0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (5,452 puan) tarafından
4 gunde kendımı sakat gbı hisedyorum ayy ne zor parmaklarım kollarım hele belim nasl ağryor uyuşuyor sanki sakat olmuşum yaa szce alşrmym geçermi yada :(((

7 Cevaplar

0 oy
(44,800 puan) tarafından
Aynisi bendede var uyurken bile oluyo.sinir sıkısmasindan supheleniyom
(5,452 puan) tarafından
Akşam nasl ağryor dimi yatınca ayy çığlık atyorum resmen
(44,800 puan) tarafından
Ooo hemde  nasil dun kuafore gittim kaslarim icim kiz alttan ustten elinle gerdir dedi sal elim.de havada 2 dk sonra.uyustutu agrida 1 dk dedim elimi indircem dedim dayanamadim yaniyodu bi yandanda
(5,452 puan) tarafından
Ben napacm blmiyorum valq mesaj ble yazamıyorum :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zamanla alışırsın canm 
(5,452 puan) tarafından
Vlla İnşllah
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Alışırsın alışırsın 
(5,452 puan) tarafından
İnşşalah yaa kırıldı parmaklarım:(
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bebek kaç günlük biraz büyüsün yatarak emzirmeye alıştır çok rahat
(4,040 puan) tarafından
Aaa onu bilmiyordum annemin ilk kızı 3 aylikken yatarak emzirirken annem uyuyakaldigi için vefat etmis. Ben o yüzden hep korktum 8 aylıktan sonra emzirmeye başladım o zamana kadar arkama yaslanarak kucağımda emzirdim kolum için hiç problem olmadı.  Yatarak emzirmek acayip rahat çocuk yan dönerek emiyor direk uzanarak degil
(5,452 puan) tarafından
Yaa yenı doğum yaptm ama galıba kendımı kasıyorum ilk doğumum gerçektn çok zorlanıyorum bide sol göğsümü tutmuyır napacmn hiç blmıyorum :(
(2,267 puan) tarafından
Israrla ver canim benim oğlumda sağı tutmuyordu zorla alıştırdım
(5,452 puan) tarafından
Allaşkına nasl tutu bebğm sankı yalıyor ama içine çekerek emmiyor gerçektn çok üzülüyorum pombayla çekiyorum ha bire sağı tek emmiyor aç kalyor vala mecbur tutacak ağlıyor eşimde hemn sağı ver dyor solu tutmayınca çok yoruluyıruz ikimizde bnm goğsum başı kalın braz sen nasl çıkarttın bebğin tutu
(4,040 puan) tarafından
Benim de öyle diye bir tanesini tutmuyordu silikon uc aldım eczaneden hallolur sorun
0 oy
(3,024 puan) tarafından

Kuzum sen once kendini dusunecen emzirmeden once sen en rahat ve komforlu pozisyonunu bulucan ardından bebegi emzirmeye basla yoksa mahvolursun o zamanla tecrube olur birde surekli ayni pozisyonu yapma 

image

(5,452 puan) tarafından
Ama yenı doğum yaptm sürekli aynı pozisyonda veryırumn bşka pozisyonu sıkıntı olmaz mı galıba kendımı kasıyorum bide yerimi yapyorum rahat bir şeklde emzdryırum tam artık elim kolum belim tutuluyor akşamları yatamıyorum sürekli kırt dye ses çıkıyor yaa
(3,024 puan) tarafından
Canta tutusu dene istrrsen bi
(5,452 puan) tarafından
Tmm ben ekran profili çektm Allah razı olsun
0 oy
(622 puan) tarafından
Canım ben emzirme yastığı kullanıyorum. Kafasinin altinada yumusak babynestin yastığı var onu koyuyorum. Arkama yaslaniyorum. Ağırlığını hiç hissetmiyorum. Emzirme yastigini dene kesin. 

Bazen yastiksiz emzirdigimde ağır oluyor. Bebek de yastikla daha rahat ediyor.
(5,452 puan) tarafından
Kafasının altına battaniye falan koyuyorum kolumlada mecbur tutuyorum yeni doğmuş bebk bide 36 haftalık çok küçük korkuyorum ya
(622 puan) tarafından
Benim bebeğim de 38hwftalik doğmuştu canım emzirme yastigiyla emzirdim hep. Elinde iki büklüm olur asıl
(5,452 puan) tarafından
Vala yastık iyiyse bnde alyaım yaa
0 oy
tarafından
Alışırsınız yazmışsınız ama 5 ay oldu alisilcak gibi değil:(
(5,452 puan) tarafından
Bnde alışacamı sanmıyorumm vala
tarafından
Git gide daha çok kilo aliyorlar bide benim oğlum oturduğum zaman emmiyor ayakta dolasmami istiyor oyle uyuyor :(
(5,452 puan) tarafından
Vala bnn sancım oluyor emzdrınce bde dikişliyim daha ilk bebegm yaa ondan

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 247 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde Şansımbebegim (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 263 göst.
25 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 979 göst.
2 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,452 puan) tarafından soruldu

384,669 soru

11,506,929 cevap

35,160 kullanıcı

...