0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından
Kızlar sorum yukarda. Bir kaç kişi bana sadece baba çıkartabilir kimliğini demişti. Aslında bebek doğalı 65 gün fln oldu ama küvezde kaldı 2 ay. Doktorlara kimliğini çıkartalım mı hastanede lazım olur mu dediğim de bana biraz durun bakalım. Durumu çok kritik ümit veremem demişti bizde çıkarmadık o yüzden 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cikartabilirsin cnm  sadece dogum belgesi lazim bilfigim kadariyla
(614 puan) tarafından
Aynen doğum belgesi var benim kimlik fotokopimi veya eşimin kimliğini ister mi ki
tarafından
Fotokobi istemiyolar bildigim  kadariyla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm oğlum un kimliğini ben çıkardım 
0 oy
(996 puan) tarafından
Tabii ki de çıkartabilirsin canım doğum belgesini götürüp çıkarta biliyorsun
0 oy
tarafından
Evet canım ben kendim çıkarttım bebeğimin kimliğini 
0 oy
(100 puan) tarafından
Sadece doğum belgesi ile gidiyorsunuz başka birşey istemiyorlar birde daha önce parmak izi okutmadıysanız kendi kimliğinizi gösteriyorsunuz. 
(614 puan) tarafından
Benim kimliğim yeni parmak izim fln alındı canım. Babanın kimliğine gerek var mı
(100 puan) tarafından
Yok gerekli değil. Zaten sistemde kayıtlı tüm bilgiler.
(614 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim :*
(100 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından

Nasılsın kuzum? İyi mısınız?

Ben çıkarabilirsin kimliği. Ben de kendim gidip çıkarmıştım kızımın kimliğini. :)

(614 puan) tarafından
İyiyim canım benim çok şükür :) dün biraz zorlu geçti. Burnu tıkalı. Fizyolojik su verdim de genzine kaçtı herhalde morardı nefes alamadı. Acile gittik test fln yaptılar bir şey çıkmadı. 27 saattir uyumadım :/
tarafından
Ah kuzum ya. Allah şifa versin. Biz de yoğun bakımdan çıkınca aynı gece acile gitmiştik o geldi aklıma  :) bişry olmaz inşaAllah öyle böyle büyüyecek ❤ yardımcı olacak birisi yok mu ya uykusuzluk kötü ediyor insanı
(614 puan) tarafından
Annem var ona da kıyamıyorum. Yardımcı tutmak istiyorum ama korona var malum. Allah güç verir inşallah. Sen nasılsın kuzucum?
tarafından
Bir kaç saat olsun uyu canım. Uykusuz kalınca bebeğinle verimli ilgilenemezsin..
Her halime hamd olsun canım. Bu hamileliğim biraz zorluyor beni. Kanamam oluyor sık sık. Önceki gece sabaha kadar acildeydim. Dün sabah eve geldim hala yatıyorum. Tek çözüm dinlenmek..
(614 puan) tarafından
Kız dur özelden yazayım :D
tarafından
Ahahahah hadi yaz bakalım :D
0 oy
tarafından
Evet sende bebeğin kimliğini çıkartabilirsin
0 oy
(2,115 puan) tarafından
Ben hastanede form doldurdum. (7 gün hastanede kaldık.) Biz oğlumla hastanedeyken kimliği eve gitmişti bile. 
(614 puan) tarafından
Bana ümit yok çıkartma dediler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 138 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Azerin annesi (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde zehraertugrul (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
9 Aralık 2021 Aile kategorisinde Gülbaharalt (97 puan) tarafından soruldu

397,039 soru

11,875,395 cevap

35,990 kullanıcı

...