0 oy
1,232 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından
Biktim usandım artık ilgisizlikten hiç bir şekilde bu adam bana ilgi göstermiyor her zaman yatıp uyuyor! 2 yıldır bu böyle ben bununla evlendigimde 17 yaşımdaydım daha felçli annesi vardı bakmayı kabul ettim ama bakmak nasip olmadı! Vefat etti sürekli kendi yasitinda birini bul diyor bana aramızda 16 yaş var biktim artık yanimda yatmak bile istemiyor bugün sabah şakaya vurarark sen oturma odasında yat ben yatak odasında dedi sürekli böyle kaldıramıyorum! Alttan aldıkça işte çıkıyor dayanamıyorum ben biraz öncede kavga ettik ! Yarın vosanma davanı aç ayrılalım dedi bende tamam değil git dedim.. zaten 2 kez de kârı kız olayi oldu 10  günlük evliyken hayat kadınını aramıştı geçende twitterde birşeylere bakmıştı almicam eve kararliyim şimdi otur konuş sakince diyeceksiniz ama bu çok farklı bir insan  oturup konuşulacak biri değil içimi rahatlatmak istedim

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çözümü yazmışsın işte alma eve defolsun gitsin kendisi açsın davayı sen açma o açsın mahkeme masraflarını da ödesin nafakanı da al otur evinde 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benimde eşimle aramda 15 yaş var beni çok seviyo değerde veriyo hakkını yiyemem ama kafalarımız uyuşmuyor ben ilgi isterim daha çok gezmek güzel şeyler yapmak isterim o gereksiz bulur çocuk muyuz der hep soğumak için illa şiddet ihanet gerekmiyormuş bunu anladm severek evlendim ama olmayınca olmuyor ben sadece 1 kez ona dedim boşanalım hatta 1 hafta önce falandı ben gittim de arkamda geldi geri zorla eve getirdi bırakmadı ayrı kalınca anladım ki sevgi saygı varsa boşanmak gereksizmiş 2 gün içinde birbirimizin değerini anladık şimdi çok daha iyiyiz inşallah sizde Bi orta yol bulur aranızı düzeltirsiniz kuzum Allah yardımcın olsun
(501 puan) tarafından
Bende senin dediğin gibiyim cnm aynı bnmkide ama beni sevdiğinde şüpheli

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 374 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde seoz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 538 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde sadiye (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,697 göst.
23 Nisan 2019 Aile kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu