0 oy
1,154 göst.
Diğer kategorisinde (716 puan) tarafından
Kızlar görümce 16 yaşına girecek geçen kıştan beri takmış cinlere ilk banada izletti baya film. Ben korktum bıraktım izlemeyi. Her neyse görümce peşini bırakmadı tabi kazıdıkça kazıdı konuyu. En son havas ilmiyle ilgilenicem dedi. Havas bilmeyenler için söylim cinlerle itibat içinde olan hoca gibi. Mesela birinin içine cin kaçsa cirakarabilen kişi. Bir süredir birşeyler oluyordu buna bana söylüyordu yok işte gölge görüyorum ses duyuyorum gibisinden. En son dün gece elinin orta parmağının tamda yüzük gelen kısmına kına yakılmış. Bu öğlene kadar silindi ama. Whatsaptan 3 hocayla konuşmuş. Biri sana musallat olmaya çalışıyor demiş. Ikincisi doğuştan senle bir cin evlenmiş hayırlı olsun demiş. Üçüncüsü ise bedenine girmeye başlıyor eğer 72 saat içinde kına silinirse iyi cindir birşey olmaz gibisinden birşey demiş unuttum tam olarak. Bunu senden bozmak gerekir bunun için haftalarca çalışmak lazım 3 4 günde maaliyeti varmış. Ve 'ne hikmetse ben korkmuyorum kendimede şaşırdım. Görümdeki evdeki hepimiz kaç kez uyardıysak dinlemedi. Şimdide etekleri tutuşmuş halada belli etmemeye çalışıyor. Çok rahatsız ettide acaba ondan mi musallat olmaya çalışıyorlar. 3 hoca hepside benzer şeyler dedi. Ben dedim yarın burdaki camii hocasına git. Yüz yüze konuş. Sizce dogrumudur ya. Başınıza veya etrafınızdan birinin başına böyle birşey geldi mi

22 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Baslikta yazmış  korkanlar girmesin diye tepki verecekseniz yazmayin
(716 puan) tarafından
Herşey yazılıyor burda uyarı vermişler korkunç şeyleri yazmayın diye ilk kez ben mi yazdım sanki. Bende uyardım daha napim ki
tarafından
Var öyle tuhaflar
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Azan kul belasını bulur....

(716 puan) tarafından
Aynen valla bende o yuzden pek üzülmedim açıkçası 16 yaşında dediğime bakma babasının lafını bile kicina takmayan biri yeminle biz böyle olsaydık ailemiz ağzımıza sıçardı bazen ben sinir oluyorum valla ama ailesi günah diye birşey demiyorlar pek. Kaç kez uyardık tınlamadı beni şimdide sabahtan beri dakka başı geliyor korkuyor ama belli etmemeye çalışıyor
(27,352 puan) tarafından
Bırakın ne hali varsa görsün
(716 puan) tarafından
Ben kızım için korkuyorum 'ne bilim bize bir zararı olmaz mı ya. Çünkü görümcem hala da pişman gibi degil
(27,352 puan) tarafından
Niye olsun uzak durun.
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Korkan girmesin yazmışsın ama ben yenik düştüm korktum halde okudum ve ürktüm 
0 oy
(903 puan) tarafından
yaa yok artık bu kadar kolaydı gerçekten, defalarca uyandığım da elimde kına şeklinde lekeler gördüm bi mantar çeşiti bu bi süre sonra kaybolur hangi hocalara sormuşsa onlar da bir yerlerinden uydurmuş 
(716 puan) tarafından
O öyle değil işte çok uğraştı. Iyi bir cin arkadaşım olsun diyordu resmen. Çağıran şeyler yapiyordu
tarafından
Aynen arkadaş haklı cevap veren olmuş mu bakmak için girdim Bi çeşit mantar o hocalar para koparmak için demiştir intden de bakabilirsin
(716 puan) tarafından
Biliyorum hastalığı kendisine de söyledim yok dedi.
tarafından
O çünkü kafayı bozmuş onlarla İnanmaz hastalık desen de o yüzden öyle demiştir evet musallat olurlar ama bilinç altının oyunu sa olabilir
(903 puan) tarafından
Evet cinlerde insanlarla arkadaşlık kurmaya bayılır zaten, resmen kaşınmış görümcen canım bu insanı psikolojik olarak çok ama çok zora sokabilecek bişey daha fazla uğraşmazsa kendi yararına olur
0 oy
(2,633 puan) tarafından

Bu  yaşta okuyup test çözeceğine uğraştığı işlere bak. Cennete bile götürmüyor bu isler kafayı yemiş galiba. 

(716 puan) tarafından
Hangi mantıki onun ki biliyor musun havas olucam insanları kurtaracak hani içlerindeki kötü cinleri cıkartıcak sevap kazancam diyordu.
(2,633 puan) tarafından
Hee onla kurtarır o. Iki film video izlemekle olsaydi o işler herkes öyle olurdu. Tövbe yarabbi yaa.
0 oy
tarafından

Çok inanasim gelmedi nedense :ermm:

(716 puan) tarafından
Valla canım derdim başımdan aşkın zaten isim yok oturup size hikaye yazicam. Görümcem zırt pırt geliyor napim diye soruyor. Artık vallah sinir oldum anası umursamaz bir insan kızı var mı yok mu bilmez oda bana geliyor e ben 'ne anlarım burdakilere sorayim dedim buna benzer postlar vardı daha önce bilen elbet vardır dedim
0 oy
tarafından
Bilemedim canım korkarım böyle şeylerden uzak dururum görümcen de kurtulsun uzak dursun inşallah 
(716 puan) tarafından
Valla pişman değil korkuyor ama belli etmemeye çalışıyor. Burnunun dikine giden bir kiz
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Biz bikere çağırdık hangi akla hizmetse gerizwkalıı kafam ama çok korktum tövbe ettim çocukluk aklıydı işte ama gerçekten var yani böyle şeyler 
tarafından
Bende merak ettim yaa :D
(134 puan) tarafından
Evet bizde lisede iken 3 arkadaş cagirdik geldi sonra gitti allahtan soru soruyorum cevap veriyodu yazarak resmen
(2,447 puan) tarafından
Off bizde yapmıştık onu ilk okulda hemde ya ne akla hizmetse
(5,376 puan) tarafından
Bnm salakk arkadaşım biriyle çağırmış ama ruh çağırıyolarmş güya işte ölen birinin adını dicen duası var harfleri yazcaz fincan vs işte klasik bn inanmadım seni kandrmştr kadın kebdi yürütüyodur fincanı dedim bu arkadalm saftr biraz çünkü hemen inanr yapalım gör dedi iyi hadi dedim yaptk ve gerçekten geldi her sorumuza cvp verdi bn inanmadım kendim tek tuttum fincanı yine aynı nyse sonra gönderme duası varmş okuduk gttin mi dedik hayr yazdı ama korkudan ölcem dua ettik tövbe edelim bida yapmicaz dedim öyle yaptk gtti şükür aman o günden sonra tövbe Allahım şaşırtmasın ve sonrasında öyle bi başım ağrıdı ki acayip ağırlık oluyo Allahım ne akla hizmet öyle bly yaotm işte gençlik aman nyse hatrlamak istemiyom ve nihat hatipoğlu prg da dedi gelir ama ruh değil cin olur ayrıca heo yalan cvp verr dedi
(1,657 puan) tarafından
Hadı ya cıdden urkutucu ha hayır dıyo bıde dalga gecer gibi tovbeee :D
0 oy
tarafından
Yalniz onu oyle bir çarparlar ki filmlerdekilere benzemez, agzi yuzu yer değiştirir 
(716 puan) tarafından
Valla hala da işin ciddiyetinde değil cinlerin hocası olmak istiyor
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Benim k.peder bu işlerle uğraşır 3 harfli vs çıkartır insanların içinden.  Ee sen onlarla uğraşırsan 3 harflilerin sana bulaşması görünmesi çok normal. Yol yakınken vaz geçsin bu sevdadan aklını kaybeder .
(716 puan) tarafından
Laftan anlamıyor. Canım kayınpederine sorabilir mısın bu durumu nolur
(2,548 puan) tarafından
K.pederle konuşmuyorum canım ya .
(716 puan) tarafından
Tuh şansımıza bak
0 oy
tarafından
Ugraşmişsa tabi olur şimdi niye korkuyor peki?

Töbe sini getirsin uzak dursun namazına niyazına Allaha yönelsin hocaya gitsin ona muska felan yapsinlar bu işler birinin başina geldi yakinima musallat oldular kız yanimdaydı sürekli ve deli gibiydi o zmnlar Allah korusun aklına kadar kaybede bilir bunlarla ilgilenen hocalar var bulsun yardımcı olsunlar ciddi bi durum.... Kına konusuna gelirsek rüya alemi oluyor o sırada olan bişey bu 
(716 puan) tarafından
Zaten namazında biri bunuda Allah için istiyorum diyordu hoca olucam içine cin kaçanları kurtaricam diyordu. Tabi bunu kendi yapıyordu yani bir yerden birinden ders alarak değil
0 oy
(2,372 puan) tarafından

Korkmak için grdim başardım :D

(716 puan) tarafından
Tebrik ederim canım:)
0 oy
tarafından
Evet benim başıma geldi çok kötüydü atlattım çok şükür Allah kimsenin başına vermesin Felak nas okusun ugrasmasin soyle öyle seylerden
(716 puan) tarafından
Sen nasıl atlattın canim
tarafından
Çok zor atlattım cnm iki sene zor atlattım hastanede yattım bi kaç kere psikolojik ilaçlar filan kullandım bir sürü geçti şükür ama iki üç sene sürdü yani
tarafından
Kız şakası olmaz bu işlerin vallahi timarhaneye gonderiyorlardi nerdeyse aklımdan oluyordum ayy çok kötü ya ugrasmasin birdaha büyükler el atsın anası babası yok mu konuşsun
tarafından
Ölümden döndüm ben
0 oy
tarafından

Görümce mal galiba tovne estağfurullah tv acimde izlim kafam dagilsin korktum ben:alien: ayyy böyle islerin şakası olmaz

(716 puan) tarafından
Gelde anlat yeni burdan gitti yine geldi napim diye korkmuş ama halada burnundan kıl aldırmıyor kendisine yazık edecek onun için üzülüyorum
0 oy
(134 puan) tarafından
Kendi başıma geldi canım ben öyle inanırım ama uğraşmam izlemem sık sık film bile ama bi sabah uyandım elime bi baktım kırmızı kokladım kına kokuyor bildiğin çok şaşırdım arkadaşıma gösterdim anlattım bi hocaya sordu hoca demiş 3 harflilerin düğününde bana da kına yakmışlar vs vs aradan 4 sene geçti sonra ertesi gün kayboldu elimdeki kına çok sasirmistim ama bu tür şeyler var
(716 puan) tarafından
Musallat olma mevzusu oldu peki sende yani hoca dedi mi öyle birsey
(134 puan) tarafından
Yok yok olmadı ertesi gün geçti zaten
0 oy
(170 puan) tarafından
Gorumceni bilmemde sen gorumcenden uzak dur :) Nasıl bir akıl ondaki tövbe tövbe
(716 puan) tarafından
Valla bende uzak durmak istiyorum ama az önce burdan gitti sanki hocayim 'ne yapayım diyor çok söyledim ama o zaman dinlemiyordu şimdi bile bizi dinlemedin dediğimizde sinirleniyor
(170 puan) tarafından
Eşine söylesen yengen korkuyor bir daha onunla bu konulari konuşma diye uyarsa dinler mi acaba abisini
(716 puan) tarafından
Ben kaç kez uyardık annesigil kaç kez kızdı artık öyle yapmış zerre korkmuyorum. Gerçi bu ara duygularımı yitirmiş gibiyim ya hayırlısı
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Bende hamileyken elime kına yakılmıştı.

Hatta burda ilk sorum da o 

Akşam silinmişti.

Korkunç ya..

Allah hepimizi muhafaza eylesin
(716 puan) tarafından
Peki sonra 'ne oldu canim
(13,702 puan) tarafından
İlk postuma bak kuzu,delirmistjm nerdeyse elimi bulasik teliyle parçalanmıştım çıksın diye ovmustum elimi..
Çok korkmuştum.
Annem  korkmym diye melek varta karnında Allah yakmıştır falan dedi ve ben ona inanmak istediğim için inandım..
0 oy
(119,340 puan) tarafından
Kiz o kina olayina tipta mantar diyolar
(716 puan) tarafından
Biliyorum canım ama görümcem çok didikledi sadece kına değil gölge görüyormuş ayak sesleri ona sesleniyorlarmis
(119,340 puan) tarafından
Ne diyim allah yardimcisi olsun oyke seylere kafa takarsan musallat olurlar
0 oy
(648 puan) tarafından
Ben lise zamanlarimdaydim benimde elimde kına yakmislardi sabah kalktim şok olmustum ertesi güne bişey kalmamıştı , şuan senin bu yazdıklarına şok oldum hiç birsey başıma gelmedi de . İnşallah öyle birşey yoktur çünkü aklımda soru işareti bıraktın .
(716 puan) tarafından
Ya hocalara inanasimda gelmiyor bir yandan telefondan nasıl anlıyorlar ki gerçi adını soyadını falan alıyorlarmis biri resim istemiş annesinin adını falan 'ne bilim bende anlamadım gitti
0 oy
(518 puan) tarafından
Tek birşey söyleyeyim soyle uzak dursun,musallat olursa gerçekten ölüme kadar gider,evinizi sahiplenir size rahat vermezler çok şey yasadim anlatmam ama biliyorum aklını oynatır gerçekten iletime geçmeye baslarlarsa yaşı küçük
(716 puan) tarafından
Sanmıyorum bu saatten sonra uğraşsın. Ama hoca demiş bunu başımdan def etmek gerekir bunun içinde haftalarca ugrasmak lazım 3 4 bin civarı tutuyormuş
(518 puan) tarafından
Evet eşimin bir arkadaşı kaç sene önce 3000 verdi Allah'ım korusun ya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 497 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tuba Y (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 780 göst.
0 oy
2 cevap 103 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrtnurself. (0 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,377,975 cevap

34,863 kullanıcı

...