0 oy
629 göst.
Diğer kategorisinde (620 puan) tarafından
Biz gurbetteyiz çok şükür ki herkesten uzak mis gibi. Bebeğim düştü hastaneye gittik sıkıntımız yok şükür. Anneme düştüğünü söylemiştim. Herkese söylemiş oglumun düştüğünü. Teyzemler aradı beni geçmiş olsun dikkat et falan dediler. Niye soyledin dedim anneme nolmus sanki falan dedi. Ben size gelmiyim diye bahane ariyorsun diye üste çıktı kırılmış bi de. Hastanede naptiniz diye sormadi bile. Annem biraz degisiktir tartışmayı çok sever, konu çıktı resmen. 

Babama dedim bi daha bi şeyini söyleme huyunu bilmiyo musun dedi. Asla artık söylemem de şimdi çok sinirliyim. Lafı nasıl dolandırdı anlamadım. Ben zaten bugün bebegimden kan alinirken cok ağladım kötü oldum, bi de onun bize gelmesini düşüncem sanki. Hiç benim nasıl oldugumu bile önemsemedi. Durumuna bi de sözler paylaşmış en gıcık olduğum şey.

6 Cevaplar

0 oy
(8,082 puan) tarafından
Sen annenin annesi olabilir misin☺ yaş geçtikçe alınganlık artıyor canım idare edicez napalim üzülme 
(620 puan) tarafından
Aklimin ucunda bize gelmesi bile yoktu oraya cekti o yüzden bdiyosun diyor şaşırdım. Zaten üzgündum bi de üstüme geldi. Söylemiycektim huyunu biliyorumda soyledim işte niyeyse. Bi daha bi şey anlatmam zaten
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Uzme.kendini olur boyle seyler, yas ilerledikce insan daha alingam kirilgan oluyor. Annen sonucta kotulugunu istemez ama kendince darilmis, gecer bunlar Allah sağlık versin 
(620 puan) tarafından
Zaten üzgündum bi de annem ustume geldi sacma sapan. Ne gerek vardı başkasının bilmesine bi de onlara laf anlattım. Amin canım  teşekkürler
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Ayy aynı benim annem ya bi şey anlatırım o anlattıpımdan alakasız biley bulur yanlış anlar beni deli eder bnde geçen bişeye kızdum bidaha asla anlatmam dedim boşver bilmemesi en iyisi 
(620 puan) tarafından
Zaten kötü olduk bi de başkasına laf aanlatcam.Bi daha hiç bi şey demem aynen
0 oy
tarafından
Anne kız gibi deilde elti gorumce gibi bahsetmissin.Annen o senin ne demis kadın.Bacisiyla konusurken seni sordular soyledi belki.Senin dedikodunu mu yapacak ele????bi degisiksiniz bazen.Anne ya anne.
(620 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dedikodu mu yaptı dedim , ona soyledigimi gitmis soylemis hemen. Teyzemlere laf anlattim bi de sanki çok gerekliydi. Bi kac kere de yaptı aynısını.  Bi de  lafı olmayan yere çekiyor. Gecenlerdede bebek 40lamasini teyzene sor o biliyodur dedi. Ben inanmiyorum öyle seylere yok dedim. Teyzem aradı sanki ben sormusum gibi anlatiyor. Sarılık olmuştu yine söylemiş. Bi daha söylemem laf anlatiyorum sonra herkese
0 oy
(580 puan) tarafından
bisey olmaz anadir bastacimiz onlar bizim
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Allah yardımcıları olsun böyle anası babası eşi kaynanası kayınbabası olanların inan hiç çekilmiyorlar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 377 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Gupse (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 856 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 473 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 406 göst.