0 oy
553 göst.
Diğer kategorisinde (600 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kızlar çocuk iyiymiş inşallah büyüdüğünde bu olayın etkisi kalmaz üzerinde kıyamam ya :((

image

notu ile kapatıldı: Şiddet içeren paylaşımlar yasaktır

11 Cevaplar

0 oy
(1,948 puan) tarafından
Lütfen atıpta daha beter psikolojimizi çökertmeyin ağladım zaten yapanın Allah bin belasını versin bir daha da çocuk yüzü göstermesin.
(600 puan) tarafından
Aminn canım haklisin benim fe içim parçalandı biraz da olsa içiniz rahat olur diye paylaştım çocuk ellerinden kurtulmuş dünden beri aklımda
-Reklam-
0 oy
(15,657 puan) tarafından
Bilgi kesin mi acaba 
(600 puan) tarafından
Bilmiyorum ama inşallah öyledir
tarafından
Ya biri diyor annes biri diyor fidyeciler net bisey yok kafayı yiyecez burda
0 oy
tarafından
O kadini yasamayi bile haketmiyor pislik
(600 puan) tarafından
Varya o kadını elime verseler bi verseler keşke ya rabbim delirdim dünden beri ş...fsiz i. K.pek
0 oy
(390 puan) tarafından
Ne yapmislar cocuga :((
(600 puan) tarafından
Işkence etmiş kere.siz küçücük bebeğe izleme canım vala bak dünden beri aklımda çıkmıyo
(390 puan) tarafından
Izledim cok uzuldum agladim. Bi anne nasil olurda boyle bisi yapar aklim almiyo
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Açıp izlemedim Bn günlerce ağlarım diye ama merak ettiğim bişey var işkence edip Bi de kendisi görüntüsünü mü çekiyor bbu manyakk? 
(600 puan) tarafından
Yok tek çocuk gözüküyo bide o şeref.iz in kırılasıca elleri gözüküyo. İzleme canım vala bak dünden beri etkinindeyim allah bilir daha neler neler yapıyodur çocuğa
(2,891 puan) tarafından
işte kendi çekti demek ki sadist  Rabbim acımasın ona da
0 oy
(2,181 puan) tarafından
cocugun durumu iyi olsa bile psikolojisi alt ust olmustur 
(600 puan) tarafından
Tabikide ama haber doğruysa hiç olmasa o canının ellerinden kurtulmuştur yavrucak
(2,181 puan) tarafından
insallah kurtulmustur ya cok yazik kucucuk cocuk
(600 puan) tarafından
Inşallah yaa dualarımız la inşallah
0 oy
(119,275 puan) tarafından
Bu dogru habermi
(600 puan) tarafından
Inşallah doğru haberdir
0 oy
(767 puan) tarafından
Ne olmuş ki bebege :(
(600 puan) tarafından
Annesi işkence ediyo video da :(
(767 puan) tarafından
Yaaaa :((  nasil kiyar ya. Ben opmeye kiyamiyorum yuzu kizarir diye.  Bide annesi. Ne istiyolar bebklerden ya gunahsiz kuzulardan.  Allahim sen islah et
0 oy
tarafından
Biraz once izledim yeminle o kadar kotu oldum kii baktikca aklima gelir eminim biz yavrumuzun acisini gosterme die dua ederken millet ona emanet edilen cana nasil boyle yapabiliyo
(600 puan) tarafından
Ya aklım almıyo bi anne yaa bi anne nasıl yapabilir böyle bişi Yaa küçücük çocuk ne yapmış olabilirki bu kadar kin nefret öfke hiçmi vicdanı sızlamamış hiç mi annelik duygusu yok
0 oy
(777 puan) tarafından
Elleri kırılsın inşallah gece izledim hala kendime gelemiyorum 
(600 puan) tarafından
Aminn canım amin o kadını bi elime verseler keşke nasıl bi vicdan nasıl bi anne bu ya
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Dün gece izlediğimde ağlamaktan gece 3 e kadar uyuyamadım eşimde uyumadı benim yüzümden o çocuk şuan ne yapıyodur rahat yatağı varmı karnı tokmu diye düşünmelten bu postun başlığını gördüğümde acaba o çocuktan bi habermi diye girdim biraz olsun içim soğudu inşallah bundan sonra güzel bakarlar o meleğe
(600 puan) tarafından
Inşallah emin ellerdedir rabbim böylelerine fırsat vermesin inşallah tek bu çocukla kalmıyoki allah bilir kimler kimler var rabbim onları kahhar ismiyle kahreylesin inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 172 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 473 göst.
0 oy
35 cevap 838 göst.
23 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 352 göst.
2 Ocak 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,009 cevap

34,835 kullanıcı

...