0 oy
441 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
kizlar sleep veya molfix yeni doğan bebek bezlerini nereden alabilirim int haricinde bim falan yok 

12 Cevaplar

0 oy
(8,276 puan) tarafından
Cıvılden aldık canım biz
tarafından
anladim başka yerde yok demi öyle bildiğimiz marketlerde
(8,276 puan) tarafından
Hıc bakmadım kuzum denk geldı aldım.
tarafından
anladim canım sagol
-Reklam-
0 oy
(6,814 puan) tarafından
Valla bende yasadigim sehire baktim hem pahali hemde aradigim yenidogan yoktu esim civilden aldi
tarafından
burada ucuz ama bulamıyorum yeni doğan neyse bakcaz bakalım artık
0 oy
tarafından
Kipa ve migroslarda var
tarafından
kipa uzak migros ta varda oda uzak .s uff ya neyse artık bulucaz
tarafından
Önceden temin ediceksn kuzum elinde hep hazir bulundurucaksn. Ebebek magazalarnda da var
tarafından
yok canım bitane şimdi alsam yanı nerede olduğunu bilsem gerisini hallederiz minicoya baktım hep büyük bedenleri var
0 oy
tarafından
Bütün marketlerde var kız bim A101 şok hariç eczanede bile var 
tarafından
eczanede var mı  ? valla eczanede varsa alırım çok iyi olur bakarım dur eczanelerede
0 oy
(545 puan) tarafından
Canim su siralar sleepy kampanya yapti 4 adet bebek bezi 100 tl kendi internet sitesinden satisa cikardi istersen buradan siparis verebilirsin kapida odemede var kredi kartiylada nasil uygun oluosa sana 
tarafından
Aaa çok iyi dur bakim bir valla iyiymiş. :)) sağol canım benim
(545 puan) tarafından
Evet ii valla ilk zamanlar baya cok bez harcanio bnce raahat edersin
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Kuzum yenidogan neden aliyosun ki? Molfix 2 bumara bez 3-6 kg arasi ve gobek bagi oymalı. Zaten bebis en az 3 kg dogar yani yenidogana ihtiyac yok bence. Ben a101den aliyorum:)

tarafından
Ya dedim bitane yeni doğan alayım onunla gittiği yere kadar gitsin sonra dönerim kilosuna falan.gore açıkçası fazlada anlamıyorum.  a101 var mı molfix
(2,484 puan) tarafından
1 numara varmi bilmiyorum ama 2 numara var canim
tarafından
anladim yeni doğana olur mu 2 numara büyük gelemsn
(2,484 puan) tarafından
Hayır canım ben oglumda onu kullandım hatta 2.paketi bitirmeme 10 tane falan vardı icinde kuculdu bize hemen 3 numaraya gectim
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Migrosa bakabilirsin ya da mahallenizde market tipi bakkal oluyo ya orada da bulunur canim 
tarafından
anladim sağol canım bir bakım en iyisi yarın bir gezim en iyisi iyice.d.bu arafa ogluslarimizin işimize aynı adaş olacaklar. d.d
(6,360 puan) tarafından
Bu isim patladi gitti valla :D heryerde goruyorum artik populer bi isim oldu
0 oy
(197 puan) tarafından
Her yerde var canm nasil bulamiyon 
tarafından
heryer dediğin neresi ? bim a101. e bebek uzak migros cook çok uzakta ? minicoya yok kalmiyo
(197 puan) tarafından
Canm burda a101  bide bimde yok ama diyet marketlerde var dukyanlarda var  simdi ayni sehirde dehilz ya
0 oy
tarafından
İlk e bebekten aldım sonra herhangi bi marketten almaya devam ediyorum
tarafından
bize biras uzak e bebek alıveriş merkezinde ama bulamazsam büyük ihtimalle öyle yapcam artık bende :)
0 oy
(332 puan) tarafından
Normal yerel marketlerde vardır canım ama migros ve civil de de vardır bence en mantıklısı netten almak
tarafından
ne bilim ya anlamadım bende bilmediğim markalar yada büyük boyları bedenleri var hep olmadi bakcam çok az.zamanim kaldı onun için int zor biraz
0 oy
(185 puan) tarafından
Cnm biz bezleri happy diye Bi site var ordan alıyoz uygun hem
tarafından
ne bezi alıyorsunuz ki ?
(185 puan) tarafından
Önce sleepy aldık şimdi evy baby alıyoruz
tarafından
anladim canım buldum zaten nereden alıcağımı:))
0 oy
(6 puan) tarafından
Sleepy a101de var diye biliyorum canim
tarafından
var mı? hic görmedim duymadım ama bitane daha ark yazmış ama bakarım sorarım olmadi sağol canım benim

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 180 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

378,348 soru

11,324,578 cevap

34,775 kullanıcı

...