0 oy
824 göst.
Diğer kategorisinde (266 puan) tarafından
Kız kardeşim e elbise filan almaya gittik bugün bi baktım 45 50 yaşlarında bi ******** kızımın önünde durdu birden kızım da elimi tutuyor yanyanayiz elini cebine soktu baştan aşağı bakıyor kızıma durmuşum bakıyorum öyle anlam veremedim sonra yana geçti kızımın bacağına bakıp kafasını değişik sallıyor kızım 5 taşında anladı birşey var bacağına baktı kızım gene adam a baktı yani saniyeler sürdü böyle birden üstün yürüdüm ne bakıyorsun çocuğuma dedim  bilmiyorum abla diyor nasıl bilmiyorum ya ne biçim bakıyorsun sen dedim bağırdım 8 aylık hamileyim saldırsam ya karnıma vursa dedim ama kızıyorum vurasım var kız kardeşimde yürüdü üstüne araya girdiler işte deli bu abla diyorlar dedim deliyse böyle bakamaz resmen sulanarak bakıyor küçücük kızıma ya işte sonra uzaklaştık biraz 2 genç ne olduğunu bilmeden abla kusura bakma o delidir ne demişse boşver dediler bende olanları anlattım şok oldular onlarda dedim eylül u duydunuz mu hiç Müge anlıya çıktı adam a deli dediler günah dediler çıktı ki kıza tecavüz edip öldürmüş sonra haklısın abla valla dikkat etmek gerek dediler ama hala unutamıyorum hala çok iğrenç birşey di:(((

13 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Allahın belaları Allahın belaları gözleri kör olsun ayakları kopsun inşallah elleri kırılsın yerinden kopsun dünyada cehennemi yaşasınlar ölmeden inşallah!!
(266 puan) tarafından
Amin inşallah çok iğrenç ya nasıl bi dünyada yaşıyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah korusun  evlatlarımızı deliden de akıllıdan da 
(266 puan) tarafından
Amin amin aklıma neler neler geldi ya dikkat etmek lazım allah korusun birden alıp götürürler allah bilir ne gelir başlarına ben hayatta bırakmam kızımın elini çok korkuyorum valla
tarafından
Evet cnm el.tutan cocuk gercekten buyuk nimet her çocuk yolda el tutmuyor sukurler olsun benim oglumda elimi bırakmaz ama.mesela ablamin kizida asla el tutmayi sevmiyo
Allah firsat vermesin pis nefisli mahluklara
(266 puan) tarafından
Amin canım ya ben kızımı hep uyarıyorum kötü insanlar var elimi bırakırsan seni götürürler diye mecbur çünkü oda tutmaz di korkuttum yani başına birşey gelmesin diye
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Dilime gelenleri yazmak istemiyorum Allah ıslah etsin böyle insanları. Nasıl bi dünya oldu ve düzelecek gibi değil gün gün yeni igrenclikler çıkıyor 
(266 puan) tarafından
Keşke şu korona illeti sadece pislikleri temizlese iyi insanlara bulaşmasa ne olur du:(
0 oy
(48,090 puan) tarafından
Allah korusun biz bakmaya kıyamıyoruz pislikler neler yapıyor 
(266 puan) tarafından
Ah sorma ya gözümün önünden gitmiyor bana baksaydı keşke diyorum düşün artık küçücük çocuk ya aklım almıyor bide kızım babasına anlatıyor diyor baba adam bacaklarıma baktı ben sandım ki bacağımda birşey var baktım birşey yok bacağımda annem de kızdı ona diyor :(
(48,090 puan) tarafından
bende ayni seyi düşünüyorum biliyor musun yolds giderken ona degilde bana baksinlar diye ne gunlere kaldık ya esin olsa daha kötü olurdu
0 oy
tarafından
İşine gelmeyince deli oluo millet valla. Oh iyi yapmışsın herkesin içinde rezil etmekle belki uslanir utanir 
(266 puan) tarafından
Kız rezillik umurlarinda mi sence utanma yok insan değiller öyleleri vahşi canavar onlar insan olsalar öyle yaparlar mı oh herşeyi yapalım deli ayağına yatalım ne güzel keşke böylelerini öldürünce ceza verilmese vallahi gözümü kırpmadan öldürürüm ben
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ay Allah im benimde kızım olucak ne pis insanlar var ya içim ürperdi Allah evlatlarımızın koruyucusu olsun inşallah her daim Rabbime emanetler
(266 puan) tarafından
Ah canım çok iğrenç insanlar var sakın ama sakın en yakın akrabana bile güvenme eşimin amcasının oğlu kızımı çok severdi 2 yaşındaydı o zaman rahatsız olurdum resmen çünkü güvenim hiç kimseye yok insanlar öyle bir olmuş ki öz baba bile çocuklarına yapıyor bu kötülüğü düşün dikkat etmek gerek
(7,791 puan) tarafından
Evet biliyorum rabbim oylelerinden korusun inşallah :(
0 oy
(180 puan) tarafından
Deliliginde bı hududu var bu resmen sapıklık. Birde 5 yaşındaki çocuğun psikolojimi düşün. O pislikler gebermedigi sürece evlatlarimiza huzur yok adı kopekler deliyse gitsin timarhaneye onun bunun el kadar bebesine bakip birinin başını yakmasın
(266 puan) tarafından
Zaten orda polis dolu meydan  orası köy içi meydanı olarak geçiyor ben biliyorum ki yapsaydım da karismazlardi deli derlerdi yanlış görmüşsün derlerdi geçen gün bize yakın bu bakkal var adam küçük kıza taciz etmiş kızın babası geldi bu güzel dövdü herkes ne desin iyi yok bilmem kaç senedir burda öyle bi insan değil yanlışlık olmuş çok temiz bi insan diye diye adamı saldılar allah hepsininde belasını versin inşallah
(180 puan) tarafından
Neresi ya orası bunun yanlış anlasilmasimi olur milletçe kafayı yedik sonunda
(266 puan) tarafından
İstanbul esenyurt canım geçen gün show habere verdi adamdan alışveriş te yapmışım şok oldum resmen
(266 puan) tarafından
İnsanların gözü kör olmuş resmen
(266 puan) tarafından
0 oy
(168 puan) tarafından
Deliyse otursun evinde yanında biriyle çıksın millete zarar veriyorsa tutun arkadaş salmayin sokağa piçlik yapıyorlar yok deli yok psikolojisi bozuk ne boksa ***..elinde ne varsa kirsaydin kafasını cok sinirlendim ya ne cesaret çocuğu durup seyretmek 
(266 puan) tarafından
Valla çantayı vuracaktim arkasını döndü gitti peşinden gittim abla bilmiyorum bilmiyorum diyor ya karnimdaki bebeğimden korktum allah biliyor ya hamile olmasam öyle bi girisirdim ki Allah ne verdiyse artık
(266 puan) tarafından
Keşke görseydin o suratını öldürürdun valla iğrenç herif
(168 puan) tarafından
En azında  susamışsın hamile halinle rezil olmuştur pislik
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Insan böyle pislikler yüzünden çocuk dogurmak ta istemiyor korkuyor canım 
(266 puan) tarafından
Aynn sorma ya
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Neden polisi aramadınız 
(266 puan) tarafından
Beynim durdu aklıma bile gelmedi sonradan dedim niye polisi çağırmadim ki çağırsaydim da birşey yapmazlar di deli deyip hiç goturmezlerdi bile Allahindan bulsun ne diyeyim
(1,944 puan) tarafından
Allah evlatlarımızı korusun ya kanım  donuyor resmen böyle şeyler gördükçe inşallah su idam gelirde ******** sapiklar belki azalır kadınlardan çocuklardan ellerini çeker pislikler
(266 puan) tarafından
Nerde adalet dün YouTube dan baktım 4 ay önce bi şer.efsiz 4 yaşındaki çocuğa tecavüz etmiş klip çekmek için orda olan 4 arkadaş görüp çekmişler adamı yakalamıştır sabikaliymis zaten  çocuğa taciz ve tecavüz den yeni çıkmış içerden hadım etselerdi yada idam o çocuk ta o korkunç günü yasamazdi o çocuğun çığlıkları hala kulağımdan çıkmıyor ah :(
(266 puan) tarafından
Eğer o pislik icerde birşeyler yaşasaydı gene yapmazdı aklım almıyor gerçekten nasıl yapabiliyorlar nasıl kiyiyorlar
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Böylelerinin şeyini kesecen gorecekler görecekler tatmin edemeyecekleri bişey kalmayacak. Allah bildiği gibi yapsın masumlar üzerinden psilik dusunenlere
0 oy
tarafından
Deli olan bi insan bu hareketi yapmaz . Delilerin %80 çok akıllı olduğu için delirmiştir.  

Allahım korusun yavrularımızı 
(266 puan) tarafından
İyi değil di belliydi hareketlerinden ama çok tehlikeli bir tip allah korusun çocuklarımızı inşallah ne yapsak boş allah korusun bi çocuğa tecavüz etmeden öldürmeden müdahale etmezler böyle tehlikeli tiplerin sokağa salinmamasi lazım
0 oy
tarafından
Her bookuuu yiyolar deli deli bide o çıktı deliyse uçkur mu düşünüyor delii 
(266 puan) tarafından
Aynn öyle allah korusun çocuklarımızı insall

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 758 göst.
27 Ocak 2020 Aile kategorisinde Sev (370 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 793 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,145 göst.
23 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Casper (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.
5 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,550 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,457 cevap

34,514 kullanıcı

...