0 oy
3,583 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Canlarım 17de erkek denildi"20"21 haftalarda kız denildi"artık değişmez diyorum"tabi şaşırdım başta hiç böyle olanınız oldumu yani değişirmi tekrar bilmiyorum"çünkü artık el işi yapacam cvblarinizi bekliyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından

Rahime gel bacım :D

tarafından
Hahaa tamda adamına dedin o benim işde :)) =
-Reklam-
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Değişmez Canım artık benim kızlar hep 17-18 haftadan sonra oğlana dönmüştür:)))))) 
0 oy
(470 puan) tarafından

Bende 24 e kadr kız bildim öyle dedi doktrlar.24 den snra erkek dediler nasip şuan erkek bebeisim var :D

tarafından
Peki şimdimi başına geldi
(470 puan) tarafından
Bebeğim 15 gnluk daha evet yeni
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Bunları görüp korkuyorum vallaha doktor cok emin konustu bana cınsıyet te kontrolum var gene tuaf oldum
(3 puan) tarafından
aynen bende korkuyorum artık okudukca valla 3 hafta sonra detaylım var hayırlısı bakalım şuan 19 haftalığız.
0 oy
tarafından

Benim 20 inci haftada falan gittim 100/80 kız dedi renkli ultrason da bide hastaneye gittim 24 üncü haftaya kadar kıza benziyo ama emin değiliz dediler renkli ultrason da göründüyse yanılma payı yok genelde dediler işde neyse ben 31 inci haftada gittim çarşamba günü falan dı doktora dedim kız bebek bekliyorum hocam ama bana cinsiyetini tamda net demediler dedim bakayım dedi bana anamm demesinmi Erkek bebeğin olcak senin ciddimisiniz inanmıyorum hocam tekrar bakın dedim BİDAHA bakdı hatta tam 3 defa bakdı bende gördüm tam bacaklarını açmış dedi doktor hatta net dedi doğana kadar yinede bekliycem artık kız kıyafetleri falanda aldım üstelik 10lu takım 2 tane hemde bence iyice netleşsin kıyafet alırken de karışık renk al mutlaka hem kıza hem erkeğe uyacak şekilde 

tarafından
Bende aynı şekilde işde net gördüm ama yinede emin değilim doğana kadar :=)
tarafından
Rabbim nelere kadir bir oğlumu kaybettim"bunun oğlan olmasını çok istiyorum bakalım herşeyin hayırlısı
tarafından
Amin canım Allah gönlüne göre versin inşallah bende 2 oğlan var 3 üncü süde oğlan kızım olsun isterdim ancak nasipde kaderde ne varsa odur
tarafından
Rabbim razı olsun canım benim
(3 puan) tarafından
hadiya öncelikle allah bağışlasın doğmuştur bebişin sağlıklı inşallah bende korkuyorum şuan 19 haftalığım 3 hafta sonra detaylım var bizde kız dedi yanılma olmaz dedi okudukca kafam karışıyor valla

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 95 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,144 göst.
13 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde inci16 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 2,651 göst.
5 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde inci16 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.