0 oy
636 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
dede ile torun arasında kumanda kavgası sonuna kadar izleyin istemsizce guluceksiniz

9 Cevaplar

0 oy
(2,765 puan) tarafından

En İyi Cevap
-Reklam-
0 oy
(860 puan) tarafından

O gerizekalı kadın da orda gülüyor neye gülüyor acaba çocuğa verdiği terbiyeyemi gülüyor :ermm:

(2,765 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla çocuğun anası değil herhalde dedenin diğer kızı
0 oy
tarafından
Ben komik birşey göremedim koskoca adamın küçücük çocuk elinde maskara olması mi komik 
(2,103 puan) tarafından
Sus kız körling:D
tarafından
Sen nerelerdesin kara batak:D
(2,103 puan) tarafından
Tatildeydim şekerim:D jwkwkwk
tarafından
Ben de evdeyim:D  ev gibisi varmı bee tatil de neymiş  hiç kıskanmadım tamam mı özenmedim de :D))
(2,103 puan) tarafından
Ne tatili laa yaptığım tatil en fazla 15 gündü :D
Keske gercekten havasını atacağım bi tatile gideydim baaaah:D
 Tabi ya sınırsız wifi sinirsiz yemek içecek daha güzel bir tatil var mi :D 5 yıldızlı:D
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ben hiç komik bilmuyirim açıkçası çocuk dedeye hakaret ediyor ennesi de gülüyor
(2,765 puan) tarafından
Annesi olup olmadığını tam bilmiyorum ama çocuk vurmasaydı daha iyi olurdu ama geri kalan yani komik benimde dedem arasında kanal kumanda kavgası vardı  onlar geldi aklima
0 oy
(13,552 puan) tarafından
Yıllar önce izlemiştim.

Yazıklar olsun dedim bu çocuğu yetisteen ana babaya
(2,765 puan) tarafından
Ya ama benimde var böyle tartışmalarım dedemle ama tabi vurmadım küfür de etmedik ama kumandayı alır vermezdim kavga ederdik
0 oy
(2,639 puan) tarafından
Saygısız yetiştirilen cocuk tan baska bırsey goremedım ve hiç komik gelmedı bana. Adamın yuzunden kumanda krdı resmen 
(2,765 puan) tarafından
O yani kotu oldu evet ama ben kavgalarini sevdim yani çocuk küfür etmeseydi iyiydi
0 oy
tarafından
Hiç komik değil canim bu kadının da piskolojik destek almasını tavsiye ederim böyle insanlar çocuk yapmasın bir zahmet ya
(2,765 puan) tarafından
Ya ben bu kadar tepki alacağını sanmiyordum cunki benim kayınbaba bulmuştu kaç yıl önce dahada hayla arada acar güler bende gülersiniz sandım siz konuya farklı acıdan bakiyorsunuz ama sizlerde haklisiniz bisey diyemem
tarafından
Canım tabikide dedeyle sakalasmak iyidir güzeldir ama bu çocuğun enson dediklerine bı bak Allah kahretsin felan diyor tabiki senin niyetin önemli ama olan bu yani
(2,765 puan) tarafından
Biz o lafina bile çocuk diyip güldük geçtik hatta bizim evde al kırdın kırdın diyor çocuk o lafta bizim evde hep kullanılır yani bilemedim simdi
0 oy
tarafından
Evlerden ırak Terbiyesiz çocuk.
(2,765 puan) tarafından
O çocuğun terbiyesi değil canım görmüyor musun daha küçücük gem ne demiş büyükler çocuklar evin aynasıdır evrenini dışarı aktarırlar diye işte ana baba terbiyesi bu ama ben gulcenizi sanmistim yanildim
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Komik bişey bulamadım. Çok terbiyesizce 

Onu yetiştiren anne ve babaya yazik
(2,765 puan) tarafından
Kimsede komik bulmadı zaten bakış acıları farklı herkesin o yüzden herkes hakli

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
0 oy
13 cevap 376 göst.
0 oy