0 oy
513 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından
Esimle her konuda kavga ediyoruz elimden hattimi falan aldi umrumda degil alsin ufak seyde kavga ufak seyde bosayacam falan diyo bende bosa diyorum ben artik ufak seyden kavga cikmasindan yoruldum be ben esimi cok seven biriydim kendimden bile cok severdim ona bisey olsun istemezdim ama simdi o yok ona bisey olsun uzulmem bile icimde sevgi yok cunku artik simdiye kadar hep karsiliksiz sevmisim ben surada 11 aydir evliyim hersey bitti bende ve 8 aylik da hamileyim keske diyorum hamile kalmasaydim o zaman ceker giderdim bidakka bile durmazdim bunca seye ragmen hata dunku postada bahsettim esim beni aileme tehdit etmekle sucluyo die dun aksam yine ayni kelimeyi kullandi sen dedim adam olsan benim namusumu benim gecmisimi konusmassin dedim ben adamim diyo boylemi adamsin sen dedim bende arkadaslar cok yoruldum bekarken ailem tarafinda dislandim istenmedim simdi de ayni seyleri esimde yasiyorum nefes alacak gucum kalmdi artik icimi doksem burasi almaz yazacaklarimi bunlar daha hic onlarin yaninda uzun oldu hakkinizi helal edin canlarim doktorum dedi sinir stres yaparsan bebegin sorunlu dogar dedi sinir stresten uzak dur dedi ama nerde esime de dedim birsey olmaz diyo hala devam ediyo cok korkuyorum arkadaslar

5 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşin ailenle hangi konuda tehtit ediyor 
(5,311 puan) tarafından
Evet cnm
(38 puan) tarafından
Hic gonderemiyormusunuz
(5,311 puan) tarafından
Gönderemiyorum cnm
(38 puan) tarafından
Benim yazdiklarim geliyomu
(5,311 puan) tarafından
Evwt ama maile
-Reklam-
0 oy
tarafından
RABBİM yar ve yardımcınız olsun inşallah cnm 
(38 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Burdaki postların çoğu eşimden soğudum RABBİM YARDIM ETSİN 
(38 puan) tarafından
Amin cnm mutlu olanlarda kocalarinin degerini bilsin
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bekarlık ta yasadığı in şeyleri nasıl ispat edecek etse de zaten ailen dışlamış ne önemi var. Tek diyeceğin şu. Sen boşanmayı kafaya koyduktan sonra ister ailen yanında olsum ister olmasın. Devlet var. Kimseye ihtiyacın yok. Kendin çalışr kendine ve bebeğine bakarsın. 
(38 puan) tarafından
Ben bakarim canim o sıkıkinti degil tek seyim evladim boynu bukuk buyumesin die birkere biraktim gittim 6 aylik ken ayrilma asamasindaydim ben cocugumun yuzunu goremiyecem die agladi bikere kaybetme asamasina geldi deger bilmedi ikincide hep gidince anlar degerimi
0 oy
tarafından
Soylerse soylesin, korktugunu belli etme yuzu varsa arasin soylesin. Madem bu zoruna gidiyodu neden aldin derler adama. Kendini de ezdirme hamile olman hic bisey degistirmez boyle omur gecmez. Ailen sahip cikmiyorsa uzaklastirma al otur evinde. 
(38 puan) tarafından
Diyorum zaten tek korkum allah soyle dedim aradi annemi soyleyemedi korkum yok kimseden umrumda degil kimse bende gecmisini acinca ben erkekyim bana bisy olmaz diyo
tarafından
Terbiyesiz aklinca seni korkutmaya calisiyo hic ezdirme kendini. Kendi erkekmiste baska bi erkekle mi beraber olmuss diger kizi neden dusunmemis madem utanmaz
(38 puan) tarafından
Benden bekar kardeslerime ablalarima tavsiye akli olan evlenmesin basta boyle degiller bunlar alincaya kadar hersey karni doyuncaya kadar erkeksizde yuva olur herkese tavsiyem evlenmeyin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 361 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde seoz (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 158 göst.
14 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadime665577__ (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 361 göst.
9 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 356 göst.
8 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Busraıbrahım (335 puan) tarafından soruldu

378,181 soru

11,318,893 cevap

34,764 kullanıcı

...