0 oy
2,720 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

image

image

kızlar işte benim kara kızım benim dünyadaki cennetim sonunda aldım kucağıma nefesi nefesim oldu, varlığıyla huzur bulduğum, baktıkça doyamadığım❤️  yoğun bakımdan Kendi istediğimizle çıkardık imza atarak eşimle.. Nedenini sorarsanız bizim için önemli olan kızımın beyni ve sıvı toplanıyor malesef kemik gelişmemiş yattığı yoğun bakımda da bunlara müdahale edilmiyordu ciğeri için tutuyorlardı. Ve bizimde biran önce çocuk nöroloji ve beyin cerrahlarına göstermemiz lazımdı miniğimi ki müdahale edilebilsin. Bizde Bi tanıdık aracılığıyla iyi Bi çocuk nörolojiye randevu ayarladık oda yarına gerçi kaç gün önce aldık randevuyu ki kızı çıkartır çıkartmaz götürcektik..  Eğer çıkarmazlarsa imza atıp çıkacaktık dediğimizide yaptık dün akşam üstü aldık miniğimizi ve bugün bizimleydi 12 günlük Bi yoğun bakım süresi bitmişti elleri kolları ayakları mosmor yavrumun inşallah evinde de bişey olmaz gözüm üstünde sürekli ve yarın nörolojiye gitçez inşallah ordan da kötü Bi haber almayız kızlar ve inanın  o kadar çok mutluyum ki ayaklarım yerden kesilmiş gibi size önce haber vereyim dedimm ❤️ hepinizi çok seviyorum yine sizi haberdar ederim ben dualarınızı eksik etmeyin kızımdan teyzeleri  ❤️

65 Cevaplar

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Caniiim cok tatli)Insallah iyi guzel haberler alirsiniz)Dualarim hep sizinle)
-Reklam-
0 oy
(351 puan) tarafından

Hoş gelmiş miskin bebek:D:D

0 oy
(127 puan) tarafından
Ayyyyy cok sevindim yaa insallah norolojidende hayirli haberler gelir canimm. Allah su mubarek gunlerin hurmetine evladina sifa versin insallah
0 oy
tarafından
Oy maşallah ne güzel bi melek o annesi ❤ Rabbim  size bağışlasın en güzel haberleri almayı nasip etsin inşallah ❤ Allahım o minik meleği korusun çok amin ❤❤
0 oy
(1,567 puan) tarafından

Masallah gozunuz aydin  cok sevindim insallah hayirli haberlerle gelirsiniz <3 :)

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 1,687 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 752 göst.
0 oy
48 cevap 3,259 göst.
0 oy
27 cevap 1,517 göst.
3 Ekim 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu

379,457 soru