0 oy
564 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Nasılsınız napıyprsunuz kızlar. ?? :)

11 Cevaplar

0 oy
(337 puan) tarafından
Yeni sofradan kalktık eşimle canım 
tarafından
Afiyet olsun :))
-Reklam-
0 oy
(545 puan) tarafından
Hayirli aksamlar kuzum valla napim.iftari beklioruz bu hafta annem bizde ben turamiorum gerci ama annem oruclu onun icin beklioruz allah kabuul etsin tutanlari insallah sen neler yapiosun
tarafından
Allah kabul etsin İnşallah  :) bende oturuyorum öyle napim
0 oy
tarafından

Annemlere yemeğe geldik canm oturuyoruz sen ne yapıyorsun nasılsın :)

tarafından
Bende uzandım tvye bakıyorum :)
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Uzanmışım müzik dinliyorum kızımla teyzesi sen nasılsın ne yapıyorsun kuzum 
tarafından
Bende tvye bakıyorum  :)
0 oy
tarafından
Bnim dizinin yeni bölümü yayınlanacak nette onu bekliyorum cnm öyle dolanıyorum boş boş 
tarafından
:) can sıkıntısı da ayrı bişey gerçekten
0 oy
(332 puan) tarafından

Yemek yedim oturuyorum canım sen npyosun :)

tarafından
Afiyet olsun :) biraz geciktim sanırım demek için ama
(332 puan) tarafından
Sağol canım yok geç sayılmaz :)
0 oy
tarafından
Oğlumu uyuttum şimdi kalkamiyorum yataktan yorulmuşum   :)
tarafından
Ayy zor demi çocuk bi yandan ev  iş bi yandan yemek bi yandan Allah kolaylık versin inşallah :)
tarafından
Yani kolay sayılmaz ama yuvarlanıp gidiyoruz :D
tarafından
Yapacak bi şey yok maalesef :D bazı şeyleri göze alıyorsun evlenirken :)))
tarafından
Tabiki Allah bugunumu aratmasin cok sukur  :)
0 oy
(282 puan) tarafından
Ben de oturum kızla uğraşıyorum sabahtan beri ayaktadi da uyumadı uyutmaya calisiym uyumadı da bende köye geldm araba tuttu beni çok kötüyüm
tarafından
Olur benim eltimin kızı 3 buçuk yaşında 2 ay önce beraber 1 haftalığına köye gittik soğuktu tabi baya kız 2 aydır yeni yeni toparlıyor kendini hem hasta oldu hem huyu değişti kızın
(282 puan) tarafından
Aynen öyle canım
tarafından
Benim kaynanam da doğumdan 1 ay sonra kurban bayramı için çağırıyor ama gitmeyi hiç düşünmüyorum nazara aşırı inanırım. Bide 1 aylık bebek ben istanbulda kalıyorum onlar yozgatta arasında 12 saat var tabi havası da değişik nolur nolmaz
(282 puan) tarafından
Aynen öyle canım adamı mahvetti yor yollar çok değişik lik oluyor huyları nda nazara bende inanıyorum ister istemez nazar adamı ölüme götürüyor yoksa ilk torunlar i mi
tarafından
Tabiki nazar deveyi kazana insanı mezara sokar derler birde eşimin babaannesinin gözü de çok deyer o yüzden hiç niyetim yok
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Tuğba su ve yiğitinannesi farkı:D tuğba su hal hatır soruyo bi cevap atmadan postu kapatiyo  sen hal hatır soruyosun  herkese cevap atiyosun.. olay bu işte..  
tarafından
Önemsiyorum benim postlarıma yapılan yorumları. En ufak bişi de olsa cevap vermeye çalışıyorum  :)
(9,651 puan) tarafından
Olması gereken bu bencede kuzum :) tuğba su da hal hatır postu sorup bi cevap bile vermeyince ikiside bi an dikkatimi cekti
tarafından
Neden öyle yapıyor acaba. Bazı postlarına denk geliyorum çoğunda aynı cevap vermiyor.
(9,651 puan) tarafından
Çözemedim cozebilende yok sanırım. Artık burda harcadığım zamanı tuğba suyu anlamaya adadim resmen  :D
tarafından
:Ddd bi çok kişi anlamış değil. Ya milleti trollüypr yada önemsemiyor gelen cevapları
0 oy
(2,181 puan) tarafından
yatiyorum canm iyiyim cok sukur  :) sen nasilsin bakalim
tarafından
Yok ya iş saati hiç iyi değil 12 saat ama bana çok uzun geliyor evde tek kalmak çok zor. İstese 8 8 de olur ama alıştı bi kere istemiyor.
(2,181 puan) tarafından
bizimki 8 8 calisiyo ama aksam cok yorgun dusuyo hicbisey anlamiyoruz.. siz en azindan sabah berabersiniz
tarafından
İşe gitmeden 5 dakka önce uyanıyor :Dds
(2,181 puan) tarafından
ee ne anladim o zaman 8 8  gitse daha iyi :D
tarafından
Aynen gece geliyor 12 de 2 3 saat vakit geçiriyoruz oda 1 saati telefonda televizyonda ramazanda ben zaten sahur hazırlığı yapıyorum ben hazırlayana kadar yine uyuyor. Bi yemek yerken beraberiz onda da tvye bakıyoruz. Yani o 2 3 saat için en fazla 10 dakika konuşur benimle. Bende sıkılıyorum haliyle
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yorgunluktan yığılıp kaldım yatağa gitmeye bile takatim yok
tarafından
Valla hiç bir şey yormasa insanı sıcak yoruyor. Allah kolaylık versin iniallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 285 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Zehra800 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Irmak 3472 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
15 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kmeltem86gmail.com (29 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı

...