0 oy
1,224 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Sadece yuvarlak iğne ucu kadar delik var ne olacak bilgisi olan başına gelen varmı

Akıl dağıtacağınıza yardımcı olun annesi bakmamı istedi normal mı diye iki kız çocuğu annesiyim Bakınca küçücük bebeğe napıyorum yiyorum mu çocuğu içiniz kötü ki kötü düşünüyorsunuz bebek ilk doğduğu zamanlar ablası değiştirmiş sexsryanlı olduğu için ve normal demiş doktorda ilk şüphelendiği zaman normal demiş ama hiç orası yok ahlak bekçiliğini az ötede yapın 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başka Bi doktora daha götürsün sonuçta her doktor doğru teşhis koyamıyor . 
-Reklam-
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Nasıl normal sanar ya hıc bilmiyorsa kendinden bilsin yani oda kadın sonuçta aynı ne farkı var buraya sormak yerine doktora görürseniz daha mantıklı cahilliğin bu kadarı olur yani 
0 oy
(2 puan) tarafından
Çift cinsiyet ki olabilir 
0 oy
tarafından
Başka doktora götürsünler canım. Kapanma olabilir. Bebek bakımı bölümünde bir bayan yazmıştı doktoru krem vermiş, kremle acılmazsa ilerde ameliyat demiş. 

Düzenli silerken orayı kontrol etmek önemli tabi. 

Benim annem kız cocukları erken oturtuldugu zaman ya da silinmedigi zaman kapanır diyordu. Bende dikkat ediyorum her zaman kızıma
0 oy
tarafından
Yawww he he hepiniz burda ahlak bekçisi oldunuz,

Ozelinizi, akıntınizi, kanlı bezlerinizi, yatak odası içinde olan fantazilerinizi anlatınca ayıp değil namahrem değil 

Burda bir anne böyle sordu diye hepiniz ahlak ve edep bekçisi kesildiniz, asıl bu saçma sapan yorum yapanların beyninde şüphe ederim...

Bı gidin işinize ya ahlak bekçileri ...
tarafından
Yaran mi var gocunuyorsun sen , kim önüne kemik attida sen konusuyorsun fazla havlama benim verdiğim cvpta cik senin gibiler benim ayakkabimin bagcigi olamaz terbiyesizlik yapma ben senin cvbina müdahale ettim mi ki sen benim yaptığım cvba müdahale ediyorsun,

Seninle laf dalaşına girip kendimi fazla seviyesislestiremem senin gibiler nooo nooo ?

Lütfen beni kendinle uğraştırma zamanima yazık sana değmiyor
(377 puan) tarafından
Bende yorum yaptim oraya gozlerin bozk heralde. Bilip bilmeden sacma sapan yorumlar yaparsan hakkinada razi olcaksin. Bde seviyene inemem dyp dengesz dengesz konsyosn. Bsey dymmi cok komksn :))
tarafından
Ben sana diyorum ki benim yaptığım yorumun altına yorum yapma , senin gözlerin bozuk ne yazdığımı tekrar oku :)

Benim dengem senin tartacagin birşey değil canummmcugummm ;)

Ayy komik mi olmak offf harika birşey :))) puhahaj

Neyse neyse ben öyle lafları kafaya takan birisi değilim dadlummm hadi iyi geceler :)))

Gidip biraz komiklik yapayım dengesiz dengesiz oyun oynayayim :))) mucuk öptüm seni ;)))

Bu arada hakkinada razı olacaksın diye bi şey yazmisin , benim hakkımı ancak Allah verir ben razı olrum , kulların vereceği hakkk vız gelir tiriz gider :)))) hahahahasjsjsj gece gece güldüm yaa hihi
(377 puan) tarafından
Tamam sensn ;)
tarafından
O kadar doğru konuştun ki ayakta alkışlıyorum seni yardımcı olacakları yerde linçlediler.. Sadece soru sordum fotoğraf çekip atmadım ya hakkım helal değil hiç birine o kadar ki üzüldüm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 713 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 380 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 419 göst.