0 oy
1,527 göst.
Diğer kategorisinde (2,770 puan) tarafından

Sabah uyandim kayinbabam sinirli bi şekilde eve geldi 19 20 yaşlarında bi erkek çocuğu otizimli galiba tam olarak hastalığının adını bilmiyorum gözleri çekik biraz otizim deniliyor galiba o hastalığa neyse konuya geçelim gece 3 tane 60 70 yaş arası 3 dede (dede)diyorum bakın ne kadar masum bi kelime işte bu üç dede gece bu çocuğu kaçırmış tecavüz etmiş orda bırakmış gelmişler sabah çocuğun anası mahallemizde herkese soruyor gordunuzmu falan diye kayinbabam görmüş çocuğu jandarmalikta kadına dedi gitti kadın işte bu iğrenç olayı öğrendik çocuk kendine gelince karakola gitmiş çocuklarımızı bir dakikalığına bile gözümüzün önünden ayırmamak gerekiyor kız olsun erkek olsun kimseye guvenilmemeli çocuk konusunda :'(

45 Cevaplar

0 oy
(1,720 puan) tarafından
İçimden ne küfürler edesim var ama bu mahlukların yanında masum kalır
(2,770 puan) tarafından
Cocugada et bence cocuk karakola parami vermediler demeye gitmis ve bu yapilan ilk degilmis Rabbim ne gunlelere kaldik ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bahsettiğin down sendromu canım göz cekikligi dediğin için ALLAH bin kahretsin onlari benim kızımda down sendromlu melek ama korkuyorum ona kötülük yapılır diyee kimseyle baş başa bırakmıyorum 
0 oy
(44,840 puan) tarafından

Postun hortlamış Esra ama yazicam yinede okurken çok tuhaf oldum:'( Allah bin belalarını versin onları toprak bile asla kabul etmesin şerefsizler 

0 oy
(1,267 puan) tarafından
Allah cezanizi versin kızı erkeği kalmadı artık pislikler yaratıklar
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Allah kimseyi şaşırtmasın allahım çocuklarımızı korusun napalim defekt çözüm bulmuyo

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 765 göst.
0 oy
17 cevap 771 göst.
2 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde defnee13 (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 407 göst.
0 oy
7 cevap 592 göst.
12 Mayıs 2020 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,307 soru

11,854,758 cevap

35,948 kullanıcı

...