0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Kizlar sizce çocuk doğar doğmaz odasını ayırmak mi mantıklı yada 1,. 2 yaşına gelince mi? İlk hamileliğim hevesimde var ama şimdiden odasını ayirsam çocuk büyüyene kadar aldiklarimin modası geçer gibime geliyor yani dolap halı vs.

10 Cevaplar

+1 oy
(1,165 puan) tarafından
Bosverin odası olmayı versin. Anne kokusuyla büyütün çocuklarınızı en az iki yıl annenin yanında olmalı bebek. Erkenden oda ayırmayi düşünmek yanlış bence. İnsanın hayatı boyunca annesine en yakın olacağı zamanları bu kadar çabuk bitirmeyin. Bebekleriniz biraz size doysun. 
(194 puan) tarafından
Haklısın cnm en iyisi biraz büyüsün hem bende zaten bırakamam ayri odaya sürekli merak ederim ama fikir amaçlı sordum işte
(1,165 puan) tarafından
Canım eğer bebeklikten duygusal ihtiyacını giderirsen ve sevgiyle doyurursan büyüyünce bu eksikliği dışarıda aramaz. Daha kendine güvenen çocuklar olurlar. Her istediğini yapmaktan bahsetmiyorum. Yeri gelecek kurallar olacak kizilacak belki ama bol bol dokunsallik sarılmak öpmek hele ki anne kokusuyla büyütülmek bence çok önemli. Düşünsene insanoglunun annesine en yakın olacağı zamanlari büyüyünce öpsün diye peşinde koşarız
(194 puan) tarafından
Haklısın canim bebeğin anne kokusuyla uyumasi v.s çok önemli en iyisi aynı odada kalmak sadece beşiğini alsam yeterli. Zaten biraz büyüyünce kendi odasını ister :)
-Reklam-
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Ben çocuğum olursa 4 5 aylikken odasina alistirmayi planliyorum düzenli bir hayati olsun diye
(194 puan) tarafından
Mantıklı aslında ama çok kararsız kalıyorum :/
0 oy
tarafından
Ilk bir yıl çok zor ayirirsjn odasını ancak sen onun odasına bi yatak yapıp yanında yatarsan oyle olur obur türlü zor bence bekle yaşına girince al 
(194 puan) tarafından
Evet bende böyle düşünüyorum gece ağlarsa duymam falan diye korkuyorum o yüzden en iyisi yaşına girince almak galiba  :)
0 oy
tarafından
Ben aldım oda takımı 3 aylık şuan 1 yaşına gelince anca ayiririm sanırım bende doğmadan erkenden ayircam diyordum ama yok ayiramam gece bile 10 kere kalkıyorum nefes alımı nasıl falan diye orda yalnız bırakamam onu ya
(118,311 puan) tarafından
Nabiyon laa
tarafından
Kayinvalidemler gelicek  şimdi nehiri emdiriyom çok ağlıyor emerken
(118,311 puan) tarafından
Ben dövdum fatoo
tarafından
Hey Allahım ya ne oldu
(194 puan) tarafından
En iyisi 2 yaşına falan gelince ayırmak şimdilik beşik yeterli :)
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Dogar dogmaz nasil ayiracaksin?Gece kusar bogazina sut kacar nasil anliycaksin
(194 puan) tarafından
Ayirirsam telsiz almayı düşündüm ama zaten ayiracagimdan değil fikir amaçlı sordum sizlere
0 oy
(265 puan) tarafından
Tabi ki mantikli degil senin kokun bile ona guven veriyir benim ki son zamanlarda benimle yatinca rahatliyir ayni odads yatagi bile zor ayriliyor.Hem yazık minnacık nasil ayirxan onu yanindan.Ayirmak mantikli degil bence bizim de takimimiz var ama yatagi bizim odada doger parcalariçocuk k odasinda
(194 puan) tarafından
Haklısınız en iyisi şimdilik beşik almak ilerde de odasını yapmak
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Eviniz doğalgazlıysa siz odanızda uyuyun bebekte odasında uyusun benim evim sobalı şayet benim evimde doğalgazlı olsaydı ben de kışın günü çocuğumu odasında yatırırdım en azından düzenli bir uykusu hayatı olur ben yazın günü ayırsam bile kışın günü ayıramam sobadan dolayı hepimiz mecbur sobalı odada yatmak zorundayız ama telsiz alabilirsin zaten telsizde olmasa illa ki bebeğin sesini duyarsın.
(194 puan) tarafından
Doğalgazlı evimiz ama yinede korkarım uykum ağırdır biraz o yüzden yanımda bı muddet kalsın bakalim duruma göre ayiririm cnm
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben dogar dogmaz ayircam ikizlerimi ama mecburiyetten odamda hic yer yok ondan ayri odalarda yatcaz
(194 puan) tarafından
Tabi sizinki bide ikizmis o yüzden ayırman mantıklı :)
0 oy
tarafından
Ben büyüse bile aklim kalır heralde ben bu yasimda bile yanlızlıktan korkuyorum 
(194 puan) tarafından
:D ama insanın hevesi oluyor biraz büyüsün en iyisi odasını ayırmak
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Yaa ben bebekken ayirmaya sicak bakmiyorum kizim 3 yasina kadar besikte yanimda yatti cisini ogrettim gece uykusundan kalkmayi birakti ayirdim oglum 8 aylik su an ablasi odasinda o yanimda besiginde yatiyo 3 yasina kadar oda yaticak
(194 puan) tarafından
İyi düşünmüşsünüz aslında ,:)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 208 göst.
6 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (8,851 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 444 göst.
12 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde tugbabirol28 (1,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 244 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hatice000 (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 855 göst.

373,169 soru

11,156,708 cevap

34,419 kullanıcı

...