0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kıskanıyorum ya niye böyle yapıyo siznkilerde de oldumuu denemek için anneme aç göğsünü dedim hızlıca emekleyerek gidiyor kardeşime de denedim benm göğsüm o anda açık olsa bile gidiyo orayada:'(

7 Cevaplar

0 oy
(247 puan) tarafından

Senin gibi o da meraklı da ondan gidiyor :) 2 çekse bırakıcak bidahada gitmicek kıskanma bunda ne var.

tarafından
Sanırım evet dedgn gibi meraklı oğlum:))
(247 puan) tarafından
Yerim onu :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız internette babasının memesine yapışan bebekler gördüm onlar bazı şeyler algılayamaz buna üzülme 
tarafından
He kız bizimkide gidiyor babsna kiskanmiyom da geçen gün arkadaş kızını emzryodu kizi biraknca göğüs ucunu gördü bir emekliyo gdyo
tarafından
Yapıştır popoya bir tane gel kız buraya de
tarafından
Bacım benimki oğlan belkide ondan gdyo herkese:D
0 oy
(610 puan) tarafından
Bizimkide öylee :D benre kıskanıyorum üzülüyorumda
0 oy
tarafından

Niye böyle bir aktiviteye girdiniz ki :ermm:Gerek yok. Sıkma canını. 

tarafından
Kız geçen gün arkadaşım kızını emzryodu kızı göğsünü bırakınca oğlum göğüs ucunu gördü hemen emekleyerek oraya gdyo ondan
tarafından
Hemen o anda dikkatini dağıtcan guzum kucağına al çık dışarıya başka odaya mutfağa. Niye üzüyosun tatlişko canını
0 oy
tarafından
Küçükken normal o kimin memesi diye bakmaz tek derdi karnını doyurmaktır ama biraz büyüyünce anneden başkasına gitmez ben oğlumu emzirirken yeğenim gelmişti oda iki yaşına yakındı gel kızım vereyim dedim hemen gitti kendi annesininkini açtı onu emdi 
tarafından
10 aya girmek üzere gerçi dedgn gibi tek derdi karın doyurma zaten ne geliyosa başına hep bu meme meraki ona güvenip yemek bile yemez 10 aylik olicaz
tarafından
Bırak canim doyasıya emsin benim oglumda öyleydi gece gündüz en sevdiği şey meme emmekti her güzel şey gibi o günlerde geldi geçti şimdi kardeşi olcak sıra ona geldi bakalim
0 oy
(283 puan) tarafından
Bende denedim oğlum sadece benim göğsümu alıyor anneminkinde yüzünü çeviriyordu teyzeminkininde annem torunum çok temiz dedi seni bebekken hep babannen emzirirdi dedi ve ben orda kısa bı şokta bulundum iğrenç yaa off 
0 oy
(5,373 puan) tarafından

Benmki küçükken denedik baya 3 4 aylıkken annemi emmedi sonra biraz büyüdü 8 9 aylıkken emdi şapşik güle güle öldük hatta :D şimdi 1 yaşında emmiyo yine bakalm ilerleyen zamanlarda napcak :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 480 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Sinem bolatat (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 77 göst.
0 oy
14 cevap 870 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde halide.111 (1,662 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
31 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu