0 oy
2,225 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
düzenlendi
Kızlar benim eşim beni aldatıyo kaç defa görüntülü konuşması var ama eşime söylemedim ve kadınla ilişkiye girmiş telefonunun şifresini bildiğimi bilmiyo anneme söyledim kanıt bul diyo ama inanın rol yapmak bile migdemi kaldiriyo iki tane kizim var sizce soylemelimiyim yuzlesmelimiyim yoksa isbat bulup evden anneme kacmalimiyim kaçma nedenim esim çocuklarımı bana vermez bana akıl verin nolur napa bilirim yardımcı olun artık sabrım kalmadı bunları öğrendikçe kaçıp gidesim geliyo akıl verin nolur kafam çok karışık 

33 Cevaplar

0 oy
(797 puan) tarafından
Kanıt bul ve kaç canım Allah'ım sabır versin
(2 puan) tarafından
Saol cnm inşallah bu güzel ayın hürmetine bulurum dua et kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gittiğinde yalnız yapabilicek mısın canm iki çocukla önce onları düşün mantıklı karar ver öfkeyle hareket etme 
(2 puan) tarafından
Annem her türlü arkamda cnm sıkıntı yok o konuda ama ispatlamam lazım bilmek yetmiyo çocuklarımı almak icin
tarafından
Telefonda gördüysen ordan al işte canm mahkemeye güzel delil
(2 puan) tarafından
Aldım zaten cnm ama daha iyi kanıtlar lazım bana
0 oy
(32 puan) tarafından
Eşini seviyorsan konuş hatasını telafi ederse tekrar deneyin derim iki çocuk var kolay değil yuva kurmak. Ama yıkmak çok basit. Afedersiniz bir ... İçin yuvada yıkılmaz. Malesef çoğu erkek aldatıyor en iyisi bile illaki bir yerlerde kaçamağı oluyor. Hiç kimse kimseden iyi değil. Ama sevgi yönünden aldatıyorsa eşine sevgi göstermiyorsa kesinlikle şans vermeyeceksin. Arayışta olduğu için öyle yada böyle o terkeder çünkü. O yüzden kaçamak mı yoksa gerçekten aldatma mı. Bunları ayırt etmek lazım önce. Rabbim yardımcınız olsun gerçekten çok zor:(
(32 puan) tarafından
Kadında az edep olsa zaten evli bir adamla olmaz. Ben kusura bakma suçu kocalarımızda bulmuyorum. Gözümün önünde kocama yanaşmaya çalışan kadın gördüm. Stres atma amaçlı gezilere katıldık yemin ederim kadınlar kafayı yemiş. Utandım kadın olduğumdan bir dahada gitmedimde, eşimide yollamadım. Dışarda ipini salan salana. Eşim bile diyor resmen onlar kaşınıyor afedersin. Yani durum böyleyken zor işimiz
(2 puan) tarafından
Aynen öyle cnm ya herkes çığrından çıkmış gidiyo valla
(32 puan) tarafından
Bir daha aldatmaması için bir güzel korksun ama bitirmeni istemem. İnan o kadar düşmanımız var ki. Kötü olmamızı bekleyen. Şimdi herkes boşa der ama kolaysa kendileri önce boşasın. Sonuna kadar savaş biz anneyiz ve kolay pes etmeyiz elinde sonunda tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yerde belli. Kardeşim senin gibi yuvasını yıkmaya kalktı şimdi gayet iyiler ve en son birde oğlu oldu. İyiki abla seni dinledim dedi çünkü çok seviyor eşini. Bırakma diye günlerce konuştum. Tekrar onun gibi kimseyi sevmeyecek aşık olmayacaksın ve aklın hep onda olacak dedim. Durum böyleyken en büyük kötülüğü biz kendimize yapıyoruz. Ama hemende boynuna sarılma biraz burnunu sürt üzülsün gerçekten pişman olsun öyle unutun kapatın herşeyi. Biraz uzun oldu kusura bakma.
(2 puan) tarafından
Cnm çok haklısın bende öyle dusunuyorum ama devamı gelirse işin sonu kötü biter ben 23 yaşındayım eşim bende 12 yaş büyük inan ona söz gelmesin diye 1 erkekle kuzeni bile olsa asla ama asla yalnız kalmam kalamam da ama bana bunu nasıl yapar hala hazmedemiyorum inşallah hatasını anlarda yuvamız yıkılmaz diye dua ediyorum ama yok devam ederse beni sevmiyo demektir ve bende evliliğimi artık sürdüremem kaldıramam cunku
(32 puan) tarafından
Haklısın tabiki onun sana karşı sevgisi yoksa yıllarını heba etmeye değmez. Çok zor bir durum eşininin anladığı bil dil vardır o dili bulduysan o dilden onu imana getirmek lazım. Ama nasıl. Kimden korkuyor vs ama sendende korkmalı Azda olsa. Bir daha aldatma nasıl olur görür yani. Çok güzel bir dersi hakediyor. Bilmiyorum bu şekilde çok eşin sonradan süt kuzusuna döndüğüne şahidim
0 oy
(32 puan) tarafından
Eşini seviyorsan konuş hatasını telafi ederse tekrar deneyin derim iki çocuk var kolay değil yuva kurmak. Ama yıkmak çok basit. Afedersiniz bir ... İçin yuvada yıkılmaz. Malesef çoğu erkek aldatıyor en iyisi bile illaki bir yerlerde kaçamağı oluyor. Hiç kimse kimseden iyi değil. Ama sevgi yönünden aldatıyorsa eşine sevgi göstermiyorsa kesinlikle şans vermeyeceksin. Arayışta olduğu için öyle yada böyle o terkeder çünkü. O yüzden kaçamak mı yoksa gerçekten aldatma mı. Bunları ayırt etmek lazım önce. Rabbim yardımcınız olsun.
