0 oy
534 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,364 puan) tarafından
Ben (chase me) almayı düşünüyorum şuanda (ela)parfüm indirimde . Siz bunlar yada bunların dışında kullandınız mı.  Uçması dışında fikirlerinizi alabilir miyim.

8 Cevaplar

+1 oy
(27,297 puan) tarafından

Bendee öneri istiyorum 

-Reklam-
+1 oy
(3,836 puan) tarafından
bence zamanın parfümleri güzel. firmasının ürünleri güzel beğeniyorum ama parfüm denemedim
0 oy
(614 puan) tarafından
Reina

Mina 

Amna

Madame

Ches me

Kullandm hepsini cok hoşlar
(1,364 puan) tarafından
Raina kullandım da çok ağır geldi . Scandal on testırı var oda güzel ama. Bu sayfalardaki kokulardan (Chase me)nin kokusu çok hoşuma gitti
(600 puan) tarafından
Chase me kullanıyorum şuan çok hoş kalıcı kokusu var tavsiye ederim canım
0 oy
(5,377 puan) tarafından

Mesmerize farmasinin miydi ya oriflame mıydı o güzel :D

(1,364 puan) tarafından
Duymadım onu sanırım orfilame. Avon denemiştim yıllardır şimdi famasiye sardım:D
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Omna bayılıyorummm çok hafif ve güzel kokusu var 

tarafından
Çiçeksi kokusu var menekşe var içinde bende tester seti var çoğu parfümün testeri elimde yani içlerinden en çok onu begendim bianca ve sensetional da fena değil bazıları çok şekerli ağır kokuyor
(1,364 puan) tarafından
Nasıl aldınız tester setini
tarafından
Normal katalogdan sipariş etmiştim üyeligim var zaten 150 tl ye almıştım ama zam gelmiştir muhtemelen istersen içeriklerinin olduğu kapak fotosunu atayım ona göre karar verirsin en azından
tarafından
Yoruma ekledim
(1,364 puan) tarafından
Olabilir canım
0 oy
(179 puan) tarafından
Omnia harıkaaaa
0 oy
tarafından

image

nkız üşenmedim gittim buldum bayılıyorum buna tekrar sipariş veriyorum ama üye olursan 54e gelir sana 
(1,364 puan) tarafından
Evet üyeyim bende bunu istiyorum. İndirime girmesini bekliyorum daha da ucuza geliyor
tarafından
54 den düşüyormu kız
(1,364 puan) tarafından
Düşünsene KATALOG fiyatı 60  olsa yads fırsat broşürü ne düşse şimd ela parfüm 34 TL normalde 79
0 oy
(278 puan) tarafından
Vala ben satiyordum kimse memnun kalmadi kokusu ilk sıktığın da kaliyo ama sonra hic kalmiyordu kalici degil yani

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 119 göst.
29 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Evrim.34 (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
18 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 324 göst.
23 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 445 göst.
12 Mart 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

376,811 soru

11,276,863 cevap

34,669 kullanıcı