafından
kapalı

:'( cok.cok sinirlendim.agladim 

Bugun telefon karti almaya gitik kocamla ama alamadim.fiyati uygun degil cikista kahveden gectin bir kiz ayaklarini kaldirarak orurmus ama ayiptir soylemesi orasi beli oluyor az gozukuyordu gecerken oradan ben kocamin yuzune baktim bakalim bakicakmi bakti kizin bacak arasina ya hem uzuldum hem agladim birde diyo bakmadim gozuk ciksin dedim allah bildigi gibi yapsin seni dedim kayin valideme de soledim ben oglunun yanindayke o kizin seyine bakti dedim sacimi boyarim bakmaz yuzumr yuzumu boyarim.bakmaz yuzume guzel giyinerim soyun der 35 gunluk bebegim var ya nasil yapabilir boyle sei yuzlerle bakiyordun gormezden geliyordum.dedim ama bune seyine nakiyorsun benim yuzume bir kes bakmadin dedim agladim halla kizginim ne yapsam.bilmiyorum

notu ile kapatıldı: Soru başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Konunda haklisin ama kocanla arandaki sorunlari birak kaynanani kendi annene bile anlatma
(477 puan) tarafından
Anlarim.baksinar oglu ne *** yedi diye babasi 7 kari yapmis o da yapmak istoyor heralde .
Yetistirdigi cocuk gorsun bi *** olmamis diye .okadar bunaldim.ki babasina bile o dk soyleyebilirdim vallah paylasmaknistedim rahatlamak icin
tarafından
Yani seni savunuyorlarsa bilemicm ama cogu ogluna toz kondurmaz yapmaz yapsada vardr bildgi tarzibda
(477 puan) tarafından
Aslinda kondurmazlar ama bu sefer bs demediler
-Reklam-
0 oy
(13,610 puan) tarafından
Kız  kıyamam sana kuzum ya 
(477 puan) tarafından
Ama o kiyiyor :((
0 oy
tarafından
Canim bilincli bakmamis olabklir mi, hani etrafa bakarken bianda oraya gelmistie gözü. Ayirt edersin tabi 
(477 puan) tarafından
Vallah billah bakti etrafa bakiniyordu sonra gecerken kizin bacak arasina bakti vallah canim.aciyor
tarafından
Konusma bir sure trip at, ay yaziklsr olsun bunlara ya. Boklu donlarini biz yikiyoruz disariya bakiyolar gözleri ciksin valla
(477 puan) tarafından
Brak ya hayatina girdim adam etim onu borcunu odesim evini tami etoŕdik kiymedimi bilemedi yinede
0 oy
(24 puan) tarafından
Bakmayan erkekmi var ya benim esimde.bakiyo ne kadar kizsamda yapiyo iste sen en iyisi.esine at gozlugu tak 
(477 puan) tarafından
:D o ne kiz .dd
(24 puan) tarafından
Gogle amcana sor gorursun :))))))
(477 puan) tarafından
Deli kiz.dd
(24 puan) tarafından
:))))))))
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Nıye gotunu kaldırıyorsun kı ıyıce aglamak ne koy tavrını hep yaptıgı bısey madem.. 

Ayrıca senın nasıl gözun takıldı ise onunda oyle olmustur belkı uzun uzun bakmadıysa
(477 puan) tarafından
Bakirken tutum sonra elimi de tutuyordu elimi brak dedim o dk bakmayi brakti kavga etim onla .
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bu konuda eşin senden korkmuyo mu bnmki laf yapcagimi bildiği için bn yanındayken kafayı kaldırmaz pek ben yokken bilemicem de yanındayken daha çok koyar bide lohusasin canım Allah ıslah etsin eşini 
(477 puan) tarafından
40 miz evet cikmadi daha ama allah biliyor isini ya korkuyor vallah benden tokat atmisligim bile var ona ama nasil aldandi bakti ilk kes boyle birse yapti yani kizin orasina bakti benim ona bakmama ragmen canim acidi vallah
(7,791 puan) tarafından
Ama belki bakmamıştım senden cekiniyosa bakması zor ***** değil ya baksa bile mantıken biz yokken bakarlar canım hani bakmak ve görmek vardır birinde gözün orda kalır ama görmezsin ya hani belki öyle bı şeydir cnm
0 oy
(83 puan) tarafından
Üzülme cnm her erkekte bakıyor ağlamak yerine tavrını koy bence 
(477 puan) tarafından
Vallah desim.artik karilik gorevimi yerine getirmicem git ona dedim vallah soz brakmadim.ona simdi hep tersliyorum.onu benle konustugunda
(83 puan) tarafından
Böyle devam et cnm hatasını anlasn
0 oy
(205 puan) tarafından
Hahahaha allah seni napmasin  biyandan haklisin bizim yanimizdanda açık saçık kız geçince direk esimin gözünün içine bakiom bakiomu diye birde herşeyi annene kayinvalidene anlatma jkayinvalideler benim oglum yapmaz modunda oyle demiştir benim oglum bakmaz 
(477 puan) tarafından
Yok sasti kadin azi acik kaldi cikip giti
(205 puan) tarafından
Hayret  valla çoğunlukla kaynanalr derya benim oglum oyle bisi yapmaz ama bilmiolarki yapıolar valla canini skma canim bosver baksin bakilmakla yetinsin senle evliya sen ona bk amannnnn

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 516 göst.
26 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kaavi (1,975 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 281 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 528 göst.