0 oy
1,089 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından

Kızlar Evren mi değişti bilmiyorum ama Üstüme çok büyük bir halsizlik var sizde de öyle mi dün evi temizlemiş Tim silip süpürmüşdm Bugün de bulaşıkları lavaboyu banyo yıkadım gırgır çektim eve sildim Şu an uzanıyorum sizi bugün neler bekliyor ikindiden sonra da evi süpür toz alırım herhalde temiz ama yine de yaparım:ermm:

Oğlumda bebek salliyo:D

image

23 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Niyetliyim cnm susadım öyle yatıyorum evi supurdum öyle yani..
-Reklam-
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Ev hali yapacak bişey yokki canm
(614 puan) tarafından
Aynen halim yok ya
(2,126 puan) tarafından
Yok kız halim varda sıkılıyorum işte
0 oy
(27,306 puan) tarafından

Dur hele bi yahuu yetisemiyoreem:D

(614 puan) tarafından
Kiz ne olduysa gitti post. :)
(27,306 puan) tarafından
Hahaha :))
0 oy
tarafından
Ben daha dün temizlik yaptım detaylı o yüzden bugün yatıp bütün gün dinlenme günü zaten kızımla birlikte oturuyroum şimdi. De :) çayımı içerim keyfine bakarim
(614 puan) tarafından
Aynen bende oglumla tekim dün yaptm heryeri bugunde ev tertemiz kiz ben zaten hep yaparm dağınık kalmaz :) detaylıda geçenlerde yaptm hali perde ev yikandi komple
tarafından
Çocuklu olunca daha bı mecbur yapiyorsun çünkü heryerde giriyorlar herşeye elini atiyorlar napican işte
0 oy
(205 puan) tarafından
Bende evdeyim üstümde benimde cok buyuk bi ağırlık var öküz oturdu sanki kollarımı kaldıracak dermanim yok 
(614 puan) tarafından
Boşver hadi yatak ölüm varmi yokmu sanki akşama gelip aferin diyecekler
(205 puan) tarafından
Vallaha doğru diyon hadi yatak kahveleri alak  Gerci benim esim vardiyeli çalışıyo 3bucukte gitck gece 12bucukta gelcek
(614 puan) tarafından
Ee 3 buçukta yaparsn iste hem serin olur yormaz seni
0 oy
tarafından

kalkıp temizlik yapacam elektrik ve su gitti bahanem de hazır oturdum:D

(614 puan) tarafından
Uyu uyu valla :)
tarafından
Fırsat bu fırsat :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kaynanam gidicem dünden beri görmüyom çok özledim. Gel sevda geeelll :D 
(614 puan) tarafından
Maşallah allah arttrsn :D
0 oy
(114 puan) tarafından
Yapılacak iş var beni bekliyo ev bana bakıyoo ben eve yapmakla yapmamak kalkmakla kalkmamak arasında mekik dokuyorum. :)
(614 puan) tarafından
Kalk 2 saate sil süpür kahve yap anlık at hade :)
(114 puan) tarafından
Kalkacam canım kızım uyudu o uyumuşken yaparım yarısını yaptım bi kızı uyutmak için mola verdim sonra oturduğum yerde kaldım. :)
0 oy
tarafından

Kızımla müzik dinliyoruz bizde

image

(614 puan) tarafından
Ne guzel bende oglumun ninnisini dinliyorum bebek uyutuyo :)
0 oy
tarafından
Dün melemenlik yaptım eveli gün rende yaptım koydum dolaba bgnde sos yapicaz nasipse kayinvalideme gitcez birazdan mangalda kozlucez biberleri öyle daha güzel oluyor.bgn dersler bitti camasirlar duruldu evvtoplandi öyle yemek derdimde yok orda yeriz geliriz gece
(614 puan) tarafından
Kiz bende sap gibi yatiyom hilalim daha bisey yapmadm be kurutmalik falan:)  evde tek başımayım hamileyim yerimden Zor kalkıyorum nasıl yapacağım bilmiyorum kayın babam ameliyat oldu açık kalp ameliyatı kaynanam gilde onunla ilgileniyor yardıma gelemez Annem de3 saat uzakta korana var gelemez
tarafından
Oh karı görsün alem ☺️☺️☺️becerikli bu hatun ☺️☺️
tarafından
Bende  az az yaptım ya evde bgn çağırdı illa kayınvalidem annende gelsin burda yapalım dedi birlikte   dün aldık pazardan biber domates fln bbirazdaha alcaz şimdi hazır insan varken yaparız biseyler;))
tarafından
Senin gibi el becerim yok yavrum  benimde işte kendimize kadr yapıyoruz biseyler
tarafından
Kolay gelsin canm ❣
0 oy
tarafından
Senin yerinde olsam evle falan uğraşmam yani eşinle olan sıkıntılarından dolayı moralin bozuk olduğu için olabilir halsizlik hiç evle falan yorma bence kendini otur oğlumla ilgilen sadece 
(614 puan) tarafından
Ya hani iki kadın Birbirine laf Sayar Ya eşim de öyle oturur bana sadece laf Sayar Bugün kahvaltıda da aynısını yaptı kahvaltı yapmadım zaten sürekli beni suçlama peşinde kötüleme peşinde ağzı açılınca kalktım sofradan o gidene kadar da oturmadım gitti zaten kahvaltı da yapamadım. Yani o kadar soğudum ki bitmiş derecesine geldim
tarafından
Canım Boş ver kafana takma hiç Ben senin yerinde olsam ne kahvaltı hazırlarım ne yemek pişiririm  o pislik adama gitsin ne buluyorsa onu yesin önüne sofra dahi kurmam hiç yüz verme konuşmaya falan çalışma O geldiğinde onunla aynı odada oturma emin ol 3-4 gün sonra Bunları yaparsan o senin peşinden gelmeye başlar
(614 puan) tarafından
Yemek kahvaltı hazırlamasam varya kiyameti koparır valla. Napim mecbur gece neler yapsa sovse de vursada her sabah 8 de kahvaltı yerde ** muhatap olmamaya çalışıyorum
tarafından
Çok zor kuzum Senin işin öyle bir adamla aynı evde bir ömür nasıl geçireceksin Allah yardımcın olsun ne diyeyim
(614 puan) tarafından
Canm valla geçirmeyi düşünmüyorum kizim bi doğusunda 6 hafta kaldi olduk 32 :)
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Kışlık menemen ypmaya kaynanama gitcem :/
(614 puan) tarafından
Git canm benm ne güzel ugrasacak bisey var bende oda yok
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Bugün mutfağın.tezgahiji ocağı silerim. Yarın banyo tuvalet temizlerim ertesi gunde evi supururum
(614 puan) tarafından
Hahaha kiyamam adres ver gelim 1 günde yapim ya :) ben dayanamam öyle burasi da bitsin falan derken gece 12 de kendimi yatakta pert buluyorum
(5,324 puan) tarafından
Kız yoruyorum artık dayanamıyorum valla
Salı gününe kayinvalideme gitcez o zamana kadar çamaşır bu bu bitiririm Allah'ın izniyle:)))
(614 puan) tarafından
Hadi Bakalm ıns :) ben bugün izin verdm kendime toto kalkmiyacak yerden hahah :)
(5,324 puan) tarafından
En iyisini yapmissinnn☺️
0 oy
tarafından
Eltimin abisi coronadan vefat etti eltim ve kaynım memlekete gitti 5 çocuğu burda yanıma getirttim . Taşınacaklardı yarim kaldı birlikte gidip yeni evi temizlicez eşyalarını toplicaz insallah
(614 puan) tarafından
Allah gönlüne gore versn canm dikkat et kendine geldikleri zaman

Kolay gelsin
tarafından
Yanına gitmeyecem zaten kuzum geldiği zaman bi 20 gün 1 ay kadar geçsin öyle giderim.
0 oy
(1,949 puan) tarafından
O bu değil de çocuğun üstü niye uzun kollu kız 
(614 puan) tarafından
Kiz klima acik ya urfa yaniyor resmen oda biraz rahatsız uzun kollu ince giydirdim. Kapatsam sıkıntıya giriyo açsam biraz soğuk gibi
(1,949 puan) tarafından
Ha anladım canım antepte yanıyor kız vallahi oğlum 50 dk uyudu tek sıcaktan
0 oy
tarafından

Bulaşıkları hallerin makarna yapıyorum ymeekten sonra işe başlıcam 

Klasik silip süpürcem tuvaleti yıkıcam çamaşır atıcam mutfak dolaplarını silcem ve bu arada birtane yaramazla uğraşcam :D

(614 puan) tarafından
Ayy ben yoruldum burda sana kolay geleee:)
0 oy
(119,001 puan) tarafından

image

mama yiyoruz biz
Varda turkiyeden gelenler hic iyi degil mesela havuc geliyo turk marketine citir citir degil yumsamis biberler yumuşak guzel degil bu gavur marketinde bi taze fasulye var inan kolum kadar uzun aldim yaptim iyi olmadi vallahi
(5,324 puan) tarafından
Yaa zor işin valla
(1,164 puan) tarafından
Kız sevdaa neler yapıyorsun :)))
Iyi olmaya calisiyom sen nassin nerelerdeydin berk buyudumu
(1,164 puan) tarafından
Aman iyi ol kuzum ben berkin peşindeyim hep :DD Büyümez mi 21 aylık oldu nerdeyse ❤️❤️ senin bebiş napıyo :)
0 oy
tarafından

Evv bir dağınık varya öyle böyle değil yani elbise dolabım yok o yüzden karman çorman duruyo herşey bilmiyorum napcam 

(614 puan) tarafından
Bi sepet yokmu canm katla diz yada bi temiz çarşafa katla koy üstünü kapat
tarafından
Bulacam bi çaresini canım inşallah
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Fasulye ayikliyom :Daksama

(614 puan) tarafından
En sevdiğimmm :) alirim 1 tabak
(44,604 puan) tarafından
Gell kiz 10 tabak veriyim;)
0 oy
(1,840 puan) tarafından
Evi katya süpürdü oğlumun çamaşırlarını yıkayıp astım tarhana yapmıştık onu toparladım. Şimdi oğluma yemek yediricem makinede yine çamaşır var :) amann iş çok bulurum yine bir seyler
(614 puan) tarafından
Iyi süpürüyormu bari katya :) ben dayanamam valla durdurur kendim yaparm yada dolanırım peşinden :)))
(1,840 puan) tarafından
Dip köşe temizlemiyor ama günlük temizlik için ideal:)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 159 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 353 göst.
4 Haziran 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde mnguu (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 859 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elf.ylmz.6006 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 168 göst.
3 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Berna damla (19 puan) tarafından soruldu

377,291 soru

11,290,891 cevap

34,706 kullanıcı

...