0 oy
2,712 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

image

image

kızlar işte benim kara kızım benim dünyadaki cennetim sonunda aldım kucağıma nefesi nefesim oldu, varlığıyla huzur bulduğum, baktıkça doyamadığım❤️  yoğun bakımdan Kendi istediğimizle çıkardık imza atarak eşimle.. Nedenini sorarsanız bizim için önemli olan kızımın beyni ve sıvı toplanıyor malesef kemik gelişmemiş yattığı yoğun bakımda da bunlara müdahale edilmiyordu ciğeri için tutuyorlardı. Ve bizimde biran önce çocuk nöroloji ve beyin cerrahlarına göstermemiz lazımdı miniğimi ki müdahale edilebilsin. Bizde Bi tanıdık aracılığıyla iyi Bi çocuk nörolojiye randevu ayarladık oda yarına gerçi kaç gün önce aldık randevuyu ki kızı çıkartır çıkartmaz götürcektik..  Eğer çıkarmazlarsa imza atıp çıkacaktık dediğimizide yaptık dün akşam üstü aldık miniğimizi ve bugün bizimleydi 12 günlük Bi yoğun bakım süresi bitmişti elleri kolları ayakları mosmor yavrumun inşallah evinde de bişey olmaz gözüm üstünde sürekli ve yarın nörolojiye gitçez inşallah ordan da kötü Bi haber almayız kızlar ve inanın  o kadar çok mutluyum ki ayaklarım yerden kesilmiş gibi size önce haber vereyim dedimm ❤️ hepinizi çok seviyorum yine sizi haberdar ederim ben dualarınızı eksik etmeyin kızımdan teyzeleri  ❤️

65 Cevaplar

0 oy
(104 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim dahada guzel haberler vermeyi nasip etsin merakla senden haber bekliyorum Rabbim kendine bu kadar gonulden teslim tevekkullu anneyi dermansiz birakmaz Rabbim sabrını gücünü artırsın senin yazdıklarini okuyunca annelik bi insana ancak bu kadar yakisabilirdi diyorum Rabbim yuzunuzu hep guldursun İnsaallah guzel haberler duymayı nasip etsin melek gibi kucuk kuzu Rabbim onu muhafaza etsin insaallah 
-Reklam-
+1 oy
(845 puan) tarafından
 Masallah cok tatli allah bagislasin.Rabbim sağlıklı sihatli büyümesini nasıp etsin canım inşallah birseyi çıkmaz allah hayırlı uzun ömürler versin 
+1 oy
tarafından

Ayyy canım yaa çok sevindim gözüm doldu valla sevinçten iyi mi durumu melegimin<3 rabbim uzun ömür versin inşallah

+1 oy
(9,652 puan) tarafından
Melek melekk bu ❤ rabbim inşallah sağlıkla sizlere bağışlasın sana eşine ailelerinize..  inşallah daha iyi haberlerde vereceksin ben inanıyorum buna dualarımız seninle.. yavrunlaa❤
+1 oy
(581 puan) tarafından
Yaa Kurban olurum ona ben ya. İnsallaj güzel haberler alırsın annesi. Yavruna kavuştun sonunda. Allahım yardımcınız olsun bebeğin toparlar umarım en yakın zaman da
+1 oy
(588 puan) tarafından

Insallah hayırlı haberleri alırsınız canm rabbim kuzuya şifa versin sana bağışların sen harika bi annesin rabbim yardımcınız olsun dualarımdasınız seviliyorsunuz <3

0 oy
(1,430 puan) tarafından

Allahım yarabbim maşallah ya bu nasıl güzellik kuzum benim <3 rabbim inşallah güzel haberlerle dönmenizi nasip etsin dualarım sizinle 

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Canım en güvenli yer annesinin yani tadını çıkar bu anın bisey olmaz Allahın izniyle yarın hayırlı haberlerini bekliyoruz iyi düşünelim ki iyiliği çağıralım tevekkül Allah. Yavruya bak oh yumuşacıktır o şimdi mis gibidir 
0 oy
tarafından

Canım bnim sendn gelen güzel habere çok mutlu oluyorum Rabbim yavrunu yavrularımızı korusun bizlere bağışlasın inş tüm sıkıntıları biter sağlıklı bir ömrü olur <3

0 oy
(2,423 puan) tarafından
Kiz melek bu yaaaa allahım ayırmasın sizi bu çok tatlı ya ❣❣
0 oy
(71 puan) tarafından
Rabbim kuzunu sana bağışlasın İnşallah yarında hiç bişeyi Yok denir evinize mutlu bir şekilde dönersiniz bu arada çok tatlı Maaşallah subhanallah duaların kuzun için canım
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Sevindim senin adına kuzum rabbim şifa versin inşallah yavrunu sana bağışlasın güzel haberlerini bekliyoruz inşallah kuzum dualarım seninle tatlım rabbim evlat acısı yaşatmasın inşallah tatlım benim ❤️❤️❤️❤️❤️gözün aydın canım benim inşallah diğer hastanede daha güzel haberler ile çıkarsınız kuzum benim 
0 oy
(124 puan) tarafından

Allahimmm cok tatli ya masaallah :angel: Allah acil sifalar versin insallah. Melek gibi ya Rabbim korusun onu<3

0 oy
(1,886 puan) tarafından
Allah'ım kurban olurum ben ona ya kuzum çok sevindim senin adına rabbim inşallah bol bol şifa versin yavrumu size bağışlasın dualrım sizinle maşallah ya rabbim korusun çok tatlı♥♥♥♥
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hadi gözünüz aydın canım rabbim şifasını verirse İNŞAALLAH   teknoloji çok ilerlemiş İNŞAALLAH yarında müjdeli haber alırsınız kurban olduğum RABBİM  kimseyi darda şifasız bırakmasın senini Mizgininide İNŞAALLAH 
0 oy
(901 puan) tarafından
Rabbim şifa versin hic ayrılmayın inşallah canım ya bu hayırlı ramazan ayı hurmetine güzel sonuçlar alır yavrunla yuvanda musmutlu olursun kucağına da çok yakışmış.belki hatirlamazsin ama o sıvı şantla flaan halledilir dualarimiz seninle. ❤
0 oy
(4,758 puan) tarafından
O kadar dua ettim ki yasin okudum senin için kızın için tatlım 
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Oyy kuzum masallah<3

Insallah temiz cikar tum sonucları<3

0 oy
tarafından
Gözün aydın canım benim rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Çok sevindim canim hayırlı haberler alırsınız yarın da insaallah. RABBIM şifa versin kuzuna ❤❤❤❤

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 1,680 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 745 göst.
0 oy
48 cevap 3,246 göst.
0 oy
27 cevap 1,511 göst.
3 Ekim 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu

377,811 soru