0 oy
2,218 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
düzenlendi
Kızlar benim eşim beni aldatıyo kaç defa görüntülü konuşması var ama eşime söylemedim ve kadınla ilişkiye girmiş telefonunun şifresini bildiğimi bilmiyo anneme söyledim kanıt bul diyo ama inanın rol yapmak bile migdemi kaldiriyo iki tane kizim var sizce soylemelimiyim yuzlesmelimiyim yoksa isbat bulup evden anneme kacmalimiyim kaçma nedenim esim çocuklarımı bana vermez bana akıl verin nolur napa bilirim yardımcı olun artık sabrım kalmadı bunları öğrendikçe kaçıp gidesim geliyo akıl verin nolur kafam çok karışık 

33 Cevaplar

0 oy
(640 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım ayni sorunu 1 haftaya yakın bende yaşıyorum eşim aldattı hergun ağlamaktan bebeğime bise olacak diye korkuyorum ve imam nikâhımız düşmüş kadinla birlikte olduğu için birazdan müftülüğe gidecem bende ne yapabilirim nasil yol izleyebilirim diye konusmak icin evin içinden çıkmak istemiyorum hiçbişe yapasim yok çekip gidemiyorum hamileyim kimseye derdimi anlatamıyorum RABBİM çıkar yol gösterir inşallah 
tarafından
"Esmerim" hanımefendi bende hocayim bilmediğim konuda konuşmam merak etmeyin
(3,458 puan) tarafından
Ay benimkide öyleydi yarim saat turladim hastanede:)) maşaallah sen kaç haftaliktin ki hala cinsiyeti belli degilmiydi
(244 puan) tarafından
Kalbi bi ruh, size biliyorsunuz veya bilmiyorsunuz diye eleştirmek istemedim.
Gayem sizi zsn altinda birakmak degil.
Ama Din öyle bir şey ki, ne kadar egitim alsakda yinede yetersiz kaliyoruz.
Ablamin eşi, yillardir ilime adamış kendini ve bu yolda yuksek lisans ve doktorasini yapmis birisi. Şuanda prof olmayi bekliyor. Kendisi müftülük yapmis birisi. Birisi fetva sordugunda hemen hüküm vermiyor. Kitaplardan araştırıyor.
(244 puan) tarafından
Kübra, uygulamaya göre, 34 hafta 2 günlüğüm.
Dün 36 dedi doktor. Dsha sonra 35 diyelim dedi.
Benim bebek nazli cikti.bacagini acmadi. Doktorum erkek bebek dedi ama kesin emin konuşmadığı için, dun tekrar bakmasini istedim. Ama malesef nazli bebek çıktı benim bebek. 2 defa bakti ama net goremedi malesef.
Hayirlisi bakalim.
Salih bir erkek bebek olur insallah. 2 kizim var. Bu 3. Hamileligim :)
(3,458 puan) tarafından
Benimde uygulamada 34+1 gosteriyor hayırlısı bakalım oğlun olur gibime geliyor canim ;)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bence kanit bul bi avukatla görüş saglam bi bosanma protokolüyle zina davasi ac. Degil çocuklari butun haklarını alırsin. Kanit bulduktan snra evi terketme hemen mutlaka bi avukatla görüş. Çünkü evi senin terketmis olman lehine olmayabilir. Gururun cocuklarindan snra gelsin. Birak yüzleşmeyi fln sanki itiraf mi edicek af dilese ayaklarına kapansa ne farkeder ki. Çocuklarına odaklan sadece
(2 puan) tarafından
Bende öyle dusunuyorum cnm ama inan bana yaklaşmaya kalktıkça migdem kalkiyo nefret ettim artik
(3,187 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Önce delil sonra avukat sonra harekete geçin.. haklida olsanız evden çıkmanız hak kaybına neden olabilir..
Sakin olun olan olmuş hiç olmazsa hak kaybınız olmasın..
(2 puan) tarafından
Aynen cnm çok saol düşüncen icin
0 oy
tarafından
Oyun oynamiyorsun dimi ? Anneye kaçmak nedir iki çocuğun var 

Hangi kadın bildiği halde susar anlamıyorm ayrıca yattığını ne biliyosn ?? 
(2 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum cnm kendi telefonuma çekip anneme atiyorum hemen kendimden siliyorum anlamasın diye
(10,411 puan) tarafından
Telefonunun şifesini değiştir eşin giremesin sorarsa ben niye senin şifreni bilmiyosam sende benim şiftemi bundan sonra bişmiceksin de
(2 puan) tarafından
Olsun baksın benim korkum yok sonra bana iftira atar erkeklerle konisiyo diye ben namusumla dururken beyfendi ****** peşinde
(310 puan) tarafından
Kiz hatice allah gostermesin yasatmasin da burdaki yazilari okudukca agzim acik kaliyor ne insanlar ne evli ciftler var ne bileyim rabbim yardimcilari olsun ama bazen oyle seyler yaziyolar ki benim hic inanasim gelmiyor sanki dikkat cekmeye calisiyormus gibi geliyor sonra diyorm belki dogrudur gunahlarina girmeyeyim diye ama bazi yazilar cok yapmacik
(2 puan) tarafından
Cnm lafın bana değil biliyorum ama ister inan ister inanma bu benim yaşadıklarım gerçek allahım size yasatmasin diyorum nedim başka
0 oy
(200 puan) tarafından
Bence bekle kanıt bul giderken kadınîn numarasınıda al annenlerin yanîna gittikten  snra kadını ara konuş
(200 puan) tarafından
Mesajlarî felan var mı apacık sevgililer mi yani
(2 puan) tarafından
Mesaj var ama öyle açık açık konuşma yok ama görüntülü çok var ben şunu yaptım onun teline mesaj atarsa hemen öğrenim diye

https://youtu.be/nmhxy-OvCLc
(200 puan) tarafından
Aaa cok  iyi bi seymiş aklımda bulunsun ama  biz kadınlarn  aklıda seytan gibi he maşaallah bize bu devirde byle olmaynca sonucu cok agir olabiliyo
(2 puan) tarafından
Aynen cnm kurnaz olmak lazım bu devirde
(200 puan) tarafından
He valla gülüm ama alllah yar ve yardımcın olsun allah kabul etmesn eşinin yaptıklarını eyer gercekten  oyle bi sey yapmışsa bu mübarek ramazan ayında
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Ispatlari bul yedekle onlari birkac yere mahkeme dellileri gorse cocuklari kolay kolay kocana bırakmaz olmadi yuzles yuzune tukur sesini cikarma sonradan o evden cikinca al cocuklarini git annene terbiyesiz adam nasil boyle seylere  yeltenebiliyolar Rabbim kimsenin yuvasini bozmasn insallahhh zinadan uzak dursunlar 
(2 puan) tarafından
Bende öyle yaptım cnm bulduğum şeylerin resmini çektim sakladım saol cnm
(6,360 puan) tarafından
Annene falan da at onda da yedegi bulunsun
(2 puan) tarafından
Attım cnm annemde dedi kanıt bul dedi ama dayanma gücüm kalmadı migdem kaldirmiyo artik
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kesinlikle delil toplayıp gitmelisin ki mahkeme çocukları sana versin 
(2 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama inşallah bulurum sadece görüntülü konuşmaları var bide mesaj var kesin bi kanıt lazım bana
0 oy
(148 puan) tarafından
Cocuklaein  kac yaisnxa cnm
(2 puan) tarafından
Biri 3 yaşında diğeri 8 aylık cnm
0 oy
(127 puan) tarafından

Ekran alintisi yapip kendine at ayrilma falan olursa mahkemeye sunarsin. İgrenc yaratiklar. Herkesin basina gelebiliyo baksana bir anda insanin yuvasi dagiliyo. Keske duzelse diyemiyorum canim kusura bakma :( Allah'larindan bulsunlar insallah

(2 puan) tarafından
Aynen cnm ben ekran dan değil De kendi telimle çekip anneme atiyorum foto lari yok cnm bi kere yapan hep yapar artık güvende bitti
0 oy
(452 puan) tarafından
Cnm öfkeyle kalkma sakin olmaya çalış, kanıtları güzelce topla mahkemeye delil sunduğunda istesede alamaz çocukları diye düşünüyorum. Allah eşinide bildiği gibi yapsın.
(2 puan) tarafından
Bende sakın kalmaya çalışıyorum inşallah basaririmm
(452 puan) tarafından
Başarırsın cnm Allahım sabır versin sana. Çok üzüldüm burda böyle postlar okuyunca sanki bn ihanete uğramışım gibi zoruma gidiyor.
(2 puan) tarafından
Çok saol cnm düşünüp yazman bile bana çok destek oluyo inan
0 oy
(553 puan) tarafından
Delil falan toplamana gerek yokki .. mahkemeye basvurursun eşimin beni aldattığını düşünüyorum dersin. Mahkeme direk zaten eşinin TLF göz altına alıyor ve bütün dokümanı ortaya çıkartıyor ve bu durumda zaten çocuklar senin oluyor. 
(2 puan) tarafından
O nasıl oluyo cnm ben sadece watsabina bakabiliyom

https://youtu.be/nmhxy-OvCLc
Burdan öğrendim bende
Telefonunun şifresini biliyorum ama nasıl olcak ki
(553 puan) tarafından
S YAZİP 7000 GONDER  TLF SİFRESİ GELİR O SİFREYLE DOKUMANA BAKABİLİYOSUN MSJLASMALAR KONUSMALAR HEPSİ ÇIKIYOR
(2 puan) tarafından
Yaptım cnm kendi telindense self servis şifresi geldi anlamadım detaylı anlatirmisin ben mi yanlış yaptım şifre geliyo ama o şifreyi napıcam ben
(553 puan) tarafından
Tam işte o şifre ile doküman cikartiliyor
(2 puan) tarafından
Tmm cnm anladım çok saol
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Sakin ol o aldatırken utanmıyor sen rol yaparken utanma sabret avukata danıs delil olarak mesajlar sayılıyor mu vs fotograf varsa ses kaydı al... Önce kendini ve coxuhunh5düşün o adamla kavga etmen Sana birsey kazandırmaz
(2 puan) tarafından
Saol cnm bende onu araştırıyorum inşallah delil olarak geçiyordur mesajlar
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Kanit  bulamaya çalış mahkemeye o şekilde verirsen kazanırsın sonuçta uygunsuz bir ilişki yaşıyor.
(2 puan) tarafından
Aynen cnm insallah bu güzel ayın hürmetine hepsini bulurum
0 oy
tarafından
Kocana bildiğini söyleme kanıtlarını topla bi kaç gün annemlere gidecem de git .... sonra kanıtlarını  ve bildiğini söyle kocana
(2 puan) tarafından
Yok cnm söylemem söylersem ya o beni öldürür ya ben onu çünkü şiddet var dönüyo beni her iki lafindan biri bak do erim seni sabrımı zorlama
tarafından
O zaman annemlere gidiyormuş gibi yap
(2 puan) tarafından
Cnm annemle görüştüğümu bilmiyo izin vermiyo gizli konuşuyorum ama hastaneye çocukların kontrolü var diyip giderim ancak
tarafından
Yuh yani nasıl ailenle görüşme  hakkini elinden alabiliyor . Ne  diyim ki..
Boşanmaya kararliysan git derim .  Yinede sen bilirsin
0 oy
(178 puan) tarafından
kendi basina kanit toplamaya calismadan once bi avuktla gorus bazi seyler kanit sayilmiyo ozel hak ihlaline girdigi icin suc bile sayilabilir. Avukatla konus oyle hareket et.
(2 puan) tarafından
Tmm cnm saol araştırıyorum avukat
0 oy
(74 puan) tarafından
Artık delile bile gerek yok mahkeme dokümanları çıkarıyor bütün konuşmaların resimlerin ses kayıtlarının böyle bişey varsa zaten devlet o adama çocuğunu vermez sadakat yükümlülüğünü ihlal ettiği için sanada nafaka ödemek zorunda kalir
(2 puan) tarafından
Saol cnm bi görüşme ayarlamaya calısıcam avukatla
0 oy
(186 puan) tarafından

Valla canım Allah yardımcın olsun yorumları okudum da millet delil topla öyle git fln diyor  bir kere haberlerde dek gelmiştim eşinin telefonunu gizli  karıştırmakda şuç sayılıyor  hatta kadın tazminat fln ödemesi gerekiyordu yanlış deilsem bende şaşırmıştım haklıyken haksız konuma düşüyorsun bir araştır bu durumu çoçukların küçikmüş hakim büyük ihtimalle sana verir ama  nerde bu devirde adalett:(

(2 puan) tarafından
Saol cnm bi bakıcam artık çaresine
0 oy
(342 puan) tarafından
Bekle canım delil topla bol bol sonra kadını ara sen kimsin bnm kocamla ne işin olur gi konuş esine bişy söleme o kadın esine sölediginde esin illaki sana soracak sende sen adam degilsin de tükür ve cek git 
(2 puan) tarafından
Bende şey dusundum kadını sıkıştırıp konusturim diyom videoya alim sonra her şeyi
(2 puan) tarafından
Bende şey dusundum kadını sıkıştırıp konusturim diyom videoya alim sonra her şeyi öyle düşündüm ama
0 oy
tarafından
Kocanı hala seviyormusun? Miden tabiiki kaldirmaz benimkide benzer durum.
(2 puan) tarafından
Seviyorum amam güvenim bitti beni devam li terleyip duru yo sıkıldım artık ne olucaksa olsun bi kanıt bulim sorcam hesabini
tarafından
Seviyorsan bu izdirap devam eder senin için. Ne zaman sevmekten vazgecersin ve tamamrn soğarsın, o zaman artik umrunda bile olmaz
(2 puan) tarafından
Seviyorum valla cnm yalan yok ama bu yanlışı devam ettirirse ben bisi kaybetmem o kaybeder
0 oy
(605 puan) tarafından
Esra erola çık :)) şaka bir yana da alamaz kimse çocuklarını sen vermediğin sürece isbatını iyice bul delillerini topla bence ondan sonra yüzüne vur
(2 puan) tarafından
Inşallah cnm dua et bana
(605 puan) tarafından
İnş. Kuzum benim
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Kanıt bulmadan elinde delilin olmadan sakın konuşma ve birşey yapma kuzum. Bir güzel delil topla ve rezil et onu.kadınların bu kadar dışlanmasından yoruldum artık.ağzını aman namus der ama her pisliği de yapar .kıyamam ben sana yaa
(2 puan) tarafından
Bende delil peşindeyim cnm insallah elle tutulur bi kanıtım olur
(3,078 puan) tarafından
Konuşmaları msjları  felan kendi telefonuna kaydet sen her bulduğun şeyi al kuzum
(2 puan) tarafından
Saol cnm bende öyle yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 612 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 544 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 977 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Papatyam.68 (0 puan) tarafından soruldu