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Delile gerek yokki dava açtığında eşim beni aldatıyor telefon kayıtlarına bakılmasını istiyorum dediğimde kimle ne kadar konuşmuş ne demiş ne mesaj atmış hepsi ortaya çıkıyor zaten senin çektiğin ekran görüntülerinin zaten vasfi yok sonucta kimden nasıl aldığın üstünde oynamadigin bellimi değil mahkeme onu kabul etmez zaten kendisi eşinin telefon kayıtlarını gsm operatöründen ister
(1,353 puan) tarafından
Ve çocukların çok küçük zaten sende kalırlar
(2 puan) tarafından
Çok saol kuzum en kısa zaman da yapicam bunu beni evden bile çıkarmıyor çünkü ama bi fırsatını bulup başvuru yapicam
(1,353 puan) tarafından
En mantıklısı olur baro avukatta verir sana
0 oy
tarafından
Cnm bu konu hakkinda cok bi bilgim yok ama sanirim dellillerle dava acarsan hakim boyle bi babaya daha anneye muhtac olan 2 cocugu vermicektir. En buyuk imtahanlardan biriyle siniyo Rabbim seni. Insaallah  muvaffak olursun kardesim Allah yardimcn olsun.Eyup peygamber sabri versn sana:((
(2 puan) tarafından
Saol cnm bnm çok saol her şey için inşallah verirler bana
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Neden kaciyosun annen gelsin yanina mahkemede evi terk ettiğinden suclu olursun kanitlari topla evden onu kov
(2 puan) tarafından
Cnm burası aile apartmanı kalmakta istemem zaten annemde gelemez eşim kovuşturmayı ben gizli gizli arıyorum annemi
(12,777 puan) tarafından
O zaman topla tum delilleri mutlaka bi avukat  yardimi al
(2 puan) tarafından
Cnm bende delilleri topluyorum ama inan yuvamı yıkmak istemiyorum çok çaresizim coo çektim biraz burnu surtsun istiyorum inşallah hatasını anlarda bir daha böyle bir şey yapmaz eğer yok anlamiyo iste o zaman o düşünsün ben çocuklarım için yapicam bunu ben babasız büyüdüm çocuklarım büyümesin diye elimden geleni yaparım ama yok anlamiyo yapcak birseyim kalmaz artik
(12,777 puan) tarafından
Sen genede bi kanit topla al karsina aile apr ise o zaman konusun bk
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bence bi avukata git kesin delil olacak şeyler neymiş git öğren.Yeterli delili topladıktan sonra davayı aç. Avukata da sor çocukları alıp gitmeni bile sana karşı kullanabilir eşin dikkatli ol. Avukat ne diyorsa oyle yap. O zaman gıkı bile çıkmadan mahkemenin kararını kabul edecek. 
(2 puan) tarafından
Saol cnm avukat bakıyorum ama bakalım bulabilcekmiyim
(4,668 puan) tarafından
Bulunduğun yerde ki baroya bi danış istersen. Durumu eşine çaktırmamaya dikkat et ne olur olmaz.
(2 puan) tarafından
Saol cnm en yakın zamn da gidicem
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Allah kocana hidayet versin.Esim çocuklarımı vermez saçmalığın da anlamıyorum eşin ney ki vermiyor .Kanunen bile öncelik annede 
(2 puan) tarafından
Inşallah kuzum su pazar günü bi gelse ben yapıcağını biliyorum ona ama her şeyin hayirlisi
(1,232 puan) tarafından
İnşallah eşin pişman olur hatasını anlar da yuvamız kurtulur
(2 puan) tarafından
Inşallah kuzum ya insallahh
0 oy
(3 puan) tarafından
Benim ablamda  ayni sorunu yasiyor  1 seneden beri degisir diye dusundu kizi icin durdu ayrildik dedi esi inandi gecen resimlerini gormus oda kizinin okulunu bekliyor bitsin babamgilin yanina gelcek resimlerini ona gondercek Ben bosancam diycek 
(2 puan) tarafından
En mantıklısı bencede öyle yapsın
0 oy
(48 puan) tarafından
Canim bencede once guzelcene elinde delil olsun ekrangoruntulerini sonra konusmalarini kendine yolla sonra senden annene yolla sadece annende kalsin sonrada dedigingibi vermezse ilk firsatta git derim bence cekmene deymez sonucda sen ona ikitane yavru vermisin serefsizin gozu doymamis 
(2 puan) tarafından
Ewet cnm doymayan bi uçkuru varmış benim kocanın her şeyin hayırlısı olsun nedim başka
0 oy
(65 puan) tarafından
Esin uyurken kadinla.yazistigi mesajlari wapsapta goruntulu gorusme varsa onlarin fotorafini cek kendi teline kadinla ilgili ne varsa fotirafini cek sonra numarasini al kendi telefonundan esinin wapsapina baglan gece gun icinde kadinla.ne konusuyir ne yapiyor.ne zaman buluscak hepsini ogrenene kadar bekle bulustuklari birgunu ogrenip suc üstu yap 
(2 puan) tarafından
Dediğini yaptım cnm devam li watsabindayim ama kızı engellemiş yen8 baktım simdi
0 oy
(465 puan) tarafından
Bence kanitlarini topla mahkmeye bosanma davasi ac kanitlarini sun cocuguda alirsin tazminatta alirsin donuna kadarda alrsin

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 618 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 547 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 984 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Papatyam.68 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 839 göst.