0 oy
550 göst.
Diğer kategorisinde (251 puan) tarafından
tarafından kapalı

Arkadaşlar etkinelenler girmesin lütfen çünkü kötü oldum bende atmamın sebebi bu videoya ünlü haber ajanslarini etiketleyin biran önce bu yavrucak kurtulsun bugün aklımdan hiç çıkmadı show habere de attım ne yapabilirsek elimizden ne gelirse yapalım lütfen hepimiz birer anneyiz ve anne adayız vicdanım el vermedi susmaya beğenin videoyu kaydede tıklayın kesfette çıksın ne kadar yayilirsa o kadar iyi o yavrucak için :'(:(

notu ile kapatıldı: Bu tarz video paylaşımı yasaktır

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Etkilenmeyen insan olmaz bu konuda lütfen paylaşmayın insanin ici sizliyo 
(251 puan) tarafından
Haklısınız ama biz girdugumuzden etkilenmeyelim diye Atmasam o çocuk o izdiraba dayaniyor buna insanın içi el vermezki
tarafından
Atsak ne olcak ki canm buraya hiç bir anlamı yok devletin ulaşa bilcegi yerlereatmak gerek burda daha çok görüyoruz icimiz yanıyo ☹
(251 puan) tarafından
Buraya atmamın sebebi verdiğim linke basıp haber ajanslarini ünlü insalnlari etiketleyin o cucugu kurtarmak
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Anne demeyin Allah askina boyle pislikler anne baba değiller 

Rabbim kahru perişan eylesin.
(251 puan) tarafından
Cani bu annelligi hakedemez böyleleri Allah'ım onu perişan eyle yarabbim
0 oy
tarafından
Bu video dünde konuşuldu burda sanırım bebek şu an iyiymiş tabi ne kadar doğruysa artık
(251 puan) tarafından
İnşallah dogrudur ben bugün gördüm hiç aklımdan çıkmıyor o yavrucak :(
tarafından
Dün ben onun stresinden sabah 5 E kadar uyuyamadım
(251 puan) tarafından
Çok özür dilerim bidaha hatirlattigim için ama yapabilecek başka bişey gelmedi elimden o linke ne kadar yorum beğeni gelirse ne kadar insan ulaşırsa çabuk kurtulur diye düşündüm ama çocuğu almışlar heralde kadının elinden
tarafından
Evet inşallah almışlardır özüre gerek yok hepimiz hassasız video çok kötüydü sende etkilenmişsin
0 oy
(45 puan) tarafından
Bulundu annesi yapmış annesini tutukladılar bebek şuan babasının yaninda iyiymiş durumu Allah belasını versin.
(251 puan) tarafından
Ay inşallah dogrudur bu o kadini ifşa edip hapishanede isgenceye soksalar keske
0 oy
(10,510 puan) tarafından

Izledik izliyoruz ve etkisinden çıkamıyoruz atmasanız olmaz mi.kendi içinizde duanızı etseniz paylaşsanız

Bundan etkilenmeyen olur mu hiç cnm 
(251 puan) tarafından
Öylede bu çocuk o izdirabi çekerken biz videosuna dayanamiyoruz diye göz yummak istemedim
(10,510 puan) tarafından
Cnm saten dün atıldı inan çok zor bir durum ama elimizden gelen daha fazla şey olsa keşke
(251 puan) tarafından
Ben görmedim paylasildigini hatta hep bakındım eğer biri paylasaldigink görseydim hiç paylasmazdim kusura bakmayın :(
(10,510 puan) tarafından
Kız ne kusuru yaaa sende
Sadece söyledim canım
0 oy
tarafından
Allah onun belasını versin Kahhar ismiyle kahretsin şerefsizz adi köpek şu an elime geçirsem onu öyle bir döverim ki bütün kemiklerini kırarım Allahım fırsat verme ya Rabbim böylelerine 
(251 puan) tarafından
Amin canm ya o çocuk hiç aklımdan çıkmıyor Allah'ım ne insanlar var yarrabbim insan diyemiyorum bile cani bu cani
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Canım bu dün çıktı ortaya suriyeli aileymiş anne tutuklanmış bebeğin durumu da iyiymiş 
(3,823 puan) tarafından
Doğru mu bilmiyorum bir arkadaş daha paylaşmıştı oradaki habere göre öyle https://www.instagram.com/p/CEvAFlHDh5J/?igshid=8bbew1htmkjs
(3,823 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/CEv1Iq-DDuL/?igshid=pig1dqvh05ao
Çocğun son hali adam orda diyor ki bebek kadının ikinci kocasından kadına büyü yapıldı kadın akli dengesini kaybetti bu adamda komşusuymuş
(251 puan) tarafından
İçim hala rahat değil çocuğun o olduğu bile belli değil net görünmüyor ama dilerim ki inşallah odur ve birdaha bu acılara maruz kalmaz inşallah
(3,823 puan) tarafından
İnşallah canım hepimizin temennisi o
tarafından
Benim de içim hala rahat değil bebek şu an nerde belli değil net bir şey yok ortada
0 oy
tarafından
Arkadaşlar lütfen bunları paylaşmayın ya gece gece şuan hüngür hüngür ağlıyorum lütfen o çocuğun boğazı sıkıldığındaki o bakışı içimi parçaladı Allah belasını versin 
(251 puan) tarafından
Özür dilerim canm dayanilcak gibi değil ama acıyı o çocuk çekiyor ve onun için elimden başka bişey gelmedi
tarafından
Anlıyorum canım seni
(251 puan) tarafından
Hakkınızı helal edin gece gece üzdüm hepinizi :(
tarafından
Helal olsun canım inşallah Rabbim hepsini görüyor onları cehennemde odun niyetine yakar inşallah
0 oy
(106 puan) tarafından
Kalbim yandı resmen canim yandı öldüm sanki. Ya Rabb nasıl bi cabi bu 
(251 puan) tarafından
Amin canm inşallah böyle uzdugum için seni hakkını helal et benim yüzümden izlemek zorunda kaldın sende
tarafından
Yok helal olsun bugun iki kere denk geldim.ama tamamini izleyemedim senden sonra arkadas paylasti onunkinde izledim icim yaniyor içim basiıma agrilar girdi insan müsvettesi  dilerim zorla bogula bogula dayak yiye yiye can vrrir ne demek cocugun bogazini sıkmak ne demek ALLAH  korkusu olmayan pislikkkkkkkk
(251 puan) tarafından
Çocuğu kurtarmislar diyorlar paylaşım yapmışlar da ne kadar doğru bilemiyorum
tarafından
Insallah ama o.kadinnnnnn dilerim en kötü  seiklde geberir
(251 puan) tarafından
Amin amin inşallah kahreylesin rabbim onu azabına tutsun ölmeyı dilesin de Allah'tan o işkencelere maruz kalsin insallah

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 681 göst.
+1 oy
6 cevap 280 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 461 göst.
21 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 454 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu