0 oy
1,218 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Sadece yuvarlak iğne ucu kadar delik var ne olacak bilgisi olan başına gelen varmı

Akıl dağıtacağınıza yardımcı olun annesi bakmamı istedi normal mı diye iki kız çocuğu annesiyim Bakınca küçücük bebeğe napıyorum yiyorum mu çocuğu içiniz kötü ki kötü düşünüyorsunuz bebek ilk doğduğu zamanlar ablası değiştirmiş sexsryanlı olduğu için ve normal demiş doktorda ilk şüphelendiği zaman normal demiş ama hiç orası yok ahlak bekçiliğini az ötede yapın 

25 Cevaplar

+3 oy
(229 puan) tarafından
Bana hiç inandırıcı gelmedi bir anne çocuğunun altını 1 yaşına gelecek hiç açmayacak vajinasında anormallik olduğunu anlamayacak açıp sana gösterecek ya ben ana deilim ya insanlar b tuhaf.
-Reklam-
+1 oy
(119,346 puan) tarafından
Kizi kac yasinda ve nasi yok 
tarafından
1 yaşına girecek iğne ucu kadar delik var
(119,346 puan) tarafından
Yuuuh 1 senedir niye goturmemisler dr a
tarafından
Bilememiş bana gösterdi normal mı diye ben farkettim
(161 puan) tarafından
Kuzu senin iki kızın varmış sen anlarsin sence normal mi
tarafından
Anlamadım?
+1 oy
(610 puan) tarafından
Doktora gitmedimi nasıl yok kapalıdur belki ameliyat olmasj gerekir
tarafından
Evet kapalı sadece iğne ucu kadar açık
(610 puan) tarafından
Bu bir hastalık bunun için ameliyat olması lazım daha büyümeden götürsün hastaneye o yapışık oluyor Allahın vergidi işte dr ameliyatla açıyyor hemen ihnal etmesin
+1 oy
tarafından

Bi doktora götürsün daaa ablası değiştiriyo altını ne demek yanii o anası kendisi yapsaydı görürdü evladının ne eksiği gediği var belki önemlidir söyle götürsün hastaneye hemen 

+1 oy
(283 puan) tarafından
Ya yapisiktir kıyamam ameliyat olması gerek
0 oy
tarafından
Nerden bilelim bukadarini da Allah aşkına niye doktora götürmüyor 
tarafından
Oda bilmiyor normal sanmış
0 oy
(961 puan) tarafından

Doktora gitsin canım kaç aylık 

tarafından
1 yaşına girecek
(961 puan) tarafından
Canım böyle bir şey ihmal edilir mi hemen doktora götürsün
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Doktora goturmedi mi? 
(3,669 puan) tarafından
Tövbe yarabbim bu kızın vajınasını falan temizlemıyor mu yıkanıyor mu  kör mü ya
 Büyük ihtimal ameliyat olur hemen genel cerrahi gotursun
(292 puan) tarafından
Estağfurullah töbe ablasının değişmesi için o yerinden kalkamicak kadar hastadır ya eli kırıktır 1 yıldır ya aklı başında değildir ya ciddi sorunları vardır. Ve gelelim ablaya ablaysa mantıken ondan büyük oluyor böyle bi kadın nasıl farkedemiyor
(3,669 puan) tarafından
Tabi bakan olunca fırlat fırlt cocuk yap gerisi ne bakan var yazık ya
(10,411 puan) tarafından
Amma konuştunuz yaa sağlık sorunu ve doktora götürmesi gerek insanlık hali belki annesi anlamıştır belki normaldir kadın evham yapmıştır bı sakin olun yol gisterin güzel kardeşlerim
(3,669 puan) tarafından
Valla evham yapılmayacak gibi degil ki cocuga bakmadığı ıcın görmemiş herkesin kızdıgı nokto bu o bebek daha ben sakınce susamam doktora gıtmedınıde bilir herhalde zaten herkes yazmıs
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Allah askina 1yasina kadar akli nerdeymis?Doktora gotursun
tarafından
Normal sanmış şimdiye kadar hiç bebek değiştirmediği için
(6,203 puan) tarafından
Bi doktora gotursun en kisa zamanda
0 oy
tarafından
Eşin kızının özel bölgesini sen ne hakla incelersin???? Annesi nasıl izin verir sen nasıl incelersin bu ne demek oluyor 
(2,765 puan) tarafından
Eşi değil canım gorumcesinin kızıymış ve kız 1 yaşına gelmiş bu güne kadar hep ablası değiştirmiş bakmış bebeğe ben arada kaynanaya temizlettiririm ama o sırada yemek yapıyor oluyor kakası dışına taşmadan temizlenmesi gerekiyor kaynana gel sen yemek yap diyemem oda zaten ben demeden kokusunu aldığı gibi değiştirir altini
0 oy
(580 puan) tarafından
dohdugunda kontrol ediliyor anormal busey olsaydi dr yada saglik ocagindaki ebe derdi
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Gorumcen evdefalan mi doğum yaptı yani hatanede doğum olduğunda bebeği kesinlikle çocuk doktoru görüyor ve bütün bı muayeneden geçiyor çocuk hadi onu geçtim hiç mi doktora götürmeniz ben aylık doktora götürüyorum ilk götürdüğünde bakmıştı bibsorun var mı diye 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Doktora bı götürsün canim
0 oy
(377 puan) tarafından
Bde anlatyosn cus ya. Ben boyle bi sacmalk gormedm sanane cocun vajinasindan burayada reklam edion. 
tarafından
Boş insan olduğun için boş konuşuyosun. Annesi normal mı diye bakmamı söyledi ben bakınca çocuğu mu yiyorum napıyosun ne abarttınız ya ben görmeswydşm çocuk şekilde büyüyecekti benim de kızlarım var
(377 puan) tarafından
Ben senin gormeni dert etmedim anlatman herseyini sacma geldi erkklerde greblyo buraya kucuk cocun seyini anlatrak ilgi uyandryosn. Sana bos gelebilir ama ben gayt dolu konstma eminim. Algilamasanda olr
0 oy
tarafından
Ya Benimde 5 aylık kızım var ama şu kapali durumunu bilmiyorum. Nasıl anlaşılıyor. Bazı bebeklerin yapışık oluyormuş
0 oy
tarafından
Cerrahi bölümü var oraya götürsünler ilacı var krem onu kullanır açılmazsa operasyon gerekebilir 
0 oy
tarafından
Annesinin akli nerdeymis acaba bir yildir

Bu nasil sorumsuzluk sacmalikk ya 
0 oy
tarafından
Benim de görümceminn kızı 1 yasinda onda da vardi ayni durum gorumcem basta önemsememiş sonra diger kizinkine bakmış çok farklı hemen hasteneye götürmüş doktor hemen fark etmeniz çok iyi demiş lazer ile ameliyat yapmış kesim işlemi yapmış. 

30.dk kadar sürdü operasyon . Bence iyi bi doktora görünsünler büyüdükçe daha ciddi sorunlar oluşturabilir 
tarafından
Sonunda yadırgamadan cevap veren ilk kişi çok saol canım küçücük bebeğe baktım diye namus bekçiliği yapılıyor annesi hiç bebek altını değiştirmediği için normal sanmış açılır diye iki kızım var tecrübem var diye bakmamı istedi bakmasaydım çocuk o şekilde büyüyecekti insanlar neden bu kadar kötü o kadar kötü hissediyorum ki kendimi
tarafından
Yadırgayacak bi durum değil bu insani bi soru sorulmuş .
Zaten anlamıyorum özel bölgesine kadar atan oluyor laf yok böyle ciddi konulara laf ederler.
Foto atılmamış ayıp bir şey de yok ortada alt tarafı bilgisi olan var mı diye sorulmuş
 Neyse dediğim gibi iyi bir doktora göstermesi gerek büyüdükçe ciddi sorunlar yaratabilir
0 oy
tarafından
Kuzu ameliyatla açıyorlar diye biliyorum ben zamanla idrarını  da yapamayıp şancı yapar bu durum
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun bir doktora götürsünler cnm 

Sen açıp bakmamissin ki kadın sana göstermiş sıkıntısını paylaşmış sende bakmışsın lincleyecek ne var bunda anlamadım milletimiz bayılıyor lince

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 713 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 380 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,425 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 419 göst